DAJ CYNK
  • Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.
Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tytule nowego postu proszę podać system, dla którego ma być dana aplikacja oraz przeznaczenie w trzech krótkich słowach np. Android [ SPORT/SIŁOWNIA/POMIAR]. Zasada obowiązuje do każdej dziedziny, niezależnie od przeznaczenia aplikacji oraz tego czy jej potrzebujemy czy też polecamy.

 #182595  autor: pvd
 12 maja 2007, 14:44
http://forum.symbianos.pl/viewtopic.php?t=2154&start=0

to lepsze od mapy szczecina , gps na cala mape polski, i miast wszystkich :) polecam na nokie z symbianem v2 ogolnie to forum jest dobre

 #186088  autor: ganc2
 24 maja 2007, 18:57
Swego czasu (może z 2-3 lata temu) korzystałem z tego .
Łącznie do roku 2005 kupiłem stamtąd około 70 aplikacji (dostawałem wówczas gratisową premię - bodajże była to Era Premia? ) ( aplikacji wtedy było ich zdecydowanie mniej) i oczywiście wykonałem kopie zapasowe i do dzisiaj mam na komputerze ;-)
Za każdym razem gdy mam nowy telefon wgrywam, wczytuję midlet jar do systemu plików. I w ten sposób regularnie noszę swoje aplikacje przy sobie. Jest t bardzo bardzo praktyczne :-D

Chętnie bym się podzielił, ale niestety licencja pozwala tylko na używanie na jednym telefonie.
Niemniej serwis gorąco polecam.

 #186731  autor: BUGIMAN
 27 maja 2007, 01:53
Ściągnąłem kilka fajnych darmowych aplikacji np. mapa Polski, Kompas, Słownik polsko-angielski itp. problem w tym,że nie daję sobie rady z instalacją w telefonie:Aplikacje są w formacie Win RAR - zip Po wrzuceniu ich do pamięci SE ten pokazuje tylko kilka opcji: wyślij,usuń,informacje. Po wysłaniu Programu do Nokii ta pokazuje tylko: nieznany format pliku i nie mogę zainstalować. Gdy wypakowuję aplikację do jakiegoś folderu to mam tam kilkanaście plików o podobnych rozmiarach i dodatkowe foldery - chyba nie będę wszystkich plików oddzielnie przenosił? gry zawsze były w formacie jar i nigdy nie było z nimi problemów. Help me.

Nie bierz życia na poważnie bo i tak nie wyjdziesz z niego żywy:)

 #186751  autor: pvd
 27 maja 2007, 09:22
ganc2 pisze:Swego czasu (może z 2-3 lata temu) korzystałem z tego .
Łącznie do roku 2005 kupiłem stamtąd około 70 aplikacji (dostawałem wówczas gratisową premię - bodajże była to Era Premia? ) ( aplikacji wtedy było ich zdecydowanie mniej) i oczywiście wykonałem kopie zapasowe i do dzisiaj mam na komputerze ;-)
Za każdym razem gdy mam nowy telefon wgrywam, wczytuję midlet jar do systemu plików. I w ten sposób regularnie noszę swoje aplikacje przy sobie. Jest t bardzo bardzo praktyczne :-D

Chętnie bym się podzielił, ale niestety licencja pozwala tylko na używanie na jednym telefonie.
Niemniej serwis gorąco polecam.
niema na to zadego sposobu ?:)

 #186792  autor: Vieslav
 27 maja 2007, 11:45
Mapa Lublina w Javie.

 #186829  autor: BUGIMAN
 27 maja 2007, 14:59
Korzystałem z podawanych stronek i pobrałem kilka aplikacji na kompa. Niestety mam problem z formatem niektórych plików - zip - nie pasują mi do komóry(nieznany format pliku) Gry w formacie jar działają ale np. mapa Polski zip - już nie da się zainstalować. Pomożecie?

Nie bierz życia na poważnie bo i tak nie wyjdziesz z niego żywy:)

 #186879  autor: Vieslav
 27 maja 2007, 17:01
Przecież ZIP to jest archiwum :tard: :confused3: Rozpakuj to najpierw np. WinRarem i wrzuć wypakowany plik na telefon.

 #186886  autor: D@rio
 27 maja 2007, 17:09
Mulder pisze:Mapa Lublina w Javie.
ode mnie masz specjalne podziękowania za tę aplikację :-)

W związku z tym mam jeszcze dodatkowe pytanie/prośbę: Czy może mapę Wrocławia macie? Bo też potrzebuję.

Obrazek

 #186924  autor: PiKi
 27 maja 2007, 18:18
Ja też miałbym ogromną prośbę. Czy ktoś ma lub wie gdzie znajdę mapę Kielc i rozkład autobusów dla Kielc? Z góry dziekuję! :-D

V2288 -> 3310 -> 3330 -> CMD J70 -> 3410 -> 6100 -> T630 -> k700i + patch -> k550i

 #188926  autor: yo!
 03 cze 2007, 13:46
plan warszawy, please

fear ends
when yo! comes

 #190227  autor: kszyh2404
 07 cze 2007, 15:23
yo! pisze:plan warszawy, please
mapa Warszawy

a tak swoja droga moglby mi ktos napisac jak instalowac te mapy :) . po rozpakowaniu winrarem nie mam zadnego pliku jar tylko jakies pliki o rozszerzeniu jdt i class

 #190249  autor: ganc2
 07 cze 2007, 16:26
kszyh2404 pisze:a tak swoja droga moglby mi ktos napisac jak instalowac te mapy :) . po rozpakowaniu winrarem nie mam zadnego pliku jar tylko jakies pliki o rozszerzeniu jdt i class
Nie ropzakowywuj tego!
Wrzuć spakowane archiwum jar do telefonu!

 #192402  autor: BUGIMAN
 13 cze 2007, 19:45
ganc2 pisze:Nie ropzakowywuj tego!
Wrzuć spakowane archiwum jar do telefonu!


Gdy przenosiłem do telefonu pliki bez rozpakowania to telefon pokazywał komunikat: "Nieznany format pliku" a w przypadku rozpakowania to sytuacja jak u kolegi wyżej(trudno się doliczyć plików a co dopiero coś zainstalować). Słyszałem, że jeśli zainstaluję w telefonie programik Winzip to ten nareszcie będzie rozpoznawał i instalował pliki sis i zip. Problem w tym, że nie mogę znaleźć darmowej wersji tego programu a jeśli w końcu go jakoś dorwę to jak to zainstalować??? Może znacie jakąś stronkę z której mogę pobrać za free ten programik?

Nie bierz życia na poważnie bo i tak nie wyjdziesz z niego żywy:)

 #192643  autor: tcas
 14 cze 2007, 19:22
rozkład trójmiejskiej skm za darmo: www.rozklady.pomorze.pl

 #194915  autor: wizdaz
 21 cze 2007, 12:43
a spróbuj zip na jar zamienić :mrgreen:

 #236440  autor: AL80
 30 lis 2007, 17:13
Wie ktoś jak na d900 wgrać taki plan Warszawy bo ściągnąłem kilka ale nie wiem jak to wgrać, tzn domyślam sie ze do samsunga trzeba bedzie sie bawić tak jak z grami jakimiś programami
ale może ktoś wie jak najprościej to zrobić. Odrazu mowie ze wrzucanie do telefonu pliku nierozpakowanego nic nie daje bo formatu nierozpoznaje?
pozdro
 #238784  autor: max000
 11 gru 2007, 18:15
Szukałem na necie kalkulatora w java, ale troche lepszego, niż ten standardowy, ale nic nie znalazłem :cry:

Chodzi mi np. o ułamki( zwykle "z kreska", a nie dziesiętne), fajnie by bylo, aby tez rysował wykresy funkcji :mrgreen:

 #238875  autor: tymis
 11 gru 2007, 22:09
max000 pisze:Szukałem na necie kalkulatora w java, ale troche lepszego, niż ten standardowy
Sprawdź Smart Calc 2, może to Ci będzie odpowiadać.
Jest to program płatny ale nie powinno to robić różnicy skoro nie wspomniałeś nic o tej kwestii.

Każda sieć ma plusy i minusy, chodzi o to, żeby te plusy nie przesłoniły minusów...