Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Regulamin forum:Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
Mam wielką prośbę czy może ktoś wie dlaczego smsy do Algierii nie chcą dochodzić przychodzi raport że nie dostarczono smsa lecz ja dostaję smsy z Algierii normalnie z rozmowami nie ma problemu więc o co chodzi?
To jest karta operatora z Algierii czy Orange w roamingu? Jeśli jest to pierwsza opcja to może operator świadczy usługi na podstawie VoIP. Sam mam duży problem z wysyłaniem smsów do znajomego w Szwajcarii który korzysta z sieci, gdzie wszystko idzie przez VoIP (dochodzi 1 na 15).