DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.

Moderator: Moderatorzy

 #24505  autor: WitekT
 12 paź 2005, 16:47
Przemek pisze:On to na złość pisał...w sumie żeby mieć więcej postów :wink: dobrze, że już go nie ma :-) swoją drogą Witek przemyśl takie ostrzeżenia. Zamiast od razu banować najpierw by się delikwenta ostrzegło to może by się uspokoił :twisted:
Najlepsze są ostrzeżenia publiczne, na forum. Pełna jasność władzy moderatorowo-adminowej musi być. :)

 #24506  autor: Przemek
 12 paź 2005, 16:49
WitekT pisze:
Przemek pisze:On to na złość pisał...w sumie żeby mieć więcej postów :wink: dobrze, że już go nie ma :-) swoją drogą Witek przemyśl takie ostrzeżenia. Zamiast od razu banować najpierw by się delikwenta ostrzegło to może by się uspokoił :twisted:
Najlepsze są ostrzeżenia publiczne, na forum. Pełna jasność władzy moderatorowo-adminowej musi być. :)
Jak widać nie wszystkich przekonuje...chociaż inne przepuszczam, że pola też by nie uspokoiły :wink:

 #24508  autor: WitekT
 12 paź 2005, 16:51
Ja tam stawiam na jasność - jak ktoś będzie niekulturalny, to dostanie ostrzeżenie na forum. Za 2gim bądź 3cim razem dostanie bana i tyle. Po prostu taka jasność informacji sprawi, że nikt nie będzie zdziwiony postępowaniem adminów czy moderatorów. :)

 #24512  autor: Przemek
 12 paź 2005, 16:56
No tak, ale jak przychodzi ktoś nowy (jak pol_bezel :-D ) to nie wie, że są takie ostrzeżenia. Inna sprawa, że na forum nie powinno się przeklinać itp.ale niektóre fora pozwalają na to i niektórzy z przyzwyczajenia wyzywają innych :shock: a tak widząc w swoim profilowym okienku :D że są takie ostrzeżenia to zastanowiłby się dwa razy zanim cokolwiek napisze. Ostrzeżeń możesz udzielić komuś tam w jakimś temacie, a nowy nie zauważy...

 #24513  autor: WitekT
 12 paź 2005, 16:58
Hmmm... No w sumie dobrze mówisz... Jak znajdę jakiś skrypcik z ostrzeżeniami, który w miarę prosto będzie zaimplementowac, to się go wprowadzi. ;)

 #24514  autor: Przemek
 12 paź 2005, 17:01
Ha! Cieszę się, że moje pomysły zaczynają być wprowadzane w życie :rr:

 #24520  autor: piotrz
 12 paź 2005, 17:15
no!!! wreszcie nasze modlitwy zostały wysłuchane!!! :-D :twisted:

pola bezela już nie ma i mam nadzieje, że nigdy nie będzie!!!! :-D

 #24521  autor: Irek
 12 paź 2005, 17:16
A widzę, że sporo się tu działo podczas mojej nieobecności. Użytkownik bezel, czy jak mu tam(teraz to już pewnie mało ważne) przeszedł sam siebie. :lol:

"And one more thing..."

 #24523  autor: Przemek
 12 paź 2005, 17:20
jesito pisze:A widzę, że sporo się tu działo podczas mojej nieobecności. Użytkownik bezel, czy jak mu tam(teraz to już pewnie mało ważne) przeszedł sam siebie. :lol:
Poczytaj sobie jego posty. Zajrzyj w dział siemens (wszystkie jego tematy zablokowane) i radzę poczytać posty w HydeParku zwłaszcza o firmie i wojsku :wink: bardzo ciekawe... :twisted:

 #24526  autor: Irek
 12 paź 2005, 17:23
Widziałem, czytałem! Szkoda słów!

"And one more thing..."

 #24537  autor: kalin
 12 paź 2005, 17:47
WitekT pisze:Tu nie ma za co dziękować, to był mój obowiązek. :)
I nie ma co przejmować się takimi przezwiskami - co innego, gdyby tak Cię zbeształ jakiś autorytet albo ktoś, kto Ci imponuje. A tak - szkoda czasu na czytanie jego wypowiedzi... :)
Uwierz mi ze osluchalem sie w zyciu o wiele gorszych rzeczy :wink: Dziekowalem za uwolnienie nas od tego czlowieka :D Mol80 jesli on jest taki sam w rl to wspolczuje.

 #24538  autor: piotrz
 12 paź 2005, 17:47
ale zobaczcie- na początku przemek też był denerwujący, pisał po kilka postów pod sobą , ale się poprawił i teraz już nikt na niego złego słowa nie mówi....pol bezel też miał taką możliwość, ale nie skorzystał z niej... nawet zaczął być jeszcze bardziej wulgarny... :-D

 #24539  autor: Przemek
 12 paź 2005, 17:50
piotrz pisze:ale zobaczcie- na początku przemek też był denerwujący, pisał po kilka postów pod sobą , ale się poprawił i teraz już nikt na niego złego słowa nie mówi....pol bezel też miał taką możliwość, ale nie skorzystał z niej... nawet zaczął być jeszcze bardziej wulgarny... :-D
Jak dodawałem nowe tematy? Nie wiedziałem po prostu, że zakładając nowy temat od razu się dodaje komentarz, potem się zczaiłem i się poprawiłem. Dzięki Piotrz :wink:

 #24540  autor: Irek
 12 paź 2005, 17:51
piotrz pisze:ale zobaczcie- na początku przemek też był denerwujący, pisał po kilka postów pod sobą , ale się poprawił i teraz już nikt na niego złego słowa nie mówi....pol bezel też miał taką możliwość, ale nie skorzystał z niej... nawet zaczął być jeszcze bardziej wulgarny... :-D
O jednym świadczy to bardzo dobrze, a o drugim wprost przeciwnie. Przy czym ten drugi się przejechał na swoich własnych "słowach".

 #24551  autor: mol
 12 paź 2005, 18:59
kalin pisze:
WitekT pisze:Tu nie ma za co dziękować, to był mój obowiązek. :)
I nie ma co przejmować się takimi przezwiskami - co innego, gdyby tak Cię zbeształ jakiś autorytet albo ktoś, kto Ci imponuje. A tak - szkoda czasu na czytanie jego wypowiedzi... :)
Uwierz mi ze osluchalem sie w zyciu o wiele gorszych rzeczy :wink: Dziekowalem za uwolnienie nas od tego czlowieka :D Mol80 jesli on jest taki sam w rl to wspolczuje.
EE w realu jest dobrym kumplem :-D

 #24573  autor: piotrz
 12 paź 2005, 21:38
Przemek pisze:
piotrz pisze:ale zobaczcie- na początku przemek też był denerwujący, pisał po kilka postów pod sobą , ale się poprawił i teraz już nikt na niego złego słowa nie mówi....pol bezel też miał taką możliwość, ale nie skorzystał z niej... nawet zaczął być jeszcze bardziej wulgarny... :-D
Jak dodawałem nowe tematy? Nie wiedziałem po prostu, że zakładając nowy temat od razu się dodaje komentarz, potem się zczaiłem i się poprawiłem. Dzięki Piotrz :wink:
nie za bardzo zczaiłem czy twoje "dzięki piotrz" jest prawdziwe, czy jesteś na mnie zły, że cię tak opisałem???

 #25612  autor: Przemek
 17 paź 2005, 20:45
Oczywiście w pozytywnym znaczeniu :wink:
P.S. co z tymi ostrzeżeniami?