DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sagem oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sagem oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #172992  autor: Twigi
 11 kwie 2007, 17:26
Witam!!!
Interesuje mnie model my401C, tzn. ile wytrzymuje bateria, jakoś wykonania obudowy itp. Ogólnie, czy ten telefon nie popsuje mi się po tygodniu??? Szukałam informacji w internecie, ale za dużo tam nie znalazłam :|

 #173611  autor: kamil1221
 13 kwie 2007, 13:56
Sagemy to najmniej awaryjne telefony pod względem softa - no chyba że telefon bedzie z orange gdzie daja do nich orangemenu.
Telefon przyjemny i funkcjonalny.

 #173627  autor: Twigi
 13 kwie 2007, 14:36
Dziękuję za opinię o firmie. Mnie interesują bardziej jaka jest bateria i jakość wykonania telefonu. Czyli szczegóły, które znają najczęściej osoby posiadające już aparat. Sądząc po ilościach odpowiedzi jest ich (przy najmniej na razie) mało :(

 #173966  autor: MARIO rlz
 14 kwie 2007, 13:47
Moja siostra kupila sobie ten model i jest zadowolona :) Bateria trzyma bardzo dobrze (jak to w Sagemach ;)) okolo 4dni przy średnim użytkowaniu. Wykonanie jest b.dobre, nic nie skrzypi nie trzeszczy, materialy uzyte tez spoko :P Jesli chodzi o soft jest rowniez b.dobrze, nie zacina sie, nie wiesza. Wiec polecam go ;]

 #174000  autor: Twigi
 14 kwie 2007, 16:32
Tak mnie zastanawia... czy bateria w Sagemach trzyma zawsze około 4 dni??? Trochę to mało...
Czy mógłbyś napisać jak intensywnie Twoja siostra korzysta z telefonu???? Chciałabym wiedzieć, czy z moim korzystaniem z telefonu nie będę musiała ładować codziennie????

 #174499  autor: MARIO rlz
 16 kwie 2007, 15:01
Codziennie słucha muzy (nie wiem ile dokładnie ale minimum 45 min. jak jedzie do pracy), trochę gra w gry, wysyła codziennie kilkanaście może kilkadziesiat SMSów i troche gada (tez codziennie) :P Więc mysle ze 4 dni to naprawde dobry rezultat ;)