DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
 #1118029  autor: macqmacq
 23 cze 2021, 18:47
Aż dziwne, że dopiero Ty to tutaj wstawiłeś :mrgreen:
Dla mnie była ta promocja wiadoma od samego początku, ale jakoś nie skojarzyłem, żeby ją tutaj dodać :lol:
Może inni nie wiedzą i skorzystają! Plusik! :smt006
 #1118077  autor: Pawel28
 24 cze 2021, 22:22
Ja po swoich negatywnych doświadczeniach z Orange miałem już nie wracać do nich jednak rozważam przeniesienie z Play ten pakiet bardzo by mi się przydał na wakacje bo dużo korzystam z internetu.
 #1118902  autor: asdaf
 12 lip 2021, 12:16
Dla potomności.
Aktywacja -sms pod 811 o treści: LATO lub apka.
Sprawdzenie ile danych pozostało: bezpłatny SMS pod 901 o treści ILE DANYCH lub apka.
 #1118909  autor: Karlos20
 12 lip 2021, 12:53
asdaf: jest jeszcze łatwiejszy sposób: łączymy się z automatycznym Maxem pod *500 i podaje nam głosowo stan konta i pakietów. Połączenie bezpłatne.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1120527  autor: macqmacq
 19 sie 2021, 21:29
R.Mandano - i po co takie odzywki... Do tej pory przodował w tego typu odpowiedziach taki gieroj bis - nie napiszę konkretnie, żeby mnie nie pozwał :smt004
Ryszard Lubicz - ja planuję włączyć ten pakiet 31.08 - tak mi pasuje, żeby mieć neta do końca listopada br. :mrgreen:
 #1120619  autor: Karlos20
 21 sie 2021, 22:29
unnameduser:
dla OFNK - w tej chwili nie.
Dla innych taryf (np. YES, POP) - kolejne doładowanie online, np. za 25 zł, operator da 5GB ekstra na 14 dni, które połączą się z tymi letnimi GB.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1121060  autor: vkjcsakjvcjk
 31 sie 2021, 17:17
Czy zerowy stan konta po aktywacji tego pakietu spełnia warunek aktywności konta do aktywacji kolejnej paczki ? Bo coś nieprecyzyjny ten zapis ? Chodzi o ważność konta głównego a nie o jego stan jak rozumiem ?
"9. W przypadku braku aktywności konta na połączenia wychodzące przy próbie przyznania kolejnej paczki
danych, Pakiet zostanie wyłączony, a Abonent straci prawo do kolejnych paczek danych w ramach Pakietu."