DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 31 z 51
  • 1
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 51
 #1120397  autor: surface123
 16 sie 2021, 14:00
już i tak "po ptokach"
Numer się dzisiaj przeniósł, do Orange na kartę

Za 15 zł na m-c mam no limit ( rozmowy, smsy, mmsy ) + NET "płatny" ale dodatkowy net z doładowań :) czyli za free

Niestety każdy z Playa zarzekał się że już nie ma tej oferty, że wycofana.
 #1120450  autor: Karlos20
 17 sie 2021, 16:04
Lucek1980: pakiet netowy z promocji w aplikacji Play24 będzie się odnawiał tego samego dnia miesiąca kalendarzowego, w którym po raz pierwszy włączono usługę.
Po prostu: zasilasz konto w apce Play24, odpalasz np. SOLO XL czy SOLO XXL NEXT, korzystasz, 2 dni potem 1 dzień przed odnowieniem usługi lub w tym czasie gdy na koncie jest niewystarczająca kwota, dostajesz SMSa z przypomnieniem o doładowaniu konta w apce Play24, aby usługa mogła się odnowić na kolejny miesiąc.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1120456  autor: Agatka
 17 sie 2021, 18:26
Pora złożyć wypowiedzenie.
Umowę mam na czas nieokreślony, okres wypowiedzenia jest miesięczny ?
Wypowiedzenie wysyłać na adres Play ? czy można przez Play 24 ?
Macie, może gotową regułkę do napisania wypowiedzenia ?

Moja taryfa

Solo M - umowa na czas nieokreślony
 #1120458  autor: Lucek1980
 17 sie 2021, 18:49
Karlos20 pisze:Lucek1980: pakiet netowy z promocji w aplikacji Play24 będzie się odnawiał tego samego dnia miesiąca kalendarzowego, w którym po raz pierwszy włączono usługę.
Po prostu: zasilasz konto w apce Play24, odpalasz np. SOLO XL czy SOLO XXL NEXT, korzystasz, 2 dni potem 1 dzień przed odnowieniem usługi lub w tym czasie gdy na koncie jest niewystarczająca kwota, dostajesz SMSa z przypomnieniem o doładowaniu konta w apce Play24, aby usługa mogła się odnowić na kolejny miesiąc.
Dziękuję za odpowiedź :)
Czyli jeśli teraz jest promocja na te podwojone GB, to jeśli ciągle będzie mi się odnawiał pakiet, to ciągle będzie ten promocyjny? Pomimo tego, że np. Play stwierdzi, że już wycofuje tę promocję? Czy wtedy jednak już nie będzie tego podwojonego przy odnowieniu?

Agatka pisze:Pora złożyć wypowiedzenie.
Umowę mam na czas nieokreślony, okres wypowiedzenia jest miesięczny ?
Wypowiedzenie wysyłać na adres Play ? czy można przez Play 24 ?
Macie, może gotową regułkę do napisania wypowiedzenia ?
Tak, miesięczny. Ja złożyłem w salonie rozwiązanie umowy. Ale jakieś to skomplikowane, bo musiałem też wysłać skan rezygnacji [na adres [email protected] ] złożonej w salonie :shock:
 #1120462  autor: Karlos20
 17 sie 2021, 19:47
Agatka: wypowiedzenie najszybciej (ok 2 minuty) złożysz w każdym punkcie Play. Trwa pełny miesiąc rozliczeniowy, który jest Twoim ostatnim w abonamencie, jeśli nie zmienisz zdania.

