DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.

Moderator: Moderatorzy

• Strona 45 z 45
  • 1
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
 #1110585  autor: Remington
 24 sty 2021, 17:58
Gdybyś swoje uwagi dotyczące moderacji zamieścił tutaj, a nie w wątku technicznym, to na pewno nie zostałyby usunięte. Zatem nie cenzura, a zwykły porządek.

Co do zwrócenia Ci uwagi - popiera, wstawianie postu pod postem gdy wystarczyło poprzedni zedytować utrudnia późniejsze czytanie dyskusji, dlatego nie było i nadal nie jest akceptowane. Jakoś inni potrafią edytować i problemów z tym nie robią.

P.S. Dementuję też Twoje stwierdzenie, że otrzymałeś ostrzeżenie. Na ten moment masz 0 ostrzeżeń. O banach bez ostrzeżeń nie słyszałem, więc cała tamta wypowiedź to bardziej wydmuszka dla zrobienia wrażenia, mająca się nijak do faktów.

#1110790  autor: Someone23
 28 sty 2021, 22:55
Do moderatorów: proszę o zdjęcie tych śmiesznych potwierdzeń postów przed publikacja. To ze dałem link do strony która oferuje dobre stawki przy doładowaniach voip (w temacie z tym powiązanym) nie znaczy ze zacznę nim spazmować. PS. a jak znacie korzystniejsze doładowania voip to proszę o linka bo korzystam i chętnie będę używał tańszego. Pozdrawiam. PS. ciekawe czy ktos to czyta, czy tylko patrzy czy są linki ?? :D
 #1110792  autor: Remington
 28 sty 2021, 23:18
Nie po to zostały wprowadzone, byśmy je zdejmowali 🙂 Spełniają swoją rolę.

Próbowałeś opublikować link do komercyjnego serwisu o nieznanej reputacji. Został usunięty, nie jest naszą rolą polecanie alternatyw.
 #1112222  autor: Remington
 24 lut 2021, 11:05
Ciekawe kogo pytasz. Bo do dyskusji z moderatorami jest niniejszy wątek.

Pytanie czysto retoryczne, a odpowiedź znów prowokująca (w stylu "wiem kim jesteś"), więc kosz. Jeden i ten sam.

Nawet gdyby potraktować pytanie dosłownie, usunięty post nie zawierał nań odpowiedzi.
 #1113467  autor: Remington
 15 mar 2021, 16:26
Zmuszony jestem poinformować, że kol. @24bis24 dołączył dziś do elitarnego grona forumowiczów, których posty pojawiać się będą po wcześniejszej akceptacji. Wszelkie zastrzeżenia dot. treści w nich zawartych prosimy odtąd kierować także do nas - moderatorów.
 #1113754  autor: Remington
 20 mar 2021, 21:18
kate3107 pisze:
Karlos20 pisze:
20 mar 2021, 19:28
kate3107: nie musisz cytować tego, co napisałem.

Z uwagi na fakt, iż jest to nowy użytkownik wymagający każdorazowej akceptacji postów, miał już w tej sprawie uwagę zwracaną kilkukrotnie. Nie zastosował się nawet do udzielonego ostrzeżenia, nie podziałała też krótkotrwała blokada dostępu do forum.

Fakt, rzadko reagujemy w sytuacjach dublowania postów, ale nowe konta i tak moderujemy, więc mamy okazję zwracać im uwagę. Niemal zawsze to działa, ale jak dotąd nie w tym przypadku. Takie bezceremonialne zachowanie w tej raczej błahej sprawie zwiększa prawdopodobieństwo, że w poważniejszych sytuacjach również nie będzie ta osoba skora do współpracy.
  • Strona 45 z 45
  • 1
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 1
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44