DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 34 z 52
  • 1
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 52
 #1119410  autor: TomLee
 26 lip 2021, 10:13
f0ku5 pisze:
23 lip 2021, 15:28
Daleko jej do bycia najlepszą ;)
Według mnie, to najlepsza oferta w cenie do 20 zł.
 #1119432  autor: Karlos20
 26 lip 2021, 20:02
Do 20 zł, bez ekstra pakietów. Jeśli kupimy dodatkowe 5GB za 10 zł, wówczas czar taniości szybko znika. 25GB za 29,99 vs. 20GB za 19,99 vs. 30GB za 30 zł w konkurencyjnym Flexie.
Heyah01 byłaby atrakcyjniejsza, gdyby oferowała pakiety i opcje jak w taryfie GO w T, spokojnie by konkurowała z Flexem. Taka prawda.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1119437  autor: iphoneski
 26 lip 2021, 20:44
Ta oferta jest po prostu tania i nic ponad to. Nie jest w żaden sposób przełomowa, niczym się nie wyróżnia - jak ktoś chce no limit z paczką internetu może być zadowolony, ale jeśli ktoś od operatora oczekuje czegoś więcej nie ma tu czego szukać. Jest to niesamowite zmarnowanie potencjału, bo można było stworzyć konkurencję dla Flexa a wyszła oferta jak tysiąc innych na rynku, w dodatku obarczona błędami.
 #1119938  autor: krzyche
 08 sie 2021, 14:06
Witam wszystkich,
Myślę o przejści z sieci Play do sieci Heyah głównie z powodu większej ilości internetu oraz braku wsparcia wiadomości RCS przez Playa (wsparcie niby jest ale tylko wewnątrz sieci). Mam pytanie do posiadaczy Heyah - czy działają wam wiadomości RCS, tak jak działają one w sieci T-Mobile? Czyli że można je wysyłać do wszystkich mających aktywowany RCS (poza play)
 #1119995  autor: LaBt3c
 09 sie 2021, 12:38
Jak jest w końcu w Heyah 01? Mija mi rok w heyah i dzwoniąc na infolinie dowiedziałem się, że po roku będą mi pobierać 39,90 na miesiąc (nie tak jak obecnie na dwa)
Tutaj ludzie pisali, że nadal po roku mają 39,90 na dwa miesiące.
Czy ktoś więcej może potwierdzić?
 #1119996  autor: Karlos20
 09 sie 2021, 13:23
Nowa oferta w Heyah01.
Tym razem taryfa internetowa. Tylko transmisja danych, bez rozmów, SMS i MMS. Subskrypcja z pakietem 50GB (w tym limit danych w UE 2,39 GB) za 19,99 PLN / mies.
Dodatkowo można dokupić 5GB za 10 zł.
Więcej > https://sklep.heyah.pl/oferta-internet

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1119997  autor: iphoneski
 09 sie 2021, 14:23
Trochę taka oferta dla nikogo. Do domu 50GB mało, a mobilnego neta jako mobilny mało kto już kupuje, bo każdy ma w telefonie aż za dużo. Gdyby wrzucili ten pakiet do oferty głosowej byłoby ok.
 #1120006  autor: Karlos20
 09 sie 2021, 15:34
Ta oferta nawet nie umywa się do nju internetowego, który jest bezobsługowy i korzystniejszy wraz ze stażem, no i pozwala "zawiesić" płacenie abonamentu do 6 miesięcy, po prostu nie wykonując połączeń, bez włączania czy wyłączania opcji w panelu klienta.. H01 działa dopóki nie wyłączysz subskrypcji poprzez aplikację Moja Heyah. Blokuje neta po wyczerpaniu 50GB. A żenadą jest pakiet dodatkowy 5GB za 10 zł, gdzie nju daje 9GB za 9 zł (w promocji przyznają aż 20GB).
To raczej słaba oferta i próba odwrócenia uwagi od likwidacji "Masz złotówkę na no-limit" w T/Heyah na kartę, tylko o tym nikt nie mówi.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1120061  autor: TomLee
 10 sie 2021, 12:36
LaBt3c pisze:
09 sie 2021, 12:38
Jak jest w końcu w Heyah 01? Mija mi rok w heyah i dzwoniąc na infolinie dowiedziałem się, że po roku będą mi pobierać 39,90 na miesiąc (nie tak jak obecnie na dwa)
Tutaj ludzie pisali, że nadal po roku mają 39,90 na dwa miesiące.
Czy ktoś więcej może potwierdzić?
U mnie na 2 kartach przeniesionych pod koniec lipca 2021r pobrało 39 zł, ale dni ważności zostały po staremu tj. na 60 dni. Nie wiem jeszcze co będzie jak licznik dojdzie do 30 dni, ale póki co jest tak jak dotychczas. Skoro obecnie funkcjonuje oferta za 19,99 to byłoby dziwne, żeby pobierali 39 zł praktycznie za to samo.
 #1120083  autor: 24bis24
 10 sie 2021, 14:05
LaBt3c pisze:
09 sie 2021, 12:38

