DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.
Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #20025  autor: pantera
 25 wrz 2005, 23:07
a wię czy moze ktos wie jak skonfigurowac iPAQa rx3000 i takiego BlueTooth http://allegro.pl/show_item.php?item=61169869 pod Auto Mapa ... z góry dzieki, bo ja juz wymiekam, wszystkiego juz probowalem ale ciagle szuka sygnalu i nie moze okreslic pozycji ... ustawialem go po com6 bo takie outbound podaje mi palm w BT settings>serial port>advanced ... pomozcie, od poczatku, jak mam zainstalowac BT GPS, jak go potem skonfigurowac we wszytskich zakladkach - BT settings > general, accessibility, services ... a potem jak mam skonfigurowac AM w wersii 3.7.0.2

z góry wielkie dzieki :)))) raz jeszcze ;)

 #20049  autor: WitekT
 26 wrz 2005, 11:03
Po pierwsze - gratuluje zakupu. Bardzo dobry chipset (Nemerix).

Po drugie - sparuj urządzenia (znajdź urządzenia Bluetooth w pobliżu, kliknij na GPS i wpisz kod z instrukcji obsługi.

Po trzecie - znajdź na którym COMie pracuje COM Port w services w Bluetooth. Ten port ustaw w Automapie.

Po czwarte - wyjdź na powietrze, kiedy będziesz go pierwszy raz odpalał.

Jak gdzieś się potkniesz - daj znać, będziemy knuć dalej. :)

 #20318  autor: pantera
 27 wrz 2005, 00:26
dzieki :) ... ale chyab odbiornik jest 'kopnięty' :( ... nie lapie sygnalu zaden program,a dzis jezdzilem ponad godzine ... lipa :( ... na szczescie jest gwarancja :) ... tylko trzeba bedzi epozekac :(

 #21031  autor: blom
 28 wrz 2005, 22:26
na takich bajerach to sie nie nzam :D

 #21642  autor: pantera
 01 paź 2005, 12:49
no i sie wyjasnilo, odbiornik był 'walnięty' ... juz mi go wymieniono, dzis dostałem nowy i wsyztsko śmiga :) iii oby tak było zawsze :)

 #21690  autor: blom
 01 paź 2005, 15:49
pantera pisze:no i sie wyjasnilo, odbiornik był 'walnięty' ... juz mi go wymieniono, dzis dostałem nowy i wsyztsko śmiga :) iii oby tak było zawsze :)
wiesz ten stary widocznie "spadlo z palety..."

 #21811  autor: pantera
 01 paź 2005, 22:29
nie przesadzaj, nie każdy sprzedający to złodziej ...

 #21869  autor: blom
 02 paź 2005, 10:32
pantera pisze:nie przesadzaj, nie każdy sprzedający to złodziej ...
nie tylko niekiedy kupisz cos co sie juz rozsypalo w magazynie a mimo to idzie na sklep....

 #22538  autor: pantera
 05 paź 2005, 00:22
widze ze wg Ciebie caly swiat to wielka teoria spiskowa ;)

 #22561  autor: blom
 05 paź 2005, 09:59
pantera pisze:widze ze wg Ciebie caly swiat to wielka teoria spiskowa ;)
nie, tylko sa wypadki iz towar "potlukl sie" i jest sprzedawany jako sprawny....