DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1105582  autor: marcin19888
 25 paź 2020, 16:54
Dzień dobry. Tak jak w temacie - do wydania na miesiąc max 25 zł. Obowiązkowo nielimitowane rozmowy/smsy/mmsy + jak najwięcej GB internetu. Byłem zainteresowany Heyah 01, ale słyszałem dużo negatywnych opinii co do działania biura obsługi klienta. 2 listopada kończy mi się ważność konta w ofercie na kartę (Play) i dobrze by było jakby dało radę do tej daty przenieść jeszcze numer. Z góry dziękuję.
 #1105600  autor: forum_tg
 25 paź 2020, 21:10
a2mobile, za niecałe 25 zł jest no limit oraz 20 gb bez ograniczeń prędkości, potem spada prędkość. Minus to sprawy roamingu. Działa na nadajnikach plusa, ale ma gorszy priorytet.

przy okazji, zapoznaj się z tym tematem:
viewtopic.php?f=22&t=130457
 #1105617  autor: forum_tg
 26 paź 2020, 07:28
sieć krótko kiedyś testowałem, nie pasował mi ten operator. Korzysta z infrastruktury Play. Jeżeli dobrze kojarzę, to brak Internetu w EU w ramach doładowań (trzeba płacić za każdy MB).
Osobiście bym nie wybrał tej oferty.
 #1105698  autor: Karlos20
 27 paź 2020, 21:04
Orange Flex (wracam z Plusa). 15GB + nielimitowany Social Pass (nie zjada neta na Facebooku, Messengerze, TikToku, WhatsApp i wiele innych) + promocje w Flex Clubie (darmowe GB lub rabaty na usługi we Flexie) + GB za gole za darmo. Do tego pełny no-limit + internet w UE. 25 zł/mies.
Do wyboru pierwszy miesiąc za 1 zł, albo bonus 50 zł na usługi w OF lub jako zwrot na kartę płatniczą, po aktywacji drugiego miesiąca subskrypcji planu (czyli koszt 2 miesięcy się zwraca).
Kartę SIM odbierasz w salonie Orange, wymiana karty gdyby się zepsuła, również za darmo, gdzie u innych zdzierają 25 zł... Chyba, że telefon obsługuje eSIM, to kolejny problem z głowy :)

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