DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sagem oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sagem oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #21676  autor: jamie
 01 paź 2005, 14:45
mam pytanie do posiadaczy sagema myX6-2... ile wam sie miesci smsow w skrzynce? czy jest jakies archiwum, mozliwosc tworzenia folderow na wiadomosci??

falling feels like flying until you hit the ground

 #21892  autor: kamil1221
 02 paź 2005, 11:32
tak posiadam tego sagem i odpowiedz jest jedna miesci sie na nim tyle smsow odebranych ile miesci twoja karta SIM a co do wiadowosci przez ciebie wyslanych wynosi 100 smsow . innym sposobem archiwizacji smsow jest synchronizacja telefonu z kompoterem po przez program dolaczony to telefonu a mianowicie Wellphone smsy mozna wgrac na dysk komputera www.wellphone.com :-D

 #22146  autor: jamie
 02 paź 2005, 21:28
dzieki za informacje. to mnie raczej nie przekonuje do zakupu sagema... chociaz wydaje sie tak genialny jezeli chodzi o aparat, ilosc kolorow, etc.. ale najistotniejsze wydaja mi sie funkcje podstawowe. podobniez nie ma w sagemie profili.. a ilosc smsow to szczegolnie wazna jest. a ile Ci sie ich miesci? i jak Ci sie go w ogole uzytkuje?

falling feels like flying until you hit the ground

 #26391  autor: kamil1221
 21 paź 2005, 15:00
A uzytkuje mi sie bardzo dobrze .Fakt nie ma on profili ale idzie sie przyzwyczajic .Fajnie wyglada ma dobry aparat swietne dzwieki jest po prostu extra jestem z niego zadowolony dobra bateria 920 mAh odtwarza mp3 wav amr acc acc+ 3gp mpeg gif jpeg mid fajne menu (ale ja nie kupilem go w polsce wiec nie mam orange menu mam zwykle takie jak sagem wyprodukowal) 12 ikonek tak jak w se 262tys kolorow co jeszcze chcesz nigdy nie bedzie tela idealnego a on i tak jest swietny ALE WYBOR NALERZY DO CIEBIE :D