DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 1 z 26
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 26
 #83963  autor: Kaczy
 03 lip 2006, 22:17
W związku z ostatnio nasilającymi się tematami o prepaidach za granicą (ceny połączeń, sms`ów) pozwalam sobie stworzyć ten temat.


Jeżeli chcesz wiedzieć jacy operatorzy świadczą usługi w danym państwie odwiedź tą stronę i wybierz z jednej z list odpowiedni kraj :)

...::: Made for loneliness :::...

 #83966  autor: Irek
 03 lip 2006, 22:22
W sumie dobrze, że założyłeś ten temat, ale gdzieś już podawałem tą stronkę. Powiem jedno jest strasznie dobra - ale taraz chyba nie jest za często aktualizowana. Warto poszukać prepaida dla siebie ;) Ale z cenami radzę zapoznać się bezpośrednio na stronach operatorów.

 #83967  autor: Kaczy
 03 lip 2006, 22:24
No ta stronka przewijała się wiele razy w oddzielnych tematach typu: "Prepaidy w Niemczech", "Prepaidy w UK" itd.

Teraz będzie 1. temat, gdzie każdy będzie mógł sobie sam to sprawdzić :)

...::: Made for loneliness :::...
 #91581  autor: maciup
 04 sie 2006, 09:35
Wie ktos moze w jakiej taryfie w TIM pre-paid sa najtansze sms do Polski?Bo wyjezdzam i nie mam pojecia nawet jak ustawic taka taryfe.Prosze o pomoc

[ Dodano: 2006-08-11, 12:05 ]
Czy naprawde nikt nie ma pojecia na ten temat,nie znam włoskiego wiec trudno mi cokolwiek zrozumiec na stronie operatora www.tim.it moze ktos pomóc?

 #159222  autor: DARIA
 04 mar 2007, 20:56
Witam wszystkich!
Mam kilka pytań.
1. Czy każda karta prepaid startowa jest z numerem?
2. Czy tak jak jest na tej stronce podanej wyzej karta jet ważna te 12-15 czy 6 miesięcy
(co to oznacza?, czy jak nie bedzie doladowana straci ważność?)
3. Czy jak nie będzie pieniędzy na karcie bedzie można sie na nia dodzwonić, czy trzeba ja doladować?
Proszę o pomoc. :? i pozdrawiam!

:wink: BLĄDYNKA

DARIA

 #159225  autor: D@rio
 04 mar 2007, 21:00
DARIA pisze:1. Czy każda karta prepaid startowa jest z numerem?
tak
DARIA pisze:2. Czy tak jak jest na tej stronce podanej wyzej karta jet ważna te 12-15 czy 6 miesięcy
(co to oznacza?, czy jak nie bedzie doladowana straci ważność?)
okres aktywności karty w sieci i możliwości odbierania polączeń przychodzących
DARIA pisze:3. Czy jak nie będzie pieniędzy na karcie bedzie można sie na nia dodzwonić, czy trzeba ja doladować?
można
DARIA pisze:BLĄDYNKA
BLONDYNKA się pisze...

Obrazek

 #159229  autor: DARIA
 04 mar 2007, 21:19
:D dzięki bardzo.
Wybacz taki bląd :shock:

To czy po okresie wazności karty mozna przedluzyć jej wazność? Na jaki czas i w jaki sposób ? Czy trzeba kupić nowy starter? :D

DARIA

 #159233  autor: Irek
 04 mar 2007, 21:24
A mnie tak zastanawia o jakiej sieci i jakim kraju piszesz!

"And one more thing..."

