DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii D oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii D oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #143843  autor: piekut
 20 sty 2007, 23:07
Samsunga D900 mam od ok. 3miesięcy. Gdy zainstalowałem program Samsung PC Studio, i podłączyłem tel. do kabla USB, który również był dołączony do zestawu, PC nie chciał mi wykryć kom. Czekałem za połączeniem nawet 15min. Sterowniki oczywiście do kabla zainstalowałem.

Ten sam problem miałem, gdy zamiast kabla wybrałem Bluetooth i chciałem się połączyć. Program pytał się który port wybieram. Obojętnie który wybrałem nie wykrywał mi ponownie tel.

Obecnie muszę korzystać ze standardowego programu dołączonego do Bluetooth. Ten sam problem miałem z D600E ale jakoś mi się udało połączyć. Pamiętam że wystarczyło ściągną aktualizację do programu z netu i pomogło, ale w tym przypadku jest inaczej.

Chciałbym korzystać z oryginalnego programu, pobrałem nawet program ze strony samsung i nic, ponownie to samo. Czego to może być wina? Czy wy też macie takie problemy?!

 #150303  autor: Globalreach
 05 lut 2007, 18:15
Mialem taki sam problem w D600e :) postaram ci sie pomóc sposobem jakim ja tego dokonalem :). A wiec: Musisz wejsc w menedżer urządzen i tam na liscie gdzie masz urządzenia jesli dobrze pamietam to przy "modemy" bedziesz mial, nie pamietam dokladnie ale albo żółty znak zapytania albo wykrzyknik. Kliknij na to dwa razy i tam bedzie w oknie zebys zainstalowal sterowniki. Kliknij na to i powinno elegancko sie wszystko zainstalowac i chodzic bez zarzutow :) Jesli bedziesz mial jakies pytania to pisz smialo, postaram sie pomóc ;)
Powodzenia! :D

Nigdy nie przecinaj tego co mozesz rozwiązac...

 #150500  autor: piekut
 06 lut 2007, 11:09
Globalreach Dzięki serdeczne za pomoc jak znajdę czas to zaraz sprawdzę twój sposób, mam nadzieję że powiedzie mi się tak jak tobie...

P.S
Oczywiście plusik za to że ktoś chociaż spróbował mi pomóc :wink:

 #260791  autor: b4ry
 09 kwie 2008, 11:50
Ja też mam problem z PC studio, tylko że inszy od poprzednika. Mianowicie program wykrywa mi telefon, ale przy próbie ściągnięcia jakiegoś pliku (zdjęcia albo mp3) po jakichś 10% wyskakuje błąd: CM_ERROR_READFILE.

Wie ktoś może co na to poradzić??