DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii D oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii D oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #239084  autor: szczepan325
 12 gru 2007, 20:36
Mam na oku samsunga d600 pytanie - czy jest to telefon wart uwagi?
Prosiłbym szczególnie o uwagi osób które posiadają/posiadały w/w model.
Czy ta rozsuwana klawiatura nie rozwala się za łatwo?
Czy jakość dźwięku mp3 jest dobra, czy ma equalizer?
Mnie podobają się jego funkcje - mp3, aparat 2MP,wyjście wideo, cena w miarę dobra też jest jednak nie chciałbym kupować w ciemno :-D
Z góry dzięki za pomoc
Ostatnio zmieniony 17 gru 2007, 07:44 przez szczepan325, łącznie zmieniany 1 raz.

Mówią ciągle: ustąp głupszemu.
Potem się dziwią, że ten świat tak wygląda ;)

 #239135  autor: oliwka__
 12 gru 2007, 23:05
telefon posiadałam od maja 2006 roku do listopada 2007 roku.
telefon przez ten czas tylko raz był w serwisie {właśnie w listopadzie 2007}, ponieważ przepalił się jeden kabelek i nie działał ekran.
przy moim codziennym użytkowaniu {mało rozmów, dużo smsów, słuchania mp3.} sprawował się wspaniale.
Ze sliderem nie było żadnego problemu, dalej trzyma się dobrze. Są minimalne luzy, ale to chyba wiadomo po takim czasie użytkowania.
Mp3 zadowalające {jednak czasami trzeszczą.}, przez słuchawki słychać je jeszcze lepiej.
Aparat? Dobry, nie powiem, że jakiś super jak na te 2MP, ale zdjęcia wychodzą dobrej jakości.
Wad jak dla mnie nie ma.
Jedyne do czego po głębszym przebadaniu telefonu można się przyczepić to chyba brak minimalizacji odtwarzacza i brak możliwości ustawienia dźwięku mp3 na dzwięk smsa.
Cena? Naprawdę jak na taki telefon bardzo dobra.
Nie mam go kilkanaście dni, a już mi go brak ;)
Szczerze POLECAM! :)

 #240046  autor: wujekm
 17 gru 2007, 03:46
Ja też Ci polecam. Używam go do tej pory. Wiele razy zmieniałem aparaty ale przy tym jestem najdłużej i jeszcze go będę mieć...

 #240339  autor: marecki306
 18 gru 2007, 17:07
Między D600 a D600e jest różnica że D600e ma edge. Jezeli nie bedziesz z tego korzystal to nie warto przeplacac. Ten samsung dobrze sie moduje, wiec jakbys mial czas i checi mozesz cos porobic z tym telefonem ;)

 #247181  autor: Skowron
 23 sty 2008, 17:19
Ja mam D500 od prawie 2 lat - a ze 600 jest jego bliskim kuzynem i nastepca to moze tez cos dodam. Z telefonem nie mialem przez ten czas zadnych problemow - przede wszystkim uzywam go do dzwonienia, rzadziej sms i net a mp3 nie slucham bo baterie bardzo zzera. A moze i przez to caly czas trzyma ona ok 7 dni. Slider to super opcja - dziala swietnie i nie wiem czy teraz zdecydowalbym sie na telefon bez niego. A generalnie ergonomie D500 uwazam za bardzo dobra. Jesli zalezy Ci na tych mp3 to radze zorientowac sie czy przy D600 jest lepiej z bateria bo tak jak mowilem - 500 to ok 2h sluchania i ladowanie konieczne...

 #251325  autor: Dirty_Harry
 15 lut 2008, 12:42
Ja miałem pół roku D600E (póki nie zmienił właściciela mimo woli :lol: ).
-Bateria trzyma góra 1,5 dnia - ale ja używałem troszkę mp3, neta, itp.
-Ekran wyśmienity - obraz ostry, ładne kolory - full wypas.
-Dźwięk mp3 bardzo ładny - słuchałem mp3 z K750i i muszę przyznać, że Samsung jest w tej dziedzinie lepszy (minus za to, że odtwarzacz nie może działać w tle jak w SE)
-Net działa w miarę szybko - miałem wersje z EDGE i nie narzekałem, granie w Ogame idzie jak po maśle :-D
-Telefon poprzez wbudowaną przeglądarke, ma możliwość otwierania plików pdf czy worda - sam nie raz korzystałem, gdy przeglądając neta natrafiłem na plik (regulamin czy notatkę) w pdf - otwieranie jest łatwe i bezproblemowe.
-Aparat ma możliwość odtwarzania filmików w 3gp - na pełnym ekranie wygląda to przyjemnie. Jest także możliwość podłączenia telefonu do telewizora, ale tej opcji nie przetestowałem (a raczej nie zdążyłem :roll: )
-Fotki z tela wychodzą nie najgorzej - przydałby się auto-focus, ale i tak nie jest żle. Ma mnóstwo ustawień - balans bieli, poziom ISO... no i do tego całkiem rozbudowany edytor fotek.
-Możliwość zapakowania karty pamięci microSD (dawniej TransFlash) - tutaj wchodzą chyba nawet 1GB przy czym do tego telefonu polecam producenta SanDisc (nie wiedzieć czemu np. Kingstony czy GoodRamy średnio chcą współpracować z tym modelem tel.) Sam telefon ma z resztą wbudowane przyzwoite (o ile dobrze pamiętam) 60MB, więc na dzwonki, tapety jak i króciutkie filmiki starczy :wink:
-Telefon można dosyć łatwo stuningować wgrywając nowy soft - nie jest to trudne, z resztą sam się przymierzałem do tego. Na Googlach znajdziesz pełno stron z instrukcjami i softem jak to zrobić.
-Największym minusem w całym telefonie jak dla mnie jest: brak profili jak np. w Nokii czy SE :| , schematów kolorystycznych (themes) i dosyć ograniczona dostępność gierek. :P