DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #1116627  autor: krzychu.pl
 18 maja 2021, 12:15
Cześć,
muszę wybrać nowy telefon - ale uwaga: jest konkretna lista i mogę wybrać TYLKO jeden ze wskazanych modeli, żaden inny. Wiem, że to pewnie nierealne w dzisiejszych czasach, ale telefon powinien być jak najmniejszy, a jednocześnie długo działający po naładowaniu. W przypadku wymiarów można to oczywiście łatwo porównać, ale bardziej chodzi o faktyczny realny czas działania telefonu (czasem mniejsza ilość mAh daje lepsze rezultaty niż w innym telefonie z większą pojemnością ze względu na zarządzanie energią etc.).
Telefon ma nie służyć do gier, tylko codzienne użytkowanie, czasem jakieś zdjęcie, im dłużej działający na jednym ładowaniu tym lepiej. Obecnie mam Huawei P20, ale bateria fatalna więc muszę dokonać wymiany.
Normalny telefon na co dzień do kieszeni spodni, przeglądanie stron, czasem fotka tak by posłużył jak najdłużej, płynność działania i tyle :)

1. Xiaomi Mi 10T Lite 5G
2. Oppo Reno 4 Lite
3. Samsung Galaxy A42 5G
4. Xiaomi Redmi Note 9 Pro

Podkreślam, to nie jest tak, że mogę 'coś dorzucić albo zmienić więc trzymam się tylko tej listy, nic więcej.

Prośba o rekomendacje :)

http://podtelefonem.blogspot.com/