Jak jest w końcu w Heyah 01? Mija mi rok w heyah i dzwoniąc na infolinie dowiedziałem się, że po roku będą mi pobierać 39,90 na miesiąc (nie tak jak obecnie na dwa)

Czy ktoś więcej może potwierdzić?
nie masz tej usługi z racji, że gdybyś ją miał z Twojej karty schodziło by 39zł. Taką samą wartość czyli 39 zł otrzymałbyś na informacji H01 od konsultanta jaką masz zapłacić po roku od aktywacji usługi.

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #1120088  autor: LaBt3c
 10 sie 2021, 15:30
@24bis24
Wiesz co czepiasz się o taki detal, dla mnie ważniejsze jest czy pobiorą mi czy tę kwotę co 30 czy co 60 dni.

Nie mam pojęcia o co chodzi w tej ofercie, skoro ludzie tutaj piszą, że po roku pobiera im tyle samo co 60 dni jak dotychczas a konsultanci na infolini twierdzą, że będą pobierać tę samą kwotę ale co 30 dni. Ogólnie odnoszę wrażenie dzwoniąc do heyah, że konsultanci obsługują t-mobile a z heyah 01 nie mieli nawet szkolenia.
 #1120147  autor: TomLee
 11 sie 2021, 12:29
LaBt3c pisze:
10 sie 2021, 15:30
Nie mam pojęcia o co chodzi w tej ofercie, skoro ludzie tutaj piszą, że po roku pobiera im tyle samo co 60 dni jak dotychczas a konsultanci na infolini twierdzą, że będą pobierać tę samą kwotę ale co 30 dni. Ogólnie odnoszę wrażenie dzwoniąc do heyah, że konsultanci obsługują t-mobile a z heyah 01 nie mieli nawet szkolenia.
Mnie też konsultant mówił, że będzie tak jak w regulaminie. Na razie chyba tak nie jest a stuknął już rok i 2 tygodnie na 2 kartach. Jeżeli zaczną pobierać 39zł/miesiąc to przeniosę numery na krótko do innego opa i wrócę do oferty za 19,99. Nie ma możliwości przejścia do oferty za 19,99 jeżeli jest się na wersji 2-miesięcznej, tak przynajmniej twierdzi konsultant. Trochę to dziwne, ale możliwe :).
 #1120246  autor: brzok
 13 sie 2021, 10:10
Witam, a ja chciałem się podzielić jak u mnie wygląda proces przeniesienia numeru. Bardzo łatwo dokonałem zamówienia na stronie karty SIM z przeniesieniem, szybka autoryzacja karty na 0 zł, już wieczorem informacja o wysyłce karty kurierem i przeniesienie na dzień dzisiejszy, tj. 13.08.2021 r. Kurier dotarł już w 2-gim dniu z kartą, gdzie była informacja, że na 1-2 dni przed planowaną datą przeniesienia pobiorą mi 1 zł z karty za 1 miesiąc. Myślę sobie, jak tak wszystko sprawnie ( na forum same narzekania, ludziom to nie dogodzi :-P) to przeniosę resztę numerów. I co? Z karty kredytowej nic mi nie pobrało, żadnej informacji co z moim numerem, numer nadal jest aktywny u starego operatora i dobrze się ma :-). Jaki morał? Szkoda czasu i zabiegów na przenoszenie numeru do Heyah 01. Być może jako 2-gi numer z nową kartą. Wtedy nie ryzykujemy, że można nawet utracić swój wieloletni numer. Oczywiście napisałem na BOK Heyah, czekam na info. Pozdrawiam
 #1120473  autor: Kitsune
 18 sie 2021, 15:46
Hej. Też chętnie opowiem, jak wygląda moje przejście do Heyah 01. Kilka miesięcy temu złożyłam zamówienie na przeniesienie numeru na abonament z innej sieci do H01. Dostałam potwierdzenie zamówienia - fajnie, niestety zero info odnośnie nr do śledzenia przesyłki (paczkomat). Przyznam, że pierwszy raz przenosiłam numer i nie do końca wiedziałam, jak to wszystko się będzie odbywać + numer jest na moją mamę i nie znam treści umowy, więc założyłam, że może zanim wyślą mi tę kartę, to trzeba odczekać miesiąc wypowiedzenia, bo mama twierdziła, że coś takiego było w umowie.
