DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 185 z 202
  • 1
  • 183
  • 184
  • 185
  • 186
  • 187
  • 202
 #1119904  autor: darekka
 07 sie 2021, 17:01
Nowy :D ulepszony temat na wykop.pl https://www.wykop.pl/link/6221467/t-mob ... -no-limit/ dzięki uprzejmości forumowicza wykopowicza 8) mogłem zredagować ten wykop. Niech się niesie

Byłby ktoś uprzejmy odpisywać na wykopie na te brednie pisane przez osobę komentującą(ja nie chcę już nadwyrężać uprzejmości naszego forumowiczo-wykopowicza, który już dla nas zrobił dużo pozwalając mi na zredagowanie wykopu). Sam nie mam konta i nie mogę go tam założyć.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #1119919  autor: darekka
 07 sie 2021, 23:18
Drodzy forumowicze-zacznijcie na mediach społecznościowych przy profilach T-mobile/HEYAH pytać o wycofanie oferty i dawać im znać, że dym sie robi(linkować do wykopa i do naszego forum). Niech wiedzą, że się fala niezadowolenia zaczyna i czarny PR trzeba uruchomić.

Ciśnijcie też naszych adminów aby portal telepolis się zainteresował, bo na ten moment to cicho sza wszędzie...

Róbcie wyświetlenia wpisu na wykopie itp.
Bez pomocy to niewiele zdziałam choć staram się ile mogę...wszystkie ręce na pokład, bo nasza usługa zatonie :smt006 :smt006

Ja sam sie nie rozerwe-ogarniam wykopa, nasz temat, kwity do UOKiK(z pomocą ), usiłuje koordynować temat wysłania tych skarg do UOKiK oraz zmotywować ludzi do działania itp.

Słowem trza tyłki ruszyć.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #1119941  autor: darekka
 08 sie 2021, 14:30
Co tu taka cisza-nikt nic, wszyscy już pogodzili się z planami operatora? Na wykopie się dzieje(siedze, odpisuje, prostuje błędne myślenie) a tu marazm. Zaraz się okaze ze tylko ja wyślę 4 zgłosznia do UOKiK i gucio z tego będzie.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #1119945  autor: ruki101
 08 sie 2021, 15:34
Sugerowałbym abyśmy wstrzymali się w poniedziałek z wysyłką i przez kilka dni "solidnie dopieścili" nasze pisemka, bo jak spie...my - w szczególności uczulam na RŚUT w T-Mobile / Heyah , to później będziemy pluli sobie w brodę !
PS. Co się dzieje z TELEPOLIS ? , żadnego artykułu o naszej usłudze ?
 #1119946  autor: darekka
 08 sie 2021, 15:58
Można się wstrzymać ale to solidarnie trzeba będzie w określonym czasie wysłać tyle kwitów ile ma się kart.

Tak się zastanawiam czy nie powinnismy podnieść w pismie faktu ponad 5letniego olewactwa i nieprawidłowego świadczenia naszej usługi za, którą operator kasę przytulał. Tym samym naruszał zbiorowe interesy gdrupy jej posiadaczy.
Da ktoś radę się tym zając-może jakiś społeczny prawnik by zredagował? Nie wiem czy dodać to do naszej skargi czy zalać UOKiK masa skarg tylko i wyłącznie dotyczących nierealizowania postanowień regulaminu poprzez pernamentne łamanie warunków oferty ze strony operatora - brak nolimitu tylko 500GB +3690wirtualnych złotówek.

Oczywiśćie ja stoję na stanowisku, ze ta dopiszczona wersja jest bardziej konretnie zrobiona.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #1119953  autor: notsure
 08 sie 2021, 18:30
Sam mam jedną kartę w Heyah i mimo, że ostatnio nie korzystałem z niej to ważność była przedłużana tym pakietem 5 zł na 100 dni (net mam z telefonu "Orange 3GB + 1"), ale teraz chciałem włączyć Heyah i mieć osobny net (bo szkoda mi masakrować baterię w "nowym" telefonie), ale widzę, że usługa raczej padnie czy chcemy czy nie. Teraz chyba nową kartę w Orange zrobię i niech się coś ponabija w pół roku...