 #159237  autor: DARIA
 04 mar 2007, 21:40
Piszę o kartach niemieckich.
O jakiej dokladnie to nie napiszę bo próbuję z waszą pomocą wybrać.
Może T-Mobile, Vodavone, E-plus, O2 coś z tego.
Jestem malo zorientowana w tych sprawach więc dziękuję za pomoc.
Najbardziej zależy mi na tym żeby karta miala numer na który bedzie można bylo sie dodzwonić bez konieczności doladowywania i żeby karta nie przepadla po na przyklad miesiecznym lub nawet kilku miesiecznym nie użytkowaniu jej. :)

DARIA

 #159239  autor: D@rio
 04 mar 2007, 21:41
IreQ pisze:A mnie tak zastanawia o jakiej sieci i jakim kraju piszesz!
to nawet nie ma znaczenia, bo ona pyta o podstawowe rzeczy. Prostszych już chyba nie ma ;)
DARIA pisze:To czy po okresie wazności karty mozna przedluzyć jej wazność? Na jaki czas i w jaki sposób ?
można, jeśli karta nie została deaktywana (loguje się do sieci). Przedłużyć ważność można zależnie od wartości tele-zdrapki. Jedyny sposob to doładowanie konta.

Obrazek

 #159242  autor: DARIA
 04 mar 2007, 22:06
Dzięki wielkie!
Znasz może możliwości tych kart które wymienilam-chodzi mi o zasięg? Które sie najlepiej sprawdzają?

DARIA

 #159245  autor: D@rio
 04 mar 2007, 22:10
DARIA pisze:Znasz może możliwości tych kart które wymienilam-chodzi mi o zasięg? Które sie najlepiej sprawdzają?
a co rozumiesz przez słowo możliwości.

Największy zasięg w Niemczech ma Vodafone, T-Mobile i E-Plus. Wybierz sobie coś z tych 3-ch. Ja polecam Vodafone.

Obrazek

 #159249  autor: DARIA
 04 mar 2007, 22:17
Chodzilo mi wlaśnie o zasięg.
Dzieki za poświęcony czas i pozdrawiam. :lol:

DARIA

 #287217  autor: tejerek
 07 wrz 2008, 18:45
Mam pytanie na czym polega usługa Vodafone Passport? Chodzi mi o Vodafone UK.
Poszukuję dokładnych informacji na temat stawek, limitów i czy działa w ofercie pre-paid.

Pozdrawiam wszystkich...

 #299066  autor: level
 22 lis 2008, 11:18
Do listy operatorów wirtualnych chętnie dodam MO-Call. Sprawdza sie jeśli jest potrzeba częstego dzwonienia za granicę. Wypróbowałem MO-Call będąc w Anglii, dzwoniąc do Polski. Teraz mam odmienną sytuację i też korzystam z tego operatora. Ściągnąłem aplikację na komórkę która przekierowuje rozmowy do sieci Morodo i to wszystko. Poza tym po zarejestrowaniu dostałem darmowy kredyt, żeby wypróbować rozmowy.

 #331116  autor: Ryszard Lubicz
 23 kwie 2009, 10:45
ja w Niemczech polecam Aldi Talk - naprawdę tanio. Np z Aldi do Aldi 3 centy za minutę...A do wszystkich sieci 13. Sms 3 centy,minuta do polski 54 centy. Doładowujemy w sieci marketów Aldi.

Grażynko wybacz...

 #332520  autor: Smooth
 30 kwie 2009, 09:36
a jaki prepaid z polskich lub niemieckich sieci jest najtańszy pod względem rozmów do Polski (stacjonarne i orange), smsów do orange pl i połączeń z internetem?

 #333099  autor: tetris
 04 maja 2009, 12:21
Smooth pisze:a jaki prepaid z polskich lub niemieckich sieci jest najtańszy pod względem rozmów do Polski (stacjonarne i orange), smsów do orange pl i połączeń z internetem?
No wiesz jak zależy Ci na niskich stawkach do orange, to najtaniej chyba będziesz miał wewnątrz sieci (w orange go masz 20 gr/min po doładowaniach za 100 zł). Nie wiem czy znajdziesz coś tańszego, mnie w każdym razie nic nie przychodzi do głowy...

 #333104  autor: Btk_Tomas
 04 maja 2009, 12:29
tetris pisze:to najtaniej chyba będziesz miał wewnątrz sieci (w orange go masz 20 gr/min po doładowaniach za 100 zł
Będąc w roamingu nie ma połączeń wewnątrz sieci.

Najniższe stawki w roamingu są jak na razie w Play.
  • Strona 1 z 26
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 26
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 26