DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sagem oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sagem oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #244227  autor: adrian:)
 06 sty 2008, 13:42
Witam!
Zastanawiam się nad kupnem tego telefonu, ponieważ w obecnej chwili posiadam Nokie 3110 classic ale są z nią problemy ( restartuje się itd.) :? :?

Mam kilka pytań odnośnie telefonu Sagem my850c:

1. Jak długo trzyma bateria?
2. Pytanie ciekawostka - Jak zmieniają się kolory tej baterii :?: :?:
3. W momencie rozładowania telefonu do stanu braku koloru wypełniającego baterię, obwódka baterii zaczyna migać, czy od razu telefon się wyłącza? Jeżeli obwódka baterii zaczyna migać, to tak na oko przez ile czasu można korzystać z telefonu przy średnim użytkowaniu :?:
4. Czy w tym modelu jest radio :?:
5. Czy do tego telefonu można dokupić kartę pamięci :?: ( jeżeli tak to jaka max pojemność :?: )
6. Czy jest możliwość zmiany dźwięku SMS na inny :?: Tzn. czy można ustawić swoją melodyjkę :?:
7. Czy jako wygaszacz ekranu można ustawić zegar :?:
8. Czy po wyłączeniu dźwięku telefonu można ustawić, aby były same wibracje :?:
9. Czy telefon dobrze odtwarza muzykę mp3 :?:
10. Czy można w tym Sagemie ustawić jako dzwonek do danej osoby czy też grupy plik mp3, który wrzucimy przez kabelek z komputera do tej komórki?
11. Jakie słuchawki polecacie do tego telefonu :?:
12. Czy jakość rozmów jest dobra :?:
13. Czy zdjęcia robione tym aparatem są dobrej jakości :?:
14. Czy po ustawieniu budzika i wyłączeniu telefonu, budzik zadzwoni :?:
15. Czy jest możliwość ustawienia na ekranie kanału GDZIE JESTEM? tzn. będzie wyświetlać obecne miejsce pobytu :?:
16. Gdy telefon ma włączony wygaszacz ekranu tzn. np. zegar, to czy na tym wygaszaczu znajduje się np. koperta o otrzymaniu nowej wiadomości, czy też trzeba niejako "obudzić" telefon klikając jakiś przycisk, aby wyświetlił się ekran główny?
17. Czy można ustawić, aby przychodziły raporty doręczeń SMS?
18. Czy w ogóle polecacie zakup tego Sagema :?:
19. Pytanie do osób, które posiadają ten telefon - jesteście zadowoleni :?:

Z góry wielkie dzięki za odpowiedź na wszystkie 19 pytań :D :D

Z pozdrowieniami,
Adrian.
 #250982  autor: Alumix
 13 lut 2008, 14:21
Posiadałem ten telefon dopóki mi nie ukradli na basenie. Więc odpowiem przynajmniej na cześć pytań :) Bateria trzymała mi przy umiarkowanym użytkowaniu 3-4 dni przy mniejszym nawet 5-6 (poniżej 3 dni praktycznie nie schodziło). W momencie rozładowania bateria miga jeszcze około 5-10 min do pełnego wyczerpania. Nie posiada Radia :( Karta Micro SD ja miałem 2 GB i zero przycinek :) MP3 na dźwięk nadchodzącego połączenia bez problemu, SMS tez z tym ze trzeba wejść w ustawienia : Ustawienia/Telefon komórkowy/Profile/Opcje/Edytuj/Dzwonki. Za wygaszacz jest zegar, po nadejściu smsa jest widoczna ikona w postaci koperty :wink: . Jakość rozmów dźwięków w tym mp3 i zdjęć jest bardzo dobra. Zdjęcia porównywalne lub ciut lepsze jak SE K750i . Raporty doręczeń tez bez problemu. Telefon ogólnie ma naprawdę wiele funkcji tylko ze jak to w sagemach bywa są one dobrze poukrywane ;) Jeśli zależy tobie na oryginalnym rzadko spotykanym telefonie a do tego eleganckim i funkcjonalnym to polecam ja byłem zadowolony:-)

Alumix