DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.

Moderator: Moderatorzy

 #22107  autor: mol
 02 paź 2005, 19:57
Co z tymi grupami?? Zostaną stworzone jakieś wkońcu?? bo o ile sie nie myle to miały jakieś być :-)

 #22110  autor: Irek
 02 paź 2005, 19:58
No są już grupy, a własciwie jedna.... Moderatorzy... :wink:

"And one more thing..."

 #22113  autor: mol
 02 paź 2005, 20:01
jesito pisze:No są już grupy, a własciwie jedna.... Moderatorzy... :wink:
No ale może jakaś nowa grupa?? :-)

 #22115  autor: wojttek
 02 paź 2005, 20:01
jesito pisze:No są już grupy, a własciwie jedna.... Moderatorzy... :wink:
dokładniej 2 grupy... Admini i Moderatorzy...

[scroll]To przyjemność pomagać ludziom.[/scroll]
[center]Ericsson GF788e -> Ericsson T10s -> Ericsson R320s -> N 5510 -> SE P900 -> N 3220 -> N 6810 -> N 6681 -> N 6290 -> N E52 -> HTC One S4 -> LG G3[/center]

 #22117  autor: Irek
 02 paź 2005, 20:03
wojtek_kwiatek pisze:
jesito pisze:No są już grupy, a własciwie jedna.... Moderatorzy... :wink:
dokładniej 2 grupy... Admini i Moderatorzy...
Nie ja mam w grupach tylko jedną. A mianowicie Moderatorzy. Moderatorem tej grupy jest Witek. Wszystko w tym temacie!

"And one more thing..."

 #22200  autor: mol
 03 paź 2005, 13:35
A u mnie jak klikam na grupy to pisze, że nie ma żadnych grup :-)

 #22206  autor: WitekT
 03 paź 2005, 15:06
Bo grupę Moderatorzy widzą tylko oni. Powstała ona tylko dla naszej wygody - dzieki temu jak dochodzi nowy moderator, to dodajemy go 2 kliknięciami do nowej grupy i nie musimy klikać po każdej sekcji, żeby nadać uprawnienia do poszczególnych działów. Tak klikaliśmy nadając uprawnienia GRUPIE na samym początku. :)

 #22244  autor: mol
 03 paź 2005, 19:02
WitekT pisze:Bo grupę Moderatorzy widzą tylko oni. Powstała ona tylko dla naszej wygody - dzieki temu jak dochodzi nowy moderator, to dodajemy go 2 kliknięciami do nowej grupy i nie musimy klikać po każdej sekcji, żeby nadać uprawnienia do poszczególnych działów. Tak klikaliśmy nadając uprawnienia GRUPIE na samym początku. :)
Hmmm mądre to to.... :-D

 #22246  autor: Skarpyta
 03 paź 2005, 19:10
mol80 pisze:
WitekT pisze:Bo grupę Moderatorzy widzą tylko oni. Powstała ona tylko dla naszej wygody - dzieki temu jak dochodzi nowy moderator, to dodajemy go 2 kliknięciami do nowej grupy i nie musimy klikać po każdej sekcji, żeby nadać uprawnienia do poszczególnych działów. Tak klikaliśmy nadając uprawnienia GRUPIE na samym początku. :)
Hmmm mądre to to.... :-D

hmm no dla mnie to jak zwykle nie jest mądre ale początek jaże :D

Obrazek
Obrazek

 #22363  autor: xlord
 04 paź 2005, 12:04
A jakie grupy jeszcze przewidujecie panowie Admini? Pytam, bo jesli jedyna grupa beda moderatorzy, to po co Grupy? W takim wypadku wystarczy - Moderatorzy forum :-) :roll:

Pozdrawiam

re

 #22460  autor: Saracen
 04 paź 2005, 19:23
a moze dodatkowa grupa specjalisci??? :D

[email protected]
Obrazek

 #22479  autor: D@rio
 04 paź 2005, 21:03
Mysle ze moznaby stworzyc grupe TECHNICY albo POMOC TECHNICZNA ;) ..czyli osoby ktore sa rekomendowane przez telepolis.pl do kontaktow z wszelkimi problemami typu hi-tech ;)

...albo grupe PRZYJACIELE TELEPOLIS.pl czyli najaktywniejsi, najstarsi uzytkownicy ktorzy oczywiscie przestrzegaja zasad forum, prezentuje jakis poziom itp. itd. i poprostu warto ich polecic i utrzymac z Nimi kontakt badz tez pisac do nich w wszelkich konsultacjach ;)

Pzdr. :-)

 #22485  autor: Przemek
 04 paź 2005, 21:21
Sorry nie do tematu. A tak z ciekawości pytam czy można usunąć konto (profil) na telepolis?

 #22487  autor: piotrz
 04 paź 2005, 21:23
co do ostatniego zgadzam się w 100%- wiadomo by było, że taka osoba nie napisze głupstwa i można jej zaufać...poza tym możnaby było nagrodzić jakoś te osoby, które od dawna w chwilach dobrych i złych zawsze pomagały innym... :-D

 #22499  autor: Frasio
 04 paź 2005, 21:53
przemek pisze:Sorry nie do tematu. A tak z ciekawości pytam czy można usunąć konto (profil) na telepolis?
Przemek a nie pamiętasz jak Witek robił porządki na forum tzn. usuwał wszystkich userów którzy nie napisali nic a byli długo zalogowani.

Obrazek

 #22525  autor: WitekT
 04 paź 2005, 23:54
xlord pisze:A jakie grupy jeszcze przewidujecie panowie Admini? Pytam, bo jesli jedyna grupa beda moderatorzy, to po co Grupy? W takim wypadku wystarczy - Moderatorzy forum :-) :roll:
Grupy po to, żeby nam prościej było nadawać prawa nowym moderatorom. Tylko to. :)

Jeżeli chodzi dotyczące nowych grup "przyjaciele" i "specjaliści" to boję się, że byłyby afery przy wybieraniu ludzi do nich. "Bo czemu on się dostał a ja nie". :)

 #22544  autor: Frasio
 05 paź 2005, 08:14
Bo ja kiedyś myślałem żeby może dać jakiegoś speca ds. xxxxxx
tzn. żeby ktoś inny np. pomagał w tym dziale a ten w innym.
Już jest tutaj taki jeden (nie podam nicka) wypowiada się prawie tylko w tematach o nokii więc on HIPOTETYCZNIE mógłby być specem ds. nokii.

Obrazek

 #22581  autor: WitekT
 05 paź 2005, 12:26
Wiem o kim mówisz - o lsh (o ile nie przekręciłem jego nicka). :)
Tankian jest o Siemensów... :)

 #22587  autor: Frasio
 05 paź 2005, 13:21
Tak właśnie. Może się znajdą jeszze inni.

Obrazek

 #22597  autor: kalin
 05 paź 2005, 14:05
Ja moge zajac sie Hydeparkiem! :-D A teraz juz na powaznie mysle ze to calkiem dobry plan zeby konkretne osoby zajmowlay sie tylko jednym dzialem ale sadze ze jeden czlowiek to czasem moze byc za malo.Popieram tez owych specjalistow tylko niech to beda naprawde ludzie znajacy sie na rzeczy.Co do przyjaciol to wedlug mnie calkiem chybiony pomysl ktory najpewniej spowoduje jakies niesnaski miedzu uzytkownikami.Jesli ktos chce sie czuc lepszy niech zostanie wprowadzony system Donate z jakimis bonusami :twisted: