DAJ CYNK
  • Wszelkie rozmowy i dyskusje o sporcie. Zarówno od strony kibica, jak i aktywnego uczestnika.
Wszelkie rozmowy i dyskusje o sporcie. Zarówno od strony kibica, jak i aktywnego uczestnika.

Moderator: Moderatorzy

 #175253  autor: Forest
 18 kwie 2007, 18:40
Prometo nie, że o gospodarce się nie myśli tylko się o tym nie mówi, albo inaczej... nie jest to pokazywane. ;)

blom a ty co taki przeciwny jestes tych ME u nas? Jak narazie wszystkie kraje tylko na tym zarobiły a nie stracił wiec o co ci chodzi? Po za tym kasa na stadiony juz sie znalazła.

HTC U12+ Black + Goodram 64GB USH-I U3 95/90MB

 #175279  autor: Klusek
 18 kwie 2007, 19:39
Euro 2012 to wielka szansa dla polskiego sportu i dla całego kraju i osób nawet nie związanych ze sportem. Oczywiście najpierw trzeba będzie zainwestować i to nie małe pieniądze, ale na pewno inwestycje nam się zwrócą i jeszcze na tym zarobimy. Ja się bardzo cieszę z wygranej i z tego, że UEFA dała nam i Ukrainie szansę. :wav: :fball: :wav:

Obrazek
Obrazek

 #175287  autor: Przemek
 18 kwie 2007, 19:54
blom pisze:Zbuduja stadiony, drogi (tu juz dod. fundusze z UE maja zostac przyznane).


jasno sie babka wypowiadała ze unia na to kasy nie da nic a nic! jedynie na drogi to co teraz jest i .
Przeciez napisalem przy drogach, ze tylko na nie znajda sie pieniazki z UE, wiec o co sie burzysz? Gilowska juz zapowiedziala, ze opracowany jest business plan i pieniadze na pewno na stadiony beda. W Poznaniu np. do inwestycji doplaca klub i gmina. Podobnie bedzie w innych miastach, a do tego dojda pieniadze z budzetu panstwa. Nie wiem jak wyglada sytuacja z UEFA, ale oni zdaje sie tez maja jakies dotacje. Zreszta musza byc, bo to i tak sie zwroci, z nawiazka...
blom pisze:zyli po h*** nam to? więcej stadionów u nas ale finału nie będzie DNO!!!!
Ochlon. Gdyby nie wplywy Ukraincow, to nie mielibysmy tych mistrzostw. Poza tym mamy odrobine mniej prestizowy mecz otwarcia i 3 z 4 cwiercfianlow i 1 polfinal. Swoja wypowiedzia potwierdzasz tylko, ze Poalcy to najbardziej zakompleksiony narod na swiecie a do tego hipokryci.
Zobaczymy co pokaże polska reprezentacja ... A stadiony ? Oglądałem foto na onecie, kompletna porażka. Bóg wie co się na nich będzie działo podczas mistrzostw ? Oby nie zapomnieli o pseudo-kibicach, zamiast parking, niech założą lepszy system ochrony.
Kolejny fachowiec sie znalazl :lol:
Pojdz chlopie na stadion, zobacz jak to wyglada i potem zastanow sie zanim umiescisz takie wypociny.
A jak widziales foty, to sie wlasnie w tym momencie totalnie osmieszyles. Porownaj sobie stadion naroodwoy w Warszawie z Allianz Arena (taki stadion) w Monachium. Poza tym beda to jedne z najnowoczesniejszych stadionow w Europie, ale przeciez to i tak kompletna porazka.
blom pisze:chyba UFo zatrudnia. Chińczyk u siebie na budowie ma większa kasę - a tu za miesiąc tyrania nawet na bilet do domu nie zarobi...
Oto bym sie nie martwil akurat...poza tym otworzyli rynek pracy dla Rumunow, Ukraincow itd. Na sile zawsze sie znajdzie powod do narzekan. Szkoda gadac, na szczescie tacy ludzie to ostatnio maly procent.

 #175290  autor: przemek910
 18 kwie 2007, 19:57
blom pisze:jasno sie babka wypowiadała ze unia na to kasy nie da nic a nic! jedynie na drogi to co teraz jest i .
Da i to prawie 40 mld (albo milionów - sam nie wiem :lol: )

Im więcej wykrzykników na końcu posta, tym głupsza osoba pisząca...

