DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sagem oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sagem oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #133564  autor: speedkb
 17 gru 2006, 12:40
Ostatnio pacze a w ofercie RTV Euro AGD znajduje sie telefon Sagem myE77 Przeszukalem google ale na polskich stronach nic nie znalazlo tylko na ruskich forach cos tam pisalo ze to jest niby Sagem my V-76 chociaz i tak nie jestem pewien co do tego bo mi sie wydaje jakis inny. Prosze o pomoc bo mam zamiar kupic ten telefon albo my501x. Jesli znajdziecie jakies informacje prosze o pomoc w zakupie. Z gory dzieki :]

Tutaj macie linka do zdjecia z gazetki: http://www.euro.com.pl/upload_module/pr ... 061215.jpg

 #133570  autor: kamil1221
 17 gru 2006, 12:47
Sagem myE77 to bliźniaczy model do myX6-2 oraz do wersji Vodafońskiej czyli, myV76 (lecz bliżej mu do myV76 - mają identyczna obudowy).

Nie miałem kontaktu z myE77 i nie wiem czy będzie lepszy od my501X.
Wiem, że myE77 ma lepszy przetwornik aparatu niż w myX6-2 i taki sam jak w my501X.
Co do szybkości myE77 też nic nie powiem, ale wiem, że my501X jest szybszy niż myX6-2.

Więc tutaj chodzi bardziej, który ci się bardziej podoba i czy simlock z plusa nie będzie Tobie przeszkadzał.

 #133571  autor: speedkb
 17 gru 2006, 12:58
Ok dzieki za info :] Mniej wiecej wiem co oczekiwac po nim

Dobra juz jestem bardziej zainteresowany tym myE77 ale chcialbym sie dowiedziec sie o nim cos wiecej. Czym on sie dokladnie rozni od 501x , co jest doloczone razem z telefonem (z tego co wiem to sa sluchawki ale czy cos wiecej tez jest). Jesli ktos ma ten telefon albo orientuje sie to prosze o odpowiedz. Z Gory dzieki

 #134029  autor: strowger
 19 gru 2006, 09:15
speedkb pisze:Ok dzieki za info :] Mniej wiecej wiem co oczekiwac po nim

Dobra juz jestem bardziej zainteresowany tym myE77 ale chcialbym sie dowiedziec sie o nim cos wiecej. Czym on sie dokladnie rozni od 501x , co jest doloczone razem z telefonem (z tego co wiem to sa sluchawki ale czy cos wiecej tez jest). Jesli ktos ma ten telefon albo orientuje sie to prosze o odpowiedz. Z Gory dzieki
Witam, zakupiłem go wczoraj za 449, oczywiście bez simlocka. Pierwsze wrażenie całkiem przyjemne, przesiadłem się z X7 - w oczy rzuca się dużo lepsza jakość wyświetlacza. W zestawie masz tylko słuchawki stereo, brak oprogramowania. Gwarancja na 12-mcy. Jak ma się ten do 501x? Chyba tylko różnica w ilości pamięci...
Według informacji zawartych na dołączonej karteczce jest to myx 6-2 w innej obudowie, nawet instrukcja jest od tego telefonu, ale zakleili oznaczenie modelu naklejką z napisem myE77 :).

Za tą cenę jest to naprawdę dobry telefon. Polecam.

 #134075  autor: speedkb
 19 gru 2006, 15:31
strowger pisze:
speedkb pisze:Ok dzieki za info :] Mniej wiecej wiem co oczekiwac po nim

Dobra juz jestem bardziej zainteresowany tym myE77 ale chcialbym sie dowiedziec sie o nim cos wiecej. Czym on sie dokladnie rozni od 501x , co jest doloczone razem z telefonem (z tego co wiem to sa sluchawki ale czy cos wiecej tez jest). Jesli ktos ma ten telefon albo orientuje sie to prosze o odpowiedz. Z Gory dzieki
Witam, zakupiłem go wczoraj za 449, oczywiście bez simlocka. Pierwsze wrażenie całkiem przyjemne, przesiadłem się z X7 - w oczy rzuca się dużo lepsza jakość wyświetlacza. W zestawie masz tylko słuchawki stereo, brak oprogramowania. Gwarancja na 12-mcy. Jak ma się ten do 501x? Chyba tylko różnica w ilości pamięci...
Według informacji zawartych na dołączonej karteczce jest to myx 6-2 w innej obudowie, nawet instrukcja jest od tego telefonu, ale zakleili oznaczenie modelu naklejką z napisem myE77 :).

