DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.

Moderator: Moderatorzy

 #20500  autor: Saracen
 27 wrz 2005, 20:47
Jako Forum Partnerskie www.elektrotech.info chciałem zaproponować współpracę.
umiescimy do WAS lin a ja u Was do NAS.

pomozemy sobie na wzajem... :D
co na to administracja i uzytkownicy????

[email protected]
Obrazek

 #20504  autor: Frasio
 27 wrz 2005, 20:53
Picia najlepiej zrób ankietę.

Obrazek

 #20506  autor: WitekT
 27 wrz 2005, 20:55
Panowie, wszystko fajnie, ale z Ustawą o Prawach Autorskich i Prawach Pokrewnych to jesteście trochę na bakier... Wystarczy popatrzeć chociażby TU...

 #20509  autor: Frasio
 27 wrz 2005, 20:58
źródło: telepolis
No właśnie najpierw się pyta a potem zgapia. :)

Obrazek

re

 #20516  autor: Saracen
 27 wrz 2005, 21:10
WitekT pisze:Panowie, wszystko fajnie, ale z Ustawą o Prawach Autorskich i Prawach Pokrewnych to jesteście trochę na bakier... Wystarczy popatrzeć chociażby TU...
hmm..jakies dokładne info co i dlaczego???... bo jakoś nic nie zauwazyłem...dziwne...

[email protected]
Obrazek

 #20520  autor: WitekT
 27 wrz 2005, 21:15
Wspomniana przeze mnie Ustawa dokładnie opisuje co uznaje się za utwór, co za opracowanie i definiuje kto i w jaki sposób ma prawo zadządzać danym utworem bądź opracowaniem i na jakich zasadach.

Link, który podałem, to w rozumieniu ustawy UTWÓR, a nie opracowanie, tak więc tylko ja mogę nim w pełni dysponować. A nie przypominam sobie, abym wydała zgodę na jego publikację na Waszej stronie... :)

 #20527  autor: Irek
 27 wrz 2005, 21:28
Witek co z tego będzie?

"And one more thing..."

 #20528  autor: WitekT
 27 wrz 2005, 21:29
Na razie kulturalna rozmowa. :)

 #21385  autor: Th0mas
 30 wrz 2005, 16:22
Witek, chyba na Twojej wypowiedzi się skończyło. Coś czuję , że zgasiłeś ich i odezwu już nie będzie ;) Swoją drogą, to chcieli darmowej reklamy. elektrotech nie jest tak popularny jak telepolis.

 #21396  autor: WitekT
 30 wrz 2005, 16:45
To nie jest kwestia nawet popularności, bo fora o niszowej tematyce (takim jest w gruncie rzeczy elektrotech) nie mają dużo użytkowników, jedna są oni z reguły "bardzo lojalni" i dysponują dużą i ciekawą wiedzą. Ale fakt, że zaczęło się niezbyt ciekawie i... na tym się w sumie skończyło. :)

 #21405  autor: Przemek
 30 wrz 2005, 17:20
frasio pisze:
źródło: telepolis
No właśnie najpierw się pyta a potem zgapia. :)
Przecież tam jest źródło wp.pl to o co chodzi bo nie ogarniam? :wink:

 #21408  autor: Frasio
 30 wrz 2005, 17:31
Ale była tam inna wiadomość i tam było źródło telepolis

Obrazek

re

 #21425  autor: Saracen
 30 wrz 2005, 18:17
Th0mas pisze:Witek, chyba na Twojej wypowiedzi się skończyło. Coś czuję , że zgasiłeś ich i odezwu już nie będzie ;) Swoją drogą, to chcieli darmowej reklamy. elektrotech nie jest tak popularny jak telepolis.
nikt nikogo nie zgasił -zapewniam...
było to poprostu niedoinformowanie redaktora,oczywiście sprawe natychmiast wyjasniłem z Waszym adminem-osobiscie ja sam tego nie zauwazylem ....
ps
Nie bardzo rozumię słowo ZGASZENIE....
dodatkowo informuje ze nie chodzi tu o zadna reklamę i ani nie prosiłem o nią wiec skąd tak daleko idace słowa??-stwierdzenie???
Th0mas pisze:elektrotech nie jest tak popularny jak telepolis.
jak narazie mamy wiecej użytkowników itd wiec trudno mówic o jakiejkolwiek popularnosci... :-)
Ostatnio zmieniony 30 wrz 2005, 18:32 przez Saracen, łącznie zmieniany 1 raz.

[email protected]
Obrazek
 #21429  autor: Th0mas
 30 wrz 2005, 18:24
PICIA pisze: Nie bardzo rozumię słowo ZGASZENIE....
Zgaszenie - spowodowanie uczucia dyskomfortu psychicznego przez użytkownika innemu użytkownikowi podczas debaty, w której ten drugi nie miał racji. :twisted:
 #21440  autor: Saracen
 30 wrz 2005, 18:32
Th0mas pisze:
PICIA pisze: Nie bardzo rozumię słowo ZGASZENIE....
Zgaszenie - spowodowanie uczucia dyskomfortu psychicznego przez użytkownika innemu użytkownikowi podczas debaty, w której ten drugi nie miał racji. :twisted:
nie było sporu aby stwierdzać ze ten drugi nie mial racji... ;-)

[email protected]
Obrazek

 #21448  autor: Th0mas
 30 wrz 2005, 18:37
Mówiąc krócej nasz Admin zaskoczył Cię znajomością prawa ;) A ja nie pisałem o sporze a o debacie ;)

re

 #21454  autor: Saracen
 30 wrz 2005, 18:42
Th0mas pisze:Mówiąc krócej nasz Admin zaskoczył Cię znajomością prawa ;) A ja nie pisałem o sporze a o debacie ;)
tu nie chodzi juz o prawo - zaskoczył mnie czymś czego sam nie zauważyłem i był pewien kłopot wyjasnienia o co chodzi... :D ale udało sie ustalić w czym rzecz..., tak dobrze piszesz debata sie odbyła z wysoką kulturą :o

[email protected]
Obrazek

 #21527  autor: Irek
 30 wrz 2005, 22:56
PICIA bo kultura to u nas podstawa. czytałem wasze forum! Jesteście ok! Pozdro!

"And one more thing..."