DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sagem oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sagem oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #219641  autor: Vieslav
 07 wrz 2007, 22:57
Mam pytanie do posiadaczy tego telefonu: czy u was tez zacina się klawiatura? To znaczy nie tyle zacina się, co dosyć ciężko działa. Gdzieś obiło mi się o uszy, że to wada tych modeli. Pytam, bo nie wiem czy oddawać telefon na gwarancji. Zastępczego nie dostanę a wiadomo, że nie zrobią mi z dnia na dzień.

 #219940  autor: david19831
 09 wrz 2007, 12:36
Hej wiec tak ten telefon ma oczywiscie na sofcie orange pisanie smsów jest koszmarem.Co do oddania go na gwarancje to chyba bezsensu te młoty z serwisu wgrają Ci lekko poprawiony soft a i tak bedzie do (...) działać ale z drugiej strony do 4 napraw i powinni dać nowy telefon wiec może będzie lepiej jak będziesz wkur... orange ale drugi prosty sposób sprzedaj telefon i kup nokie.Ja np mam soft orginalny ze strony Sagema do mojego fona jestem farciażem ale co z tego jak nieda sie kupic kabla hehe wiec męcze sie tak jak Ty.pozdrawiam jak oddasz na gawarncje to napisz bo jestem ciekawy czy usuna Ci tą usterke
Ostatnio zmieniony 09 wrz 2007, 15:08 przez david19831, łącznie zmieniany 1 raz.