DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii E oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii E oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #219115  autor: sabasios
 05 wrz 2007, 19:43
Mam taki problem, z Kingstonem 1gb (E250). Wgrywam pliki jak na pendrive (ustawiam pamięć masową w telefonie), po wgraniu już mam problem; kiedy wchodzę w kartę pamięci widzi tylko foldery które utworzyłem. Czasami pokazuje również pliki, ale standard to same foldery bez plików.

Kiedy wejdę w odtwarzacz mp3 -> Dodaj muzykę -> Karta pamięci; widzi wszystkie pliki, nawet wtedy kiedy nie widzi gdy próbuję wejść przez kartę.
Miałem nadzieję, że to wina Kingstona, więc włożyłem SanDiska kolegi, ale niestety to samo chociaż w tym przypadku, na jego karcie pamięci widziało mi również grafikę ( obrazy, zdjęcia), wszelkie filmy i muzyka widziana była tylko w opcji "dodaj muzykę" w odtwarzaczu mp3.


Początkowo karta działała mi dobrze, widziało wszystko i wszystko ładnie śmigało, ale nagle zonk i nic nie daje rady.
Restart telefonu, wyjmowanie karty, tańce przywołujące deszcz - nic nie działa, próbowałem wszystko.

-karta formatowana
- próbowałem zmieniać system plików (z FAT 32 na FAT)
- w Motorlii mojego kolegi działa
- w innym E250 (orange) działa.

Czytałem inne problemy dotyczące karty pamieci, na tym forum, jednak nie znalazłem odpowiedzi:)

Czy może to być wina oprogramowania?

Pozdrawiam.

 #219247  autor: castagnet
 06 wrz 2007, 09:44
Tak, według mnie jest to wina oprogramowania. Mozesz spróbować jeszcze przywrócić ustawienia fabryczne ale nie wiem czy to Ci pomoże, raczej nikłe szanse.
Jak masz telefon na gwarancji to oddaj, a jak nie to zmień soft w jakimś komisie/serwisie. Nie powinno przekroczyć 30zł.

 #225589  autor: GrzesiuS
 06 paź 2007, 11:37
ja mam ten sam problem... Ale ja wchodze na karte przez "karta pamieci" i wtedy widzi wszystko :) niewiem jak to obejsc

 #225607  autor: PingNoMore
 06 paź 2007, 12:33
Pierwsze primo to format, najlepiej w czytniku kart. Jeżeli to nie pomoże to zamień Kingstona na SanDisk. Nie od dziś wiadomo, że Samsungi nie są do końca kompatybilne z kartami Kingstona

 #230460  autor: Lechu
 30 paź 2007, 20:53
Ja tez mialem taki problem i okazalo sie ze znaki w mp3 (tytul) byl za dlugi , skrocilem i wszystko bylo ok.