DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 8 z 77
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 77
 #1105045  autor: piotrzet
 18 paź 2020, 13:53
Ale gdzie Flex czy Nju daje w regulaminach informację o min czasie promocji? Nigdzie. Dokładnie tak samo jest w T-M Go niczym się to nie różni. Patrząc że wcześniejsza oferta była gorsza teraz ją poprawili nie sądzę aby ją szybko wycofali. Chyba, że konkurencja podniesie ceny

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #1105048  autor: biala1991
 18 paź 2020, 14:20
GO to nowa promocja w podstawowej ofercie TM, nie wiem dlaczego zamiast porównywać ją do np. Free w Orange to stawiasz w szeregu z Flex albo Nju? Konkurencja wcale nie musi robić podwyżek, bo NL we Free Orange obecnie kosztuje 30zł więc wystarczy że TM zrówna cenę, różnica jest taka że w Orange jeśli ktoś nie potrzebuje NL to ma w ofercie pakiet minut. W TM po przejściu do GO i podwyżce klient żadnego wyboru nie będzie miał, bo nie da się migrować do Frii gdzie pakiety minutowe są
 #1105050  autor: piotrzet
 18 paź 2020, 14:35
Masz rację NJU czy Flex nie są porównywalne, bo wie o nich mniej osób.

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #1105058  autor: iphoneski
 18 paź 2020, 15:29
@biala1991
Nie przesadzasz trochę? Przecież nie ma przymusu migracji do tej oferty, można sobie zostać na starej. Ta oferta jest dla ludzi, którzy potrzebują No limit a nie 100 minut na pół roku, więc jeśli ktoś korzysta np ze złotówki dziennie i dzwoni 2 razy w miesiącu to za chińskiego Boga nie będzie przechodził do Go, bo mu się nie opłaca.
 #1105061  autor: biala1991
 18 paź 2020, 16:09
Chodzi o mylący sposób prezentacji tej oferty w aplikacji, który może spowodować, że zmigruje ktoś nieświadomy że nieodwracalnie zmienia taryfę. Klient widząc dostępny tani NL może pomyśleć, że uruchamia go tylko na próbę, bo skoro da się go włączyć w danej taryfie to logiczne, że powinna być też możliwość wyłączenia. Haczyk jest taki, że po wyłączeniu nie wróci do wcześniej używanej złotówki czy pakietu minut, bo aktywacja NL zmieniła mu taryfę.
Ponawiam pytanie, która aplikacja pozwala użytkownikowi będącemu w taryfie A włączyć usługi z taryfy B? To może zmylić klienta, który nie będzie zdawał sobie sprawy, że w TM włączenie pakietu równa się migracji a nawet jeśli będzie tego świadom, to dlaczego ma nie założyć, że w drugą stronę zadziała tak samo, czyli po wyłączeniu NL GO będzie miał dostępne pakiety z Frii? :)
 #1105063  autor: iphoneski
 18 paź 2020, 16:22
Ale w dalszym ciągu pozostaje pytanie po co ktoś ma go włączać skoro NL nie jest mu potrzebny? Gdyby był to już dawno miałby pakiet za 25 zł. A skoro nie ma to i Go nie będzie miał. Inna sprawa, że taki ktoś jest sam sobie winien, bo regulaminy są po to, by je czytać.
 #1105070  autor: biala1991
 18 paź 2020, 17:24
Podam przykład numeru, którym zarządzam, co 3mies doładowanie za 50zł, na koncie są aktywne Darmowe Rozmowy w sieci i pakiet minut do wszystkich za 15zł, GB nie potrzebuje czyli miesięcznie wychodzi koszt 17zł, za 3zł drożej użytkownik dostałby NL więc to jest kusząca propozycja. I taki użytkownik może będzie chciał właśnie wypróbować nową ofertę chociaż do tej pory nie korzystał z NL, bo po co płacić 25zl za pakiet z internetem, którego nie potrzebuje.
Jasne, że najlepiej jest czytać wszystkie regulaminy i na tym możemy zakończyć dyskusje :) ale czy nie uczciwiej by było udostępnić w aplikacji włączenie taryfy a nie pakietów, które tą taryfę zmieniają?


surface123 pisze:
18 paź 2020, 16:43
Przecież w apce jasno jest przy tym NL że to przejście do Go
Przy usłudze jest nazwa GO tylko jeśli ktoś nie wie że GO to taryfa to pomyśli że to nazwa pakietu, który włącza
 #1105089  autor: surface123
 18 paź 2020, 19:53
Zawisło, wyskakuje błąd od wczoraj i nawet pakietu we frii nie mogę włączyć żadnego.

Konsul też próbował

Ehhh ten T-Mobile, poszło zgłoszenie techniczne
 #1105214  autor: homarkrab
 20 paź 2020, 06:51
Czy po przeniesieniu do T na kartę mam dostęp do taryf innych niż nowe go? Oferta nolimits z 300 mega za 1 PLN dziennie i tabza 30pln z supernet video Z10 GB + 10 za doładowanie.
Pytanie do tych co mają już go.
W starych taryfach miałem rok ważności po odnowieniu a w nowych chyba tego nie ma.
 #1105270  autor: surface123
 20 paź 2020, 20:23
A u mnie zmiana taryfy z frii do Go trwa już 4 dni...

Po interwencji (kolejnej) w Boa dostałem info...