 #175303  autor: Forest
 18 kwie 2007, 20:36
Da i to prawie 40 mld (albo milionów - sam nie wiem :lol: )
Raczej 40 mld. Za 40 mln to sobie możesz podwórko wyłożyć asfeldem :D

HTC U12+ Black + Goodram 64GB USH-I U3 95/90MB

 #175317  autor: b@sho
 18 kwie 2007, 21:03
co tam stadiony, nasza gospodarka jeszcze bardziej sie bedzie rozwijac. juz indkesy gieldowe niektorych firm poszly w gore. na takiej imprezie jeszcze nigdy zaden kraj nie stracil. nawet jak by trzeba bylo kase zlatwiac to i tak sie zwroci i to w nadmiarze. przykladami sa portugalia po mistrzostwach europy czy grecja po olimpiadzie. poki co wiem ze nasza gospodarka nie zwolni do 2012 a to dobry znak.

blom ja widze ze jestes taka osob ktorej zawsze bedzie zle... nawet jak za darmo by zrobili stadiony i drogi to i tak bedziesz narzekal. a w zyciu pamietaj ze nie ma nic za darmo

'When you meet your God, tell him to just leave me alone.'

 #175402  autor: blom
 19 kwie 2007, 09:02
Ochlon. Gdyby nie wplywy Ukraincow, to nie mielibysmy tych mistrzostw. Poza tym mamy odrobine mniej prestizowy mecz otwarcia i 3 z 4 cwiercfianlow i 1 polfinal. Swoja wypowiedzia potwierdzasz tylko, ze Poalcy to najbardziej zakompleksiony narod na swiecie a do tego hipokryci.
a ty myślisz ze kogoś to interesuje??? szarego człowieka interesuje najwyżej otwarcie półfinał a w szczególności FINAŁ! To właśnie o finale będą stacje Tv trąbić jak nakręcone i najbardziej to miasto sie wypromuje!


Oto bym sie nie martwil akurat...poza tym otworzyli rynek pracy dla Rumunow, Ukraincow itd. Na sile zawsze sie znajdzie powod do narzekan. Szkoda gadac, na szczescie tacy ludzie to ostatnio maly procent.
<lol> nie znasz chyba realiów w polsce doliczając koszty utrzymania vs. zarobki jest najgorzej - no chyba że im jakieś zgrzybiałe baraki dasz i sie zgodzą w nich mieszkać... ONI NIE SĄ GŁUPKAMI! (a Ukraińcy będą sobie u siebie budować z Rumunami...)

blom ja widze ze jestes taka osob ktorej zawsze bedzie zle... nawet jak za darmo by zrobili stadiony i drogi to i tak bedziesz narzekal. a w zyciu pamietaj ze nie ma nic za darmo
______


KUBEŁ ZIMNEJ WODY PANIE I PANOWIE!!! I REALISTYCZNIE PODEJDźCIE DO SPRAWY A NIE JAK DZIECI!!!

 #175411  autor: Forest
 19 kwie 2007, 09:53
Wczoraj podawali zyski z ME w Portugalii. Musze powiedzieć, że nieźle zarobili :)

HTC U12+ Black + Goodram 64GB USH-I U3 95/90MB

 #175412  autor: orB
 19 kwie 2007, 09:59
Z tym finałem to nas trochę w konia zrobili, ale tak na dobrą sprawę co nam da ten finał w Polsce? I tak Polacy tak wysoko nie zajdą ;)

Co do zysków z ME...
Dadzą nam podwyżki? Stanieje chleb?
Nie.
Najwyżej kupią sobie nowe limuzyny w rządzie.

Jak dla mnie to te całe mistrzostwa mogą być nawet w Mongolii :-)

 #175416  autor: blom
 19 kwie 2007, 10:25
orB pisze:Z tym finałem to nas trochę w konia zrobili, ale tak na dobrą sprawę co nam da ten finał w Polsce? I tak Polacy tak wysoko nie zajdą ;)

Co do zysków z ME...
Dadzą nam podwyżki? Stanieje chleb?
Nie.
Najwyżej kupią sobie nowe limuzyny w rządzie.

Jak dla mnie to te całe mistrzostwa mogą być nawet w Mongolii :-)

racjonalne stwierdzenie szary obywatel nie ma nic z tego tylko medialna papkę!

 #175449  autor: b@sho
 19 kwie 2007, 13:33
widac chlopaki jak znacie sie na gospodarce.... ehhhh... nie ma co was przekonywac, i tak wiecie najlepiej... a jesli chodzi o kase to ladna dostaniemy na organizacje mistrzostw :wink: to tyle, pogadamy w 2012 i wtedy zobaczysz blom, ze zwykly szary obywatel tez cos z tego bedzie mial

'When you meet your God, tell him to just leave me alone.'

 #175457  autor: czaik
 19 kwie 2007, 14:15
Dla Polski to ogromna szansa, której nie da się chyba nawet zmarnowac :!: :!: :!:
Ja widze w tym same plusy :!:

A dla tych co mowia, ze dostalismy sie tylnymi drzwiami niech nie zapominaja, ze mozemy zagrac na mistrzostwach w 2008 roku.