Za tą cenę jest to naprawdę dobry telefon. Polecam.
Dzieki za info. Ja wlasnie chce tez go kupic jeszcze w tym tygodniu. Tylko wlasnie jak to bedzie z tymi wadami myx 6-2 bo np: kamil mowil ze 501x jest szybszy od myx6-2 i czy tak samo bedzie szybszy od myE77? Czy to jest dokladnie ten sam telefon czy sa poprawione rzeczy z myx6-2?
 #134168  autor: marslaw
 19 gru 2006, 21:15
Cześć. Mam zamiar kupić ten telefon, lecz mam jedno pytanie. Czy ten telefon ma radio :?: Nie mogę w necie znależć informacji na jego temat, więc się pytam.
Ostatnio zmieniony 19 gru 2006, 21:42 przez marslaw, łącznie zmieniany 1 raz.
 #134217  autor: strowger
 20 gru 2006, 08:03
marslaw pisze:Cześć. Mam zamiar kupić ten telefon, lecz mam jedno pytanie. Czy ten telefon ma radio :?: Nie mogę w necie znależć informacji na jego temat, więc się pytam.
Nie ma radia. Wszystkie dane techniczne są identyczne z myx6-2.

 #138331  autor: kamil1221
 02 sty 2007, 11:22
Sagem nawet nie wymyślił nowego pudełka na ten telefon - Identyczny, co do myX6-2 z napisem myE77 i troszkę, naprawdę troszkę zmienionymi ikonkami na pudełku.

Menu standardowe.
Obrazek
Zdjęcie z aukcji allegro.pl

 #176439  autor: ravi888
 22 kwie 2007, 13:41
Hey zastanawiam się czy go kupić i mam pytanie do posiadaczy...
Czy można oglądać filmy na pełnym ekranie? I czy można przewijać mp3-ki?

Pozdrawiam :)

 #176463  autor: kamil1221
 22 kwie 2007, 14:39
ravi888 pisze:Hey zastanawiam się czy go kupić i mam pytanie do posiadaczy...
Czy można oglądać filmy na pełnym ekranie? I czy można przewijać mp3-ki?
Da się oglądać na pełnym tak samo jak w myX6-2.
Nie posiada przewijania.

 #225367  autor: mnnich
 04 paź 2007, 18:31
Witam. Mam pytanie do posiadaczy tego telefonu. Czy telefon posiada słownik t9 ? I czy w sklepie rtv-euro jest bez sima bo ktoś wspominał o simie na plusa. a i jeszcze jedno czy nie jest ślamazarny co zdarza się Sagemom. Z góry dzięki. Pzdr

 #225370  autor: kamil1221
 04 paź 2007, 18:39
W takich sklepach, jeżeli nie kupujesz w zestawie jakiegoś operatora typu TAK-TAK nie ma simlocka.
Jest to dość stary model - powstał na bazie myX6-2 - nie będzie porażał szybkością.
Tak będzie miał polski słownik t9.
Zastanów się czy nie lepiej kupić my700X, bądź my850C - one na pewno nie będą się ślimaczyć.

 #225374  autor: mnnich
 04 paź 2007, 18:57
Ok. Wielkie dzięki. Oglądałem ostatnio my850C w rtv-euro i już prawie kupiłem ale pojawił sie problem z słuchawkami ponieważ pasują do niego tylko sterofoniczne bluetooth i oni nawet takich nie mieli bo inne marki niż sagem nie pasowały i nie miał t9.( Chyba że nie umiałem włączyć :P ) A słuchawki bluetooth sagema mi sie nie podobają a po za tym ciężko je dostać . Po za tym ok. Bardzo ładny ale trochę wielkaśny.

 #225375  autor: kamil1221
 04 paź 2007, 19:09
mnnich pisze:Ok. Wielkie dzięki. Oglądałem ostatnio my850C w rtv-euro i już prawie kupiłem ale pojawił sie problem z słuchawkami ponieważ pasują do niego tylko sterofoniczne bluetooth i oni nawet takich nie mieli bo inne marki niż sagem nie pasowały i nie miał t9.( Chyba że nie umiałem włączyć :P ) A słuchawki bluetooth sagema mi sie nie podobają a po za tym ciężko je dostać . Po za tym ok. Bardzo ładny ale trochę wielkaśny.
Nie obraź się ale twoja wypowiedź to jedne wielki chaos.

Słownik t9 włącza się w ustawieniach sms. Bluetooth jest standardem i każde słuchawki wykonane w tej technologii muszą działać z urządzeniem umiejącymi je obsłużyć – takim urządzeniem jest właśnie my850C.
Prawdopodobnie sprzedawca wprowadził cię w błąd.

 #225503  autor: mnnich
 05 paź 2007, 15:14
Trochę nie jasno napisałem.Ale w końcu doszedłem do wniąsku że kupie albo Sagema my850c albo Sagema my800x. Proszę o pomoc którego wybrać. Który lepszy ?

 #225948  autor: kamil1221
 08 paź 2007, 10:42
Jasne że my850C - jest szybszy, ma lepszego softa oraz jest stabliniejszy.
my800X jest już jednak trochę stary.