DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1105095  autor: kociniak
 18 paź 2020, 21:07
Mam pytanie do użytkowników sieci FM Mobile. Czy zdarza się Wam, że włączając przesyła danych w telefonie, gubi on sieć i nie można wykonywać z niego ani do niego połączeń?
Moje pytanie jest spowodowane następującą sytuacją. Abonent FM Mobile posiada trzymiesięczny telefon Motorola Moto G7 Power. Telefon działał poprawnie gdy użytkownik nie korzystał z przesyłu danych. Po włączeniu go telefon zaczął samoczynnie gubić sieć w różnym czasie od restartu - np. po pół godzinie a innym razem po kilkunastu minutach. Wymieniona zastała karta sim na nową - ten sam efekt. Po zaniesieniu do sklepu, w którym został kupiony, sprzedawca powiedział że ta sieć ma słaby zasięg i by ten telefon działał poprawnie konieczne jest jego "przestrojenie"- cokolwiek by to nie znaczyło, w taki sposób by telefon nie miał włączonego przesyłu danych. Czy któryś z użytkowników forum ma lub miał podobne doświadczenia z ta lub z innymi sieciami?
Internet podpowiada po mozolnym wyszukiwaniu jeden wpis o problemie użytkownika FM Mobile z zasięgiem LTE -
Ostatnio zmieniony 18 paź 2020, 21:33 przez Remington, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: usunięto link