DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.
Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.

Moderator: Moderatorzy

  • Strona 85 z 91
  • 1
  • 83
  • 84
  • 85
  • 86
  • 87
  • 91
 #1102882  autor: Karlos20
 11 wrz 2020, 14:24
Nie trzeba robić testów, aby się przekonać, że archiwalna oferta PINK nie wspiera 5G. Po prostu nie będzie do tej sieci wjazdu (tak samo to działa, gdy masz telefon z WiFi Calling lub VoLTE, ale archiwalne taryfy tego nie wspierają). Tym bardziej, że ma ustawiony limit prędkości 70 na 20 mbps. Dodatkowo korzystasz z usługi nabytej, czyli jest ona aktualnie niedostępna - wyłączysz - tracisz, więc zapomnij o 5G w starej ofercie.
Musisz wybrać - stabilne LTE z nielimitowanym internetem bez lejków w starej ofercie, czy 100GB z dostępem do 5G na pełnej prędkości. Dla mnie wybór jest jasny - trzymać to co jest, a 5G olać.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1102896  autor: Karlos20
 11 wrz 2020, 20:23
Aby zachować GB z 24GB na rok, wystarczy doładowanie konta, jeśli chcesz ponownie odpalić usługę na kolejny rok, wystarczy 50 zł zasilić 05.11 , jeśli masz nocki odnawialne co miesiąc, możesz zasilać konto po 5 zł miesięcznie, albo zasil więcej kasy, aby dostać większy bonus GB do wykorzystania w dzień między godz 9 a 24.
Przypominam, że GB z doładowań i usługi 24GB na rok, sumują się.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1102897  autor: Maximus Magnus
 11 wrz 2020, 20:57
Zgodnie z opisem na tym i na innym forum (znanym wszystkim) myślę, że najlepiej 06 listopada zasilić - przez stronę doładowania play - kartę kwotą 115 zł. i włączyć w Play24 na kolejny rok - 24 GB na Rok (50 zł). Pozostała kwota będzie na kolejny rok na NbL (60 zł.). Czy to dobry pomysł?
 #1102901  autor: Karlos20
 11 wrz 2020, 22:09
Maximus Magnus: zasil lepiej 5go, wówczas bonus niewykorzystany się skumuluje. Uważałbym na odłożenie kasy w czasie, jeśli chcesz mieć odnawialne nocki. A jak wyczerpiesz środki z bonusu? Będziesz kasowany z cennika. Wszystko zależy, jak dużo korzystasz z neta.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1103519  autor: Robin560
 21 wrz 2020, 18:57
mam dwie karty play na starych taryfach internetowych
1. zmigrowana z Play online na kartę obecna taryfa to internet na kartę 9 z możliwością migracji do innych wersji tej i nowszej taryfy
używana czasami do pakietu dzień bez limitu za 4zł. teraz pytanie jak najtaniej uzyskać na tej karcie rwk? czy wystarczy migracja do internet na kartę 50 i doładowanie za tytułowe 50zł? wtedy zachowam dzień bez limitu i dostanę rwk?
2. starter zasięgowy obecna taryfa: internet na kartę 1 możliwości migracji inne wersje ink. teraz pytanie czy jest jakiś benefit pozostania w tej taryfie czy już internet bez limitu w tej taryfie to klasyczne 100GB z lejkiem. tu dzień bez limitu jest za 5zł.

Chciałbym na jednej karcie mieć jak najwięcej internetu (dzień bez limitu miesiąc bez obligatoryjnego lejka jeśli jeszcze możliwy)
druga karta awaryjna net na rok według przepisu @Karlos20 i ewentualne noce bez limitu.
co na której karcie zrobić by to uzyskać? kilka lat już nie korzystałem z internetowych kart play więc muszę się wszystkiego na nowo nauczyć.

Wow ranga "Stary Wyjadacz" :D nie sądziłem że dotrwam do niej :mrgreen:
 #1103539  autor: Karlos20
 21 wrz 2020, 22:33
Zmiana taryfy powoduje zmianę warunków ofertowych, więc migrując z PINK do INK50, włączysz 24GB na rok + RWK za 50 zł, ale nie będzie dostępny "Dzień bez limitu" za 4 zł - w tej ofercie masz "Nielimitowane GB" na 1 dzień za 5 zł - po 10GB, prędkość spada do 1 mbps do końca ważności usługi. Nie ma od tego wyjątku, każdy wariant pakietu "bez limitu danych" ma wbudowany lejek 1 mega po 10GB (Dzień bez limitu za 5 zł), 30GB (Tydzień bez limitu GB za 20 zł) lub 100GB (Miesiąc bez limitu za 49 zł). Pamiętaj, że odpalona usługa "bez limitu GB", nie pozwoli Tobie włączyć nocek, a włączone nocki nie pozwolą włączyć dni bez limitu.
Starter zasięgowy INK1 nie ma żadnych dodatkowych benefitów.

Także jeśli chcesz mieć za 4 zł na max 48h neta bez lejków, nie zmieniaj taryfy na INK50. I tak, aby mieć pakiet, musisz doładować konto. 5 zł to 7 dni ważności konta. 30 zł to miesiąc, 50 zł to 2 miesiące. Minusem jest to, że sam musisz uruchamiać ten pakiet i wiedzieć, kiedy zaczną poza pakietem zjadać pozostały bonus MB/GB z zasileń i/lub same zasilone złotówki, zanim po godz 9