DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 57 z 124
  • 1
  • 55
  • 56
  • 57
  • 58
  • 59
  • 124
 #1116362  autor: spotify
 12 maja 2021, 16:08
Ciężko mnie się odnieść do Android ale na IPhone zero problemów z eSIM

Daj znać jak będzie w TM GO i jestem ciekaw (bez urazy) czy to nie będzie z deszczu pod rynnę 😉
Jestem ciekaw jak to będzie działać a ze jesteś szczegółowy, wiec czekam na wnioski

Co do LTE w Play. Racja - mają silniejszy sygnał ale nie mam dobrych doświadczeń z tym „jedna kreska” Wiele razy na O/TM na 3G U900 działa mi płynniej net niż na wysilonym LTE800 Play u znajomych
Z tego tez względu dzisiaj już wielu zrezygnowało z Play
Ale to pewnie zależy od miejsca i regionu

Wady Flex wymieniłem i na VoLTE oraz WoWifi nie narzekam na OiS
Jeśli chodzi o Andka to się nie wypowiadam
 #1116363  autor: Mattia Ferrari
 12 maja 2021, 16:52
f0ku5 pisze:
12 maja 2021, 15:22
Przykro mi to stwierdzić, ale dobra oferta to nie wszystko.

No i to, jak dla mnie, podsumowuje wszystko. Jestem skłonny dopłacić parę złotych za jakość usług.
spotify pisze:Ciężko mnie się odnieść do Android ale na IPhone zero problemów z eSIM

Daj znać jak będzie w TM GO i jestem ciekaw (bez urazy) czy to nie będzie z deszczu pod rynnę 😉

Co do LTE w Play. Racja - mają silniejszy sygnał ale nie mam dobrych doświadczeń z tym „jedna kreska” Wiele razy na O/TM na 3G U900 działa mi płynniej net niż na wysilonym LTE800 Play u znajomych
Z tego tez względu dzisiaj już wielu zrezygnowało z Play
Ale to pewnie zależy od miejsca i regionu

Wady Flex wymieniłem i na VoLTE oraz WoWifi nie narzekam na OiS

Moja karta GO pracowała bez problemów, jestem skłonny uwierzyć, że naprawdę postawili to na innej platformie, jak zapowiadali. Ale jak jest - nie wiem.

Z 3G nie korzystam długi czas, wszystkie rozmowy na VoLTE, sporadycznie samo zrzuci gdzieś, ale zwykle jest to nieużywalne, obojętnie jaka sieć. Oczywiście każde odczucie jest mocno subiektywne ;) I tak jak piszesz, z pewnością to zależy od lokalizacji.

Też mam iOS, ale ewidentnie coś nie działa, przynajmniej z moim numerem. Miałem Flexa od początku ich istnienia, później migrowałem różnie. Za każdym razem problemy z VoWiFi, niezależnie od lokalizacji i czasu. O braku SMS nie ma co mówić, uruchomili a jakoś tego nie ma :lol:
 #1116679  autor: hoegaarden
 19 maja 2021, 22:37
f0ku5 pisze:
12 maja 2021, 15:22
Ale to, że wczoraj straciłem numer na paręnaście godzin, bo Flex nie ogarnia eSIM'a na Androidzie to porażka. Ja jeśli czegoś nie ogarniam to się za to nie zabieram.
To faktycznie mógł być problem bardziej po stronie Samsunga niż Orange. Producenci często zmieniają API dając za mało czasu operatorom na dostosowanie się. Później wychodzą takie kwiatki, że coś działało i nagle przestało. Widać tu sporą przewagę Apple'a, który ma o wile bardziej stabilne API i spójne we wszyskich modelach telefonów.
 #1116725  autor: Karlos20
 21 maja 2021, 18:43
Wbijajcie kodzik
WEEKEND5GB i zgarnijcie bonus 5GB na saldo Promo GB, ważne 10 dni. Gdy poprawnie wpiszemy kod, mamy czas do 31.05.2021 aby uruchomić bonus.
Środki łączą się z opcjami:
> 500GB za polecanie Flexa (aktualna promocja)
> 100GB z pakietu studenckiego (aktualna promocja)
> 20GB z paczki urodzinowej Flexa (promocja zakończona tydzień temu)
> 200GB z paczek promocyjnych od Pyszne.pl (promocja zakończona w styczniu 2021).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1116728  autor: Karlos20
 21 maja 2021, 19:07
iphoneski: Tajne wtyki w Orange Flex :D
A tak na poważnie Flex rozsyła wybranym Abonentom ankiety w aplikacji i po jej wypełnieniu otrzymujemy kod na 5GB netu. Kod jest identyczny dla wszystkich, więc się częstujcie :)

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1116736  autor: Karlos20
 21 maja 2021, 20:19
iphoneski: Dokładnie, to jest jako powiadomienie. Ale jak się okazuje, nie trzeba jej wypełniać, aby dostać bonus :)

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1116807  autor: Karlos20
 23 maja 2021, 20:25
Mi nie działają SMSy w ramach WiFi Calling, ale to kwestia na odpowiedni wątek (jedyna niedogodność, która mi nie przeszkadza).

Czy ktoś z Was zna sposób, aby wydłużyć Promo GB? Nie chodzi mi o pakiet studencki czy zaproszenie jeszcze 4 osób do Flexa, aby zgarnąć 500GB neta, nie mówiąc o kilku GB na kilka dni, które nie wpływają na ważność środków - te sposoby są opcjonalne. Jestem tego ciekaw.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1116819  autor: Karlos20
 24 maja 2021, 10:21
Orange. Dziś operator wprowadził nowe taryfy abonamentowe. Jest drożej o 5 zł, w porównaniu do Planów Mobilnych, lecz zawierają więcej GB podstawowych (w promocji na 2 lata umowy odbieramy 2x więcej GB w aplikacji Mój Orange). Zniknęła też promocja Video Pass na 24 miesiące w najwyższym planie, a HBO GO w Planie 80 kosztuje 5 zł/mies (rabat 20 zł za każdy miesiąc). Plan 60 (dawniej Plan Mobilny 55) ma wjazd do Hello5G.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
  • Strona 57 z 124
  • 1
  • 55
  • 56
  • 57
  • 58
  • 59
  • 124
  • 1
  • 55
  • 56
  • 57
  • 58
  • 59
  • 124