DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 33 z 39
  • 1
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 39
 #1105318  autor: Marcel82
 21 paź 2020, 16:51
1. Dobrze rozumiem, że Play pozbywa się wszystkich paczek internetu, które można przedłużyć i data wszystkich paczek będzie już tylko 30 dni i niewykorzystane dane będą przepadać?
W tych regulaminach (z komunikatu z 01.10) są różne paczki: 1 GB za 5 zł, 3 za 9, 8 za 20, 1 za 7, 3 za 11, itd., a także chyba te, które polecasz włączać kodami:
> 600 MB za 5 zł >> aktywacja *111*531*1# ,
> 2 GB za 9 zł >> aktywacja *111*532*1# ,
> i 6 GB za 20 zł >> aktywacja *111*533*1# -
Dobrze to rozumiem?

Czyli od listopada albo to:
> SMS za 7 zł z 100MB neta + no-limit SMS do wszystkich + osobno do włączenia za darmo SD do Play,
> 3w1 za 14 zł - z 1GB neta + SD do Play + no-limit SMS do wszystkich,
> 4w1 za 21 zł - z 2GB neta + SD do Play + no-limit SMS do wszystkich + promocyjnie 9 gr za minutę (zamiast 35 gr) do wszystkich sieci,
> Formuła Unlimited za 25 zł - z 6GB neta + no limit minuty i SMSy do wszystkich sieci.

albo odNOWA, bo wszystkie inne niewykorzystane dane przepadną po miesiącu, tak?
Innymi słowy - uszczelnili system do końca?
 #1105388  autor: Dorotea
 22 paź 2020, 16:02
Dzień dobry,

dziękujemy, że korzystasz z oferty na kartę w Play, cieszymy się, że jesteś z nami.

Informujemy Cię, że 24 listopada 2020 r. usuwamy z naszych cenników, regulaminów i innych wzorców umów dotyczących oferty na kartę postanowienia, które przewidują przepadek niewykorzystanych środków z doładowań.

Dotyczy to w szczególności poniższych postanowień, które są zawarte w Cennikach odpowiednich ofert:

W przypadku niewykorzystania Pakietu Złotówek przed upływem Okresu ważności połączeń przychodzących niewykorzystana wartość Pakietu Złotówek zostaje anulowana i nie może być wykorzystana po kolejnym Doładowaniu konta.
W przypadku niewykorzystania Pakietu Złotówek przed dezaktywacją konta niewykorzystana wartość Pakietu Złotówek zostanie anulowana.
W przypadku niewykorzystania Pakietu Złotówek przed upływem Okresu ważności połączeń przychodzących niewykorzystana wartość Pakietu Złotówek zostaje anulowana.
W przypadku niewykorzystania Pakietu Złotówek w Okresie ważności połączeń internetowych, niewykorzystana wartość Pakietu Złotówek nie zostaje anulowana i może być wykorzystana po ponownym Doładowaniu.
Po upływie ostatniego dnia ważności konta Użytkownika konto Użytkownika ulega dezaktywacji, dalsze korzystanie z usług nie jest możliwe, a Pakiet Złotówek zostaje anulowany.

Zmiany nie dotyczą postanowień, które przewidują utratę środków promocyjnych, przyznanych ponad kwotę doładowania.

Zmiana wynika z decyzji Prezesa UOKiK nr DOZIK 15/2020 z 25 września 2020 r. i dotyczy wszystkich ofert, które działają w oparciu o Regulamin świadczenia Usług Telekomunikacyjnych dla Użytkowników oraz Regulamin świadczenia Usług Telekomunikacyjnych dostępu do Internetu dla Użytkowników.

Ten list ma charakter informacyjny – nic nie musisz robić. Jeśli jednak nie akceptujesz powyższych zmian, to do 24 listopada 2020 r. możesz wypowiedzieć Umowę z tego powodu. Nie przysługuje nam wtedy prawo do żądania zwrotu ulgi (jeżeli została Ci przyznana przy zawarciu umowy).