Lucek1980: jeśli będziesz na czas doładowywał konto (będą Ciebie informować na bieżąco), aby odnawiać usługę, to będzie opcją stałą, nawet, gdy zmienią promocje - Play respektuje zasadę praw nabytych.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1120855  autor: najemnik
 26 sie 2021, 22:15
Nie wiem czy to zbieg okoliczności czy rzeczywiście w ramach podpisania nowej umowy dostałem również propozycje no limit rozmowy sms etc. oraz 20 giga internetu za 25zl. Dzisiaj załatwiałem przeniesienie do plusa, wiec teraz jest już za późno. W Play byłem kilka dobrych lat.
 #1120900  autor: Karlos20
 28 sie 2021, 06:44
Lucek1980: Na serio? Orange Flex oferuje to samo o 10 zł taniej z tą samą ilością neta. 2x 30 zł za 2x po 30GB + nielimitowane serwisy społecznościowe, np. Facebook, Messenger itd. Bez lojalki.

W samym Playu na kartę 2 numery z pakietem SOLO XL to 70 zł za wszystko bez limitu + nawet 40GB neta na numer.

A jeśli już byś chciał umowę na 2 lata to PLUSH za 2 numery z no-limitem + 30GB neta (+ dostęp do 5G) zapłacisz 50 zł/mies. Przy przenosinach z abo Playa dodatkowo 4 miesiące są za 0 zł. Aktywacja 0 zł.

Aż mi się wierzyć nie chcę, że podpisałeś tak niekorzystną ofertę... :shock:

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1120905  autor: najemnik
 28 sie 2021, 10:41
Wczoraj dzwonili do mnie z Play, przedstawiciel proponował mi za 25 zl umowę na 2 lata wszystko no limit, internet 20 giga, pytając czy jest lejek stwierdził, ze nie ma i ze zdziwieniem zapytał po co mi lejek 1 mega, skoro i tak nic nie otworze. Oznajmiłem ze odchodzę do Plusa, Pan oznajmił ze mogę jeszcze zrezygnować z umowy z plusem, dopiero jak oznajmiłem, ze są problemy gdzieniegdzie z zasięgiem, dopiero dał mi spokój. Karlos20 ta oferta z Plusha wydaje se byc tez sensowna, oni korzystaja z nadajnikow plusa?
 #1120908  autor: Lucek1980
 28 sie 2021, 12:25
Karlos20 pisze:Lucek1980: Na serio? Orange Flex oferuje to samo o 10 zł taniej z tą samą ilością neta. 2x 30 zł za 2x po 30GB + nielimitowane serwisy społecznościowe, np. Facebook, Messenger itd. Bez lojalki.

W samym Playu na kartę 2 numery z pakietem SOLO XL to 70 zł za wszystko bez limitu + nawet 40GB neta na numer.

Aż mi się wierzyć nie chcę, że podpisałeś tak niekorzystną ofertę... :shock:
Teoretycznie aż 40 GB mi nie jest potrzebne (30 też może być za dużo, ale nie narzekam). Patrzyłem na te oferty na kartę i były one kuszące. Za 60 zł miałbym to samo co teraz mi wychodzi. Miałem tę ofertę na czas nieokreślony za 25 zł i 10 GB internetu podpisaną 3 lata temu i przez ten czas nie myślałem o zmianie taryfy, więc chyba przez następne 2 lata też pewnie mi wystarczy. Zmiana sieci raczej nie wchodziła w grę, bo w Play jest dostęp do zasięgu innych firm, a nie tylko 1.
A i jeszcze w tej ofercie, którą dostałem jest 3 karta sim na internet 5GB miesięcznie, więc do jakiegoś tableta zawsze się przyda :)
 #1120933  autor: Karlos20
 28 sie 2021, 22:02
Play za chwilę zostanie wyłącznie z zasięgiem Orange w miejscach poza dużymi aglomeracjami, więc jest to słaby argument za pozostaniem w tej sieci, tym bardziej, że w RK net działa do 3 mbps + brak VoLTE. A ta oferta na 2 numery jest po prostu kiepska i pokazuje, iż Play nadal NIE DBA o swoich stałych klientów abonamentowych.
Twoja sprawa, co z tym zrobisz. Jakby co, przypominam o 14-dniowym okresie odstąpienia od aneksu, poza lokalem operatora.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
  • Strona 31 z 51
  • 1
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 51
  • 1
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 51