"Dzień dobry. Dziękujemy za zgłoszenie. Problem jest nam znany i obecnie pracujemy nad jego rozwiązaniem. Po zakończeniu prac wyślemy do Ciebie SMS-a z potwierdzeniem. Bardzo przepraszamy za utrudnienia."
 #1105286  autor: mkkot
 20 paź 2020, 23:42
Do wszystkich "zarządzających numerami o 3zł taniej". Ja też tak robiłem i mi przeszło. Czy ludzie, którym zarządzacie tymi numerami naprawdę patrzą czy zapłacą w sklepie za ziemniaki 1,2zł czy 1,8zł? Come on. Czas też kosztuje.

Wcześniej też robiłem rodzicom 100 minut za 5zł w Play + środki promocyjne z nakrętek. Teraz mają a2mobile za 12,9zł, doładowania kupują w sklepie i chyba przepisują albo cholera wie (chyba tylko raz w życiu kupowałem w sklepie), a ja nawet do panelu przestałem zaglądać i mam święty spokój. Oni też mają, bo jest no-limit i nie trzeba myśleć o niczym, łapie się za telefon i dzwoni.
 #1105290  autor: biala1991
 21 paź 2020, 08:17
Chyba zostałam wywołana do tablicy więc odpowiem :) Zarządzam opcją, która jest tania ale nie absorbująca, bo całość operacji sprowadza się do doładowania konta raz na trzy miesiące. Pakiet minut do wszystkich odnawia się cyklicznie tak jak NL, Darmowe rozmowy w sieci wystarczy raz włączyć i działają cały czas więc pilnować specjalnie nie muszę.
Teraz zastanawiam się nad taryfą o 3zł droższą i dziwisz się dlaczego poświęcam czas na coś takiego. Otóż, ja nie tracę czasu dlatego, że tak bardzo chcę zaoszczędzić te parę zł, ja "tracę" go dlatego, że interesuje się ofertami telko i lubię wiedzieć co w trawie piszczy a jeśli przy okazji na tym skorzystam to drobny bonus :)
Z powodu "3zł taniej" nie skaczę po sieciach, bo też uważam że to gra nie warta świeczki, korzystam z tanich usług przy minimum wysiłku dzięki znajomości oferty a w tematach, które mnie nie zajmują przepłacam pewnie 300zł i nie cierpię z tego powodu :)
 #1105296  autor: iphoneski
 21 paź 2020, 11:40
mkkot pisze:
20 paź 2020, 23:42
Come on. Czas też kosztuje.
Nie mieli pieniędzy, ale mieli czas :D
A tak na poważnie - dla niektórych takie zabawy ofertami to bardziej pasja w wyławianie okazji niż kwestia kasy.
Ja mam takiego kumpla, który wolny czas poświęca na zabawę satelitą. I czego on tam nie ma - tureckie transmisje sportowe za darmo, dosyły stacji radiowych do nadajników naziemnych (nawiasem o wiele lepsza jakość niż produkt końcowy, który dostają zwykli słuchacze), nawet live z wozów transmisyjnych stacji informacyjnych. Ale płaci za to wszystko sporo - duża antena, jakieś konwertery, odbiorniki, obrotnice, apki na kompa czy Linuxa żeby dokładniej pogrzebać itd. Gdyby tak policzyć to wszystko to miałby pewnie najbogatszy pakiet w jakiejś platformie i święty spokój, ale koleś to lubi, cieszy się jak małe dziecko gdy coś ciekawego wyszpera...
 #1105298  autor: Qatro
 21 paź 2020, 12:09
Czy w T-mobile Go:
1》jest opcja abonamentowa?
2》jeśli nie, to czy można w jakiś bezobsługowy sposób zasilać konto tak aby było aktywne bez przerwy (np. zlecenie w banku)?
3》czy co 30 dni muszę włączać jakiś pakiet M czy L, żeby dostać 10 czy 15gb i żeby rozmowy/smsy były nie limitowane?
4》po wyczerpaniu gb po prostu przestaje działać net czy zaczyna się płatny transfer danych?
 #1105306  autor: fwitkowski17
 21 paź 2020, 13:41
Qatro pisze:
21 paź 2020, 12:09
1》jest opcja abonamentowa?
To jest oferta na kartę, nie abonament
2》jeśli nie, to czy można w jakiś bezobsługowy sposób zasilać konto tak aby było aktywne bez przerwy (np. zlecenie w banku)?
Istnieją takie możliwości (ja akurat z nich nie korzystam, może inny z forumowiczów w tej kwestii się wypowie)
3》czy co 30 dni muszę włączać jakiś pakiet M czy L, żeby dostać 10 czy 15gb i żeby rozmowy/smsy były nie limitowane?
Te pakiety się odnawiają automatycznie co 30 dni, o ile są środki na koncie
4》po wyczerpaniu gb po prostu przestaje działać net czy zaczyna się płatny transfer danych?
Internet jest blokowany po wykorzystaniu pakietu GB.
 #1105310  autor: Karlos20
 21 paź 2020, 14:26
Warto wiedzieć, że net blokowany jest wyłącznie w przypadku posiadania 1 z 3 opcji "Bez Limitu" i wyczerpiesz jakiekolwiek GB z promocji czy pakietów. Gdy nie masz tej usługi, to po wyczerpaniu GB za doładowanie konta i/lub innych dokupionych paczek (w tym GB z Happy Fridays lub Surprise Monday), transmisja jest realizowana zgodnie z cennikiem Taryfy GO, aż do wyczerpania środków na koncie, przy 0,00 net się blokuje, chyba, że mamy dostępną paczkę danych.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
  • Strona 8 z 77
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 77
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 77