Pozdrawiamy,
Zespół Play
Takie coś mi przysłali, nie nadążam za zmianami :(
 #1105488  autor: Karlos20
 24 paź 2020, 00:32
Dorotea, śpisz? A wystarczyło poczytać kilka postów wyżej...
Niestety, dobry Play - kończy się. Kasa na 5G i resztę musi się zgadzać. Owieczki, które zostały w prepaidzie Play, również będą strzyżone. A paczki internetowe to prosty sposób na droższe korzystanie z telefonu, jeśli mamy w miarę atrakcyjne pakiety SOLO.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1106536  autor: mkwidczynski
 13 lis 2020, 12:28
Zastanawia mnie jak teraz będzie wyglądało przedłużanie bonusu złotówkowego. Czy będzie on już bezterminowy? Mam 161 zł na koncie złotówkowym, które już roluję od 6 lat. W pewnym momencie było tam 606 zł (po otrzymaniu 500 zł za rejestrację). Na razie mi się kończy 18 listopada, to przedłużę do 18 grudnia. A co potem?
 #1106543  autor: bolek2004
 13 lis 2020, 17:23
W tym co play wysyłał mowa jest o złotówkach z konta głównego.
W Twoim przypadku konto promocyjne powinno się przedłużać normalnie na dotychczasowych zasadach.
 #1106548  autor: macqmacq
 13 lis 2020, 18:09
mkwidczynski pisze:
13 lis 2020, 12:28
Zastanawia mnie jak teraz będzie wyglądało przedłużanie bonusu złotówkowego. Czy będzie on już bezterminowy? Mam 161 zł na koncie złotówkowym, które już roluję od 6 lat. W pewnym momencie było tam 606 zł (po otrzymaniu 500 zł za rejestrację). Na razie mi się kończy 18 listopada, to przedłużę do 18 grudnia. A co potem?
Trzeba próbować, jak do tej pory - chyba wiesz, skoro udało się utrzymać taką kasę :-D
 #1106717  autor: mkwidczynski
 16 lis 2020, 09:32
Czytam to wszystko i nie wiem co o tym myśleć. Nie wydaje mi się, żeby to chodziło o złotówki z konta głównego. W tym piśmie wyraźnie jest mowa o Pakiecie Złotówek. Wszystko się pewnie okaże po wprowadzeniu tych przepisów w życie.
 #1106751  autor: bolek2004
 16 lis 2020, 17:09
Bo Play źle nazywa jedno i drugie, to jest pomieszane już od bardzo dawna w regulaminach, bardzo stara sprawa.
Tak jak jest na poprzedniej stronie jest to związane z tym że mają zacząć zwracać z konta głównego środki, nie sądzisz chyba że będą zwracać środki z konta promocyjnego.
Zresztą nie jest tam nigdzie napisane pakiet promocyjnych złotówek co tyczy się konta promocyjnego tylko pakiet złotówek.
Przy okazji tematu dzisiaj ładowałem 3 numery po 25zł z doładowania.play.pl z bonusem 15% na promocyjne i bez problemu bonus przyznano i wszystkie środki wydłużyło do 16 grudnia, także nic się na razie nie zmienia w temacie.
 #1108943  autor: GaduAirowiec
 29 gru 2020, 12:26
To szybkie pytanie ode mnie. Mam Play Formuła na Kartę bez pakietów (stawka 35gr/min, 19gr/sms), do tego zachominowane bonusy na koncie promocyjnym i GB które przedłużam doładowaniem w aplikacji Play24 (dające możliwość przedłużania środków bonusowych) oraz utrzymuję pakiet 600MB za 5zł/m-c dający możliwość kumulacji i przedłużania ważności zgromadzonych GB.
Mam zamiar przejść na najniższy pakiet w Formule Play na Kartę czyli za 14zł :https://www.play.pl/resources/pdf/2017/ ... 072017.pdf

b) „Formuła 3w1” za 14 zł / miesięcznie w ramach której przyznawane są:
i. pakiet SMS, o którym mowa w pkt 3 lit. a) powyżej;
ii. pakiet nielimitowanych, krajowych połączeń głosowych i wideo na numery w sieci Telekomunikacyjnej P4 (nie
dotyczy połączeń międzynarodowych, w roamingu międzynarodowym oraz na numery o podwyższonej
opłacie, specjalne i audioteksowe);
iii. pakiet 1 GB do wykorzystania na transmisję danych, rozliczane co 100 kB (za każde rozpoczęte 100 kB
transmisji danych).