P.s. ja tam dużo nie korzystam 150-250 GB w miesiąc ale i tak szkoda "Masz złotówkę..." to zawsze unikatowa oferta i T-Mobile powinno wziąć sobie za punkt honoru i ją naprawić i utrzymać nie dlatego, że to jakaś wielka kasa dla nich ale dla zasady, że potrafią.
 #1119955  autor: ruki101
 08 sie 2021, 19:04
Mam pytanie : czy jakby op zdecydował się na pozostawienie " M.zł " na ZAWSZE i postawił warunek, że aby w danych 30 cyklach ( przed włączeniem powyższej opcji usługowej ) musisz najpierw doładować konto np. kwotą 200zł - to czy dalej zdecydowalibyście się na korzystanie z takiego rozwiązania ? czyli np. chcesz korzystać przez 2 miesiące, musisz doładować co 30 dni konto kwotą 2x200zł = 400zł
Pytam bo próbuję doszukać się powodu chęci uwalenia tego typu usługi ! czy to chodzi o kasę czy o platformę jej działania ? no gdzie jest problem ?
 #1119960  autor: notsure
 08 sie 2021, 19:35
surface123 pisze:
08 sie 2021, 19:31
Jakie inne usługi jeszcze chcą usunąć ?
1. „Nielimitowane rozmowy, SMS-y i pakiet Internetu” (wersja 1 dzień za 1 zł)
2. „Nielimitowane rozmowy, SMS-y i pakiet Internetu” (wersja 7 dni za 7 zł)
4. „Rozmowy do wszystkich za darmo po doładowaniach”
5. „10 GB gratis! Co tydzień i na tydzień”.

Może z innych też ktoś korzysta i też się "sypią' od czasu do czasu.
 #1119961  autor: ruki101
 08 sie 2021, 19:37
Surface123, zapewne kolega miał na myśli :

1. „Nielimitowane rozmowy, SMS-y i pakiet Internetu” (wersja 1 dzień za 1 zł)
2. „Nielimitowane rozmowy, SMS-y i pakiet Internetu” (wersja 7 dni za 7 zł)
3. „Masz złotówkę – masz no limit na wszystko i do wszystkich”
4. „Rozmowy do wszystkich za darmo po doładowaniach”
5. „10 GB gratis! Co tydzień i na tydzień”.

Te opcje idą w odstawkę.
 #1119963  autor: darekka
 08 sie 2021, 19:45
Wszystkie rozdawane w darmowych starterach zawarte w regulaminie z 21.03.2016:

„Nielimitowane rozmowy, SMS-y i pakiet Internetu” (wersja 7 dni za 7 zł)
„Nielimitowane rozmowy, SMS-y i pakiet Internetu” (wersja 30 dni za 30 zł)
„Masz złotówkę – masz no limit na wszystko i do wszystkich”
„Rozmowy do wszystkich za darmo po doładowaniach”
„10 GB gratis! Co tydzień i na tydzień”.


Czemu chcą uwalić, bo patrzą z perspektywy molocha i korporacyjnej chęci pokazania, że dział finansowy działa i ogranicza koszty(faktycznie ani grosza nie zaoszczędzą, bo płacimy za ta ofertę, a koszty pracy przy odpisywaniu na skargi z UOKiKu zeżrą wieloletnie wirtualne oszczędności po uwaleniu oferty). No ale pewni pracownicy premie wezma teraz, bo zoptymalizowali stare oferty nieprzeniesione na nowe platformy-tak działa korpo.
Bo wedle ich prawników i pomysłodawców kasacji mogą i się czuja bezkarnie licząc na zero naszej reakcji.
Gdyby mieli rozum to dzwoniliby do każdego posiadacza z propozycją np.migracji na nowa platformę aby usługa działała prawidłowo dla samego pokazania, że mają rigcz i umiejętności.

Ale nie zrobili tego mając wszystkich w nosie.
Ostatnio zmieniony 08 sie 2021, 19:49 przez darekka, łącznie zmieniany 1 raz.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #1119965  autor: darekka
 08 sie 2021, 19:50
I skitrana "Bez limitu za 1zł. dziennie" raczej została. Ale to nie ma znaczenia, bo od pewnego czasu usilnie chcą uwalić całą FRII i wymusić przeniesienie wszystkich do GO.

