DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.

Moderator: Moderatorzy

 #20231  autor: WitekT
 26 wrz 2005, 21:53
Propozycja ciekawa. Pytanie tylko czy warto utworzyć oddzielny dział czy może działać w ramach już utworzonych...

 #20237  autor: Skarpyta
 26 wrz 2005, 22:01
/eeee ekwador może/ eee to by było ciekawe :wink: :-D

Obrazek
Obrazek

 #20247  autor: Irek
 26 wrz 2005, 22:09
WitekT pisze:Propozycja ciekawa. Pytanie tylko czy warto utworzyć oddzielny dział czy może działać w ramach już utworzonych...
Racja nowy dział raczej nie jest potrzebny. Można to robić w innych działach. Dział o serwisowaniu telefonów nie będzie się cieszył zbyt dużą popularnością!

"And one more thing..."

 #20256  autor: Shila
 26 wrz 2005, 22:17
Czy ja wiem.. dobrze by było utworzyc taki dział.. lub: Otworzyć Post (przyklejony) o takiej nazwie w kazdym dziale z fora SPRZĘT, np.

w Nokii dział Serwis, w siemensie, sagemie itd.

Telepolis.pl

re

 #20324  autor: Saracen
 27 wrz 2005, 04:44
jesito pisze:
WitekT pisze:Propozycja ciekawa. Pytanie tylko czy warto utworzyć oddzielny dział czy może działać w ramach już utworzonych...
Racja nowy dział raczej nie jest potrzebny. Można to robić w innych działach. Dział o serwisowaniu telefonów nie będzie się cieszył zbyt dużą popularnością!
zbyt wczesnie na takie opinie... :wink:

[email protected]
Obrazek

 #20665  autor: xlord
 28 wrz 2005, 11:42
Wydaje mi sie, ze taki dzial jest zbedny. Tematyka rwniez serwisowa zawiera sie w poszczegolnych dzialach telefonow.

Pozdrawiam