Czy w takim przypadku pakiet złotówek na koncie promocyjnym oraz GB na koncie promocyjnym będą się przedłużać automatem po każdym doładowaniu za 14zł /m-c w Play24?
Czy lepiej zostać przy doładowaniu 15zł/m-c i kupować pakiet sms za 10zł ręcznie co miesiąc , mając cykliczny pakiet 600/700MB co miesiąc za 5zł?
 #1108945  autor: Karlos20
 29 gru 2020, 12:59
GaduAirowiec: Promo Złotówki oficjalnie i skutecznie przedłużysz doładowaniem konta w aplikacji Play24 albo odpalając raz na jakiś czas pakiet 10za5. Jeśli chodzi o zmianę na Formułę 3w1, ona też będzie kumulować GB dostępne na koncie z każdym odnowieniem pakietu, tego samego dnia każdego miesiąca kalendarzowego. No i zapłacisz mniej o 1 zł dostając więcej neta o 0,3GB. Sprawdź do kiedy są ważne środki z salda *108# lub w aplikacji i włącz Formułę. Po jej włączeniu możesz wyłączyć stary cykliczny pakiet neta.
Podsumowując: za 1 zł mniej masz no-limit SMSy do wszystkich + 1GB neta do posiadanego dotychczas SD w Play. Jedną pakietem ogarniasz kilka usług. Niewykorzystany net przechodzi na kolejny miesiąc, gdy masz środki na koncie, a Promo Złotówki przedłużasz jak dotychczas.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1108952  autor: GaduAirowiec
 29 gru 2020, 14:30
Dzięki za odpowiedź. Czy limit GB w roamingu UE się wtedy zmieni? Jak kupię Formułę 3 w 1 za 14zl w stosunku do pakietu 600MB kupowanego co miesiąc 5zl i pakietu SMS kupowanego za 10zl/mc? Obecnie mam 542MB do wykorzystania w roamingu UE co miesiąc.
Rozumiem ze Formułę 3w1 za 14zl mogę włączyć w aplikacji Play24 i nie będzie to żadna Nowa formuła której niewykorzystane GB giną po miesiącu?
 #1108954  autor: Karlos20
 29 gru 2020, 14:43
Limit w UE zmieni się, będziesz mieć ok. 1,67 GB w ramach usługi Formuła 3w1.
Tak, ta Formuła przenosi GB (do zużycia w Polsce) niewykorzystane na kolejny miesiąc. Wystarczą środki na koncie i ważne konto na wychodzące. Ustal sobie dzień miesiąca aktywacji 3w1 i wtedy tego samego dnia każdego miesiąca 3w1 się odnowi między godz. 00:00 a 01:00. Usługę bez problemu odnajdziesz w aplikacji Play24. Pamiętaj, że możesz włączyć wersję próbną na 7 dni za darmo, po której zmieni się w opcję płatną cyklicznie 14 zł/mies.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1125277  autor: SimplusowiecU
 09 gru 2021, 16:09
Bonus 15% za doładowanie w Play24 zlikwidowany?
Doładowywałem dzisiaj trzy numery w Formuła PnK - na wszystkich brak bonusu i co ważniejsze przedłużenia terminu ważności.
 #1125289  autor: Karlos20
 09 gru 2021, 18:53
SimplusowiecU: czy zasilałeś konta poprzez apkę Play24? Warto też wiedzieć, że Play uruchomił cykliczne zasilanie środków prepaid z podpiętej karty płatniczej w aplikacji na poczet przedłużenia ważności konta i / lub odnowienia usługi cyklicznej. Może to mieć związek z rzekomym wyłączeniem bonusu za zasilenia.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1125302  autor: Karlos20
 09 gru 2021, 20:13
Mamy winowajcę takiego stanu rzeczy. Promocja została odwołana.
Z dniem 9 grudnia 2021 r. odwołujemy Oferty Promocyjne "15% ekstra za doładowanie przez www.doladowania.play.pl i edoladowaniaplay.pl" oraz "dodatkowe GB za doładowania cykliczne kartą Mastercard". Nie zmienia to sytuacji osób, które przed odwołaniem otrzymały bonusy z ww. ofert, co oznacza, że mogą je wykorzystać do końca okresu ich ważności, ale od dn. 09.12.2021 r. nie otrzymają kolejnych bonusów za doładowania. W miejsce tych promocji wkrótce pojawią się nowe. Zaglądaj na www.play.pl lub na https://doladowania.play.pl/ i dowiedz się co możesz zyskać za doładowanie.
Źródło: Play. https://www.play.pl/pomoc/dokumenty/reg ... nniki.html
Komunikat z dnia 8 listopada 2021.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1125327  autor: SimplusowiecU
 10 gru 2021, 15:02
Taaa, wygląda, że PLAY znalazł sposób na wyczyszczenie promocyjnych, notabene głównie 'darmowych' złotówek... :mrgreen: Jakiś skuteczny sposób poza (jeszcze) 10 za 5?
 #1125339  autor: Karlos20
 10 gru 2021, 23:56
SimplusowiecU: zmiana taryfy, która nie powoduje kasacji promo złotówek, np. na PNK RWK, PNK Lubię To i uruchomienie 10 za 5.
***
Od dziś pojawiła się ciekawa promocja: każde zasilenie konta od 10 zł poprzez aplikację Play24, powoduje automatyczne przyznanie pakietu 5GB. Potwierdzam działanie bonusu na taryfie odNOWA, gdzie środki są ważne bezterminowo.
Regulamin > https://media-play.pl/binaries/content/ ... y.pl---fin

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
  • Strona 33 z 39
  • 1
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 39
  • 1
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 39