DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.
Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #17929  autor: adi
 17 wrz 2005, 23:00
witam! mam pytanie ..czy istnieją programy umożliwiające import plików midi do danego programu a ten program pokaże dany utwór w zapisie nutowym ? cos kiedys słyszałem o takich programach to umożliwiających, jeśli jakies znacie to bardzo proszę o namiary....mam dużo utworów midi które chciał bym miec w zapisie nutowym żebym mógł sobie je poprostu grac na klawiszu/pianinie. z góry dzięki :D

 #17951  autor: piotrz
 18 wrz 2005, 08:42
w cooledicie pro jest taka możliwość, ale muszę się dokładnie dowiedzieć u ojca.on się na tym zna :D

p.s widziałem nuty tak zrobione-niby można grać, ale najpierw je trzeba samodzielnie edytować, bo ten program, to czasami jakieś głupoty pisze... :-D

o właśnie się dowiedziałem, że to można w programie cubase-steinberg lub w cakewolk score writer