Mniej więcej po miesiącu, półtora stwierdziłam, że chyba jednak nic z tego nie będzie. Zadzwoniłam na infolinię i tutaj zaczęły się schody, bo trzeba było wybrać, czy numer jest na kartę czy na abonament. Nie pamiętam już, co wybrałam, ale pani na dzień dobry powiedziała mi, że nie może mi pomóc, bo nie zajmuje się subskrypcjami ;-; Po chwili jednak stwierdziła, że gdzieś tam zadzwoni i wyszło, że w bazie nie ma w ogóle wniosku o przeniesienie mojego numeru. Powiedziała, że problem na pewno jest po stronie mojej starej sieci i w ogóle to może, żebym napisał maila do T-mobile, że rezygnuję i zrobiła całe zamówienie jeszcze raz. W sumie to już miałam trochę tego dość, ale napisałam tego maila z rezygnacją, a co do reszty chciałam się zastanowić. Jakoś dwa dni później zadzwoniła do mnie babka z T-mobile i zapytała o co cho. Wytłumaczyłam jej sytuację. Powiedziała, że coś nie pykło na magazynie i jeśli chcę, to ona teraz może mi wysłać tę kartę. Wszystko byłoby super, gdyby nie to, że dosłownie w tym momencie musiałam wyjechać, więc nawet nie wiedziałam do jakiego miasta zamówić tę kartę. Powiedziałam, że na razie rezygnuję, a potem złożę zamówienie jeszcze raz, kiedy będę miała czas.
Jakieś 4-5 dni temu wróciłam, złożyłam zamówienie iiiiii... nadal nie dostałam nr przesyłki. Jedynie potwierdzenie złożenia zamówienia, a w apce jest jako "Oczekujące". Piszę właśnie maila, bo pewnie to znowu utknęło, ale naprawdę nie rozumiem, z czym mają taki problem i czytając teraz forum szczerze zastanawiam się, czy rozsądnie będzie w to iść...
 #1120474  autor: szunaj
 18 sie 2021, 17:17
13.08 (piątek) rano złożyłem zamówienie,około 17 przyszedl mail że karta została wysłana. Dostarczona karta do paczkomatu 16.08 (poniedziałek) a dzisiaj maile z Orange i T-mobile z potwierdzeniem przeniesienia numeru w wybranym przezemnie terminie.
 #1120772  autor: mskrot
 25 sie 2021, 12:39
Przeniosłem numer z nju do Heyah 01. W nju bezproblemowo działały usługi VoLTE i VoWiFi. Po przeniesieniu numeru usługi te w Heyah 01 nie działają mimo poprawnych ustawień telefonu. Po telefonie do biura obsługi dowiedziałem się, że usługi na koncie numeru są aktywne i nie wiedzą dlaczego nie działają. Przyjęli zgłoszenie techniczne i podali planowany termin rozwiązania problemu na 14 września. Masakra jakaś.
 #1120774  autor: Karlos20
 25 sie 2021, 12:56
mskrot: używasz telefonu, który ma IMS, ale operator, czyli T ich nie wspiera, pomimo aktywnych usług na numerze.
Ja mam podobną sytuację na Realme 7 5G (RMX2111) - IMS bez problemu działa na kartach Plusa i Playa, Orange ma wsparcie tylko w ofercie Flex, ale częściowo), a T i zwykły Orange (w tym nju) - nie działają, baa - nawet mają skopaną agregację pasm LTE, gdyż potrafi zrzucić na 3G. Dodam, że RMX2111 nie ma brandu operatora.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1120777  autor: mskrot
 25 sie 2021, 13:09
No właśnie w nju wszystko działało, jak należy. Zarówno VoLTE, jak i VoWiFi. W Heyah 01 nie działa. Telefon to Samsung M31s SM-M317 z najnowszym softem.
  • Strona 34 z 52
  • 1
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 52
  • 1
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 52