Trzeba tez pamiętać o wypłacie w gotówce wszystkich środków zgromadzonych na naszych numerach gdyby jednak mimo walki uwalili ofertę-to też wygeneruje im prace i koszty...ja mam u nich ponad 1200zł. Oczywiście przypominam o prawie dzialajćym 12msc wstecz do zożenia reklamacji na nierealizowanie postanowień regulaminu poprzez nieudostępnianie prawdziwego nolimitu na internet. Takie reklamacje można składać z osobna ZA KAŻDY dzień ponieważ płacimy "abonament" dobowy. Tu można oczekiwać zwrotu opłaty plus jakiś benefit za rażące nieprawidłowowści.

Z tego to dopiero by się nie odgrzebali, a przypominam, że maja 30dni na każdą z osobna reklamacji i jeśli sie nie wyrobią to uznaje się wszystkie roszczenia za uznane. No i oczywiście nie moga odpowiedzieć zbiorczo na kilka reklamacji...

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #1119968  autor: notsure
 08 sie 2021, 20:15
darekka pisze:
08 sie 2021, 19:45

Gdyby mieli rozum to dzwoniliby do każdego posiadacza z propozycją np.migracji na nowa platformę aby usługa działała prawidłowo dla samego pokazania, że mają rigcz i umiejętności.
Ale to jest niemożliwe aby operator do każdego dzwonił z pytaniem na jakie warunki się zgodzi na jakie nie, co dla kogo jest no limit a co nie, pisał do tego nowy regulamin usługi itd. Jakby mieli/mogli zrobić jakąś migrację na nową platformę to by to zrobili 2 lata temu pewnie.
 #1119970  autor: darekka
 08 sie 2021, 20:28
Bez problemu o ile chęci mieliby można wszystko przenieść na aktualne systemy. Trzeba tylko chcieć no i ponieść jakieś koszty takiej migracji/dopieszczenia.

Jakoś operatorzy dają radę dzwonić i gitare zawracać usiłując wcisnąć nowe lepsze oferty-teraz tez mogliby, bo to ledwo 50 numerów(1 osoba w 1 dzień może obdzwonić wszystkich z informacją o możliwośći migracji na nowa platforme w z wiązku z wyłączeniem starego systemu i ewentualnie wysłać kwity na email aby formalnie pokazać warunki o otrzymać zgody na zmianę). Na upartego maja adresy email posiadaczy, bo stos reklamacji jest przy każdej simce.
Trzeba tylko aby ktoś tam ruszył łepetyna i wydał stosowne polecenia-potrafili wymyslić, zrobić, rozpoweszechnić ta ofertę pare lat temu , a teraz niby rady nie moga dać bidaczki.

O korpomyśleniu pisałem na wykopie więc nie będę się powtarzał-ktoś aby zgarnąc premię za "optymalizacje" na zebraniu wyskoczył z pomysłem uwalenia tej oferty, a reszta przyklasnęła. Plan kwartalny wykonaja premia będzie i gitesikniech inni sie martwia jak posiadacze dym zaczna.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #1119973  autor: aupol
 08 sie 2021, 20:48
Ciekawe czy poznamy powód likwidacji oferty czy powołają się na odpowiednie paragrafy i tyle z nimi powojujemy. Chyba za mało osób korzystało z tej oferty żeby się przejmowali jakimiś protestami ale mnie do swoich usług już nie przekonają i będę je odradzał przy każdej możliwej okazji.
 #1119974  autor: darekka
 08 sie 2021, 20:54
Wiemy o 49 aktywnych simkach z czego połowa jest w naszych rękach.
Nie liczyłbym na jakiekolwiek ltłumaczenie wycofania tych ofert, bo nie wytrzymają kontrargumentów:
wymówka: stara platforma nie radzi sobie z ta oferta-kontrargument: to przenieście ofertę na nową i po problemie.
wymówwka:Ale może to potrwać kilka dni- kontrargument: ok nie ma sprawy ogłoście pare dni wcześniej, ze będą zmiany i oferta z racji migracji nie będzie działać, a kliencji zrozumieją.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
  • Strona 185 z 202
  • 1
  • 183
  • 184
  • 185
  • 186
  • 187
  • 202
  • 1
  • 183
  • 184
  • 185
  • 186
  • 187
  • 202