"Przetrwać by zwyciężyć (...) Zwyciężyć by przetrwać"

 #175486  autor: Przemek
 19 kwie 2007, 16:47
blom pisze:a ty myślisz ze kogoś to interesuje??? szarego człowieka interesuje najwyżej otwarcie półfinał a w szczególności FINAŁ! To właśnie o finale będą stacje Tv trąbić jak nakręcone i najbardziej to miasto sie wypromuje!
Jak Cie nie interesuje to po co sie w tym temacie wypowiadasz? Zeby ponarzekac? Typowe polactwo.
blom pisze: <lol> nie znasz chyba realiów w polsce doliczając koszty utrzymania vs. zarobki jest najgorzej - no chyba że im jakieś zgrzybiałe baraki dasz i sie zgodzą w nich mieszkać... ONI NIE SĄ GŁUPKAMI! (a Ukraińcy będą sobie u siebie budować z Rumunami...)
:lol: :lol:
Hmm patrze na okolo i widze,ze sa budowane drogi, budynki, hipermarkety i jakos Chinczykow na budowie nie widac. O to akurat sie nie martwia, bo to kolejne miejsca pracy, a jesli kogos nie stac na wyjazd do UK to z pewnoscia skorzysta.
Ale przeciez i tak bedziemy stratni :lol: :lol: :lol: radze poszukac ile Portugalia zarobila na organizacji tych mistrzostw, bo w tym momencie sie osmieszasz :wink:

 #175488  autor: JacekS
 19 kwie 2007, 16:51
Przemek pisze:a jesli kogos nie stac na wyjazd do UK to z pewnoscia skorzysta.
Do wuyjazdu do uk wcale nie potrzeba wielkich srodkow finansowych, wiem to po sobie ( chociaz pewnie to zalezy)

 #175492  autor: blom
 19 kwie 2007, 16:58
Typowe polactwo.
kubeł zimnej wody człowieku!

 #175500  autor: Forest
 19 kwie 2007, 17:13
blom nawet jesli my obywatele nic na tym nie zyskamy to chociaz sobie bedziemy mogli pojsc na stadion i obejrzec prawdziwa pilke. Ja juz kase odkładam, zycie jest za krotkie a nigdy na takim meczu nie bylem, trzeba korzystac :)

HTC U12+ Black + Goodram 64GB USH-I U3 95/90MB

 #175528  autor: Klusek
 19 kwie 2007, 19:37
blom pisze:racjonalne stwierdzenie
Chyba irracjonalne
blom pisze:szary obywatel nie ma nic z tego tylko medialna papkę!
Nawet nie spodziewasz się ile szary obywatel może z tego mieć. Organizacja mistrzostw to nie tylko budowa kilku nowych stadionów i fajne mecze w telewizja, ale i cała infrastruktura z tym związana. Nie wystarczy tylko zbudować stadiony, ale trzeba zbudować drogi do nich prowadzące i łączące miasta, rozbudować lotniska. Przy całej tej wielkiej budowie zatrudnienie znajdzie tysiące szarych obywateli. Nie można zapominać też o milinach kibiców którzy będą przybywać na mecze i zostawiać u nas swoje pieniądze. Kibice nie będą kupować tylko biletów, ale zostawią swoje pieniądze w pabach, restauracjach, hotelach i innych sklepach i sklepikach prowadzonych przez szarych obywateli.

A co po mistrzostwach? Przecież wszystko co zostanie wybudowane nie zostanie zburzone i rozłożone na części w następny dzień po zakończeniu mistrzostw. To wszystko będzie mam służyć przez kolejne lata. Na wybudowanych nowoczesnych stadionach będzie można organizować kolejne ważne imprezy i o wiele łatwiej będzie przy staraniu się o takie wydarzenia. A kolejne takie wydarzenia to kolejne pieniądze i kółko się zamyka.
Ważny też jest prestiż. Skoro raz nam zaufali i daj Boże zorganizujemy te mistrzostwa perfekcyjnie to przy kolejnych wyborach będziemy w czołówce jako sprawdzeni i pewni organizatorzy.

Nie jestem huraoptymistą, ale myślę pozytywnie i jestem pewien, że wszystko się uda.

Obrazek
Obrazek

 #175549  autor: Irek
 19 kwie 2007, 20:58
Szansa jakich mało na rozrost kilku ważniejszych aglomeracji w Polsce :) Jest pięknie.

"And one more thing..."

 #175881  autor: adiq1033
 20 kwie 2007, 19:36
orB pisze:Jak dla mnie to te całe mistrzostwa mogą być nawet w Mongolii :-)
He he, chciałbym to zobaczyć na własne oczy :lol: Już nie mogę się doczekać na Mistrzostwa Świata w Afryce :smt005

 #175887  autor: Przemek
 20 kwie 2007, 20:17
He he, chciałbym to zobaczyć na własne oczy Już nie mogę się doczekać na Mistrzostwa Świata w Afryce
A co w tym smiesznego? RPA to wedlug Ciebie bardziej zacofany kraj niz Polska? :lol: wg mnie to my juz jestesmy w tyle za nimi