DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sagem oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sagem oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #213924  autor: Karikus
 20 sie 2007, 11:41
Witam, potrzebuje taniego telefonu, glownie do mp3 (z poczatku myslalem o w200i, ale za drogo z duza karta wychodzi - 500zl). Na allegro juz od 250 Sagemik + karta 2gb = 330 zl. Pytania (prosze o konkretne odpowiedzi):
1.Czy mozna dokupic lepsza (ORYGINALNA) baterie? Ile kosztuje? (juz nie wiem co jest podroba a co nie)
2.Czy mozna tworzyc w tym telefonie katalogi, czy tez piosenki wrzuca sie po prostu do jednego, glownego, gdzie sa trzymane wszystkie razem?
3.Czy mozna tworzyc playlisty (ile maksymalnie)?
4.Czy mozna podczas odtwarzania mp3 wedrowac po telefonie, robic cos innego, np. grac?
5.Czy telefon obsluguje karty 2GB?
6.Skad wyczarowac jakis nowszy sofcik, oprogramowanie, aktualizacje?
7.Czy telefon podlacza sie do kompa przez USB?
8.Jaka jakosc mp3? Ewentualnie jak poprawic (jakis program)?
9.Nie wiem czy do 350 zl moze byc cos innego z w miare dobrym mp3, obslugujacym karte 2GB (od biedy 1GB), ale jesli macie pomysly...
Bardzo dziekuje, pozdrawiam! :)

Zapoznaj się z zasadami tytułowania postów.
Ostatnio zmieniony 20 sie 2007, 15:31 przez Karikus, łącznie zmieniany 1 raz.

 #213926  autor: mol
 20 sie 2007, 11:50
2. Na karcie pamięci można tworzyć katalogi.
3. Tak można tworzyć playlisty, ale jestem pewien co do ich ilości.
4. Nie można
5. Tego nie jestem pewien, ale powinno działać
6. To będzie trudno znaleźć.
7. Tak można podłączyć przez USB
8. Moim zdaniem jakość mp3 jest bardzo dobra.

 #213927  autor: DD7
 20 sie 2007, 11:51
1.Czy mozna dokupic lepsza (ORYGINALNA) baterie? Ile kosztuje? (juz nie wiem co jest podroba a co nie)
Oryginalna jest tylko standardowa bateria dodawana z telefonem. Bo gdyby można było dodać baterię o "prawdziwej" większej pojemności, to czemu producent by tego nie zrobił? Wiadomo, że każda firma chciałaby, żeby każdy telefon mógł poszczycić się wśród innych lepsza baterią.
Karikus pisze:3.Czy mozna tworzyc playlisty (ile maksymalnie)?
Playlisty można tworzyć, ale nie wiem ile maksymalnie.
5.Czy telefon obsluguje karty 2GB?
Tego dokładnie nie wiem, ale z karta 1GB chodzi bez problemu.
7.Czy telefon podlacza sie do kompa przez USB?
Tak.
Karikus pisze:8.Jaka jakosc mp3? Ewentualnie jak poprawic (jakis program)?
Jakość jest zadowalająca.

 #213931  autor: soul blade
 20 sie 2007, 11:59
Wiesz co.... kup sobie lepiej już my700x bo jak trafisz na z "orżnąć menu" to się możesz zawieźć
Karikus pisze:8.Jaka jakosc mp3? Ewentualnie jak poprawic (jakis program)?


jest na tyle dobra że będziesz zadowolony uwierz mi :) aha i lepiej uważać na słuchawki bo potem nie wiem czy sobie dokupisz NOWE :)
Karikus pisze:5.Czy telefon obsluguje karty 2GB?
może i pójdzie ale wątpie a jeśli tak to będzie mulić jestem tego pewien

W jednym dniu można zyskać i wiele stracić

 #213936  autor: Karikus
 20 sie 2007, 12:20
Oj to wielka szkoda ze podczas sluchania muzyki nie mozna sie poruszac po telefonie:( A Sagema 700x mialem - ma go obecnie moja byla kobita wrrr, ale i ja nie bylem z niego tak bardzo zadowolony - bateria, klawiatura, chociaz do mp3 nie moglem sie przyczepic) :)

 #213990  autor: kebulon
 20 sie 2007, 14:24
a może nokia 6230.Karty do 2 gb chodzą .kupisz lepsze słuchawki i dzwięk b.dobry.Sagem jest lepszy na głośniku ale na słuchawkach to niewiem aha i co warto zaznaczyć to można się bawic telefonem jak się słucha muzyki i dodatkowo ma radio.

 #214015  autor: Karikus
 20 sie 2007, 15:48
A mozesz mi powiedziec czy mozna w 6230/6230i tworzyc niezliczona ilosc katalogow i playlisty?

 #214028  autor: kebulon
 20 sie 2007, 16:18
katalogów możesz robić ile chcesz(tylko w galerii ale) a playlisty natomiast w music playerze można robić do woli :-) .Ogólnie bardzo dobry telefon i właśnie Ci go polecę bo miałem wielki dylemat między myx6-2 ,x700 i tą nokia i chociaż była gorzej wyposarzona niż pozostałe to właśnie ją wybrałem i jestem bardzo zadowolony ;) a dotego nokia ma equalizera i wyświetlacz gaśnie w trakcie odtw. muzyki w przeciwieństwie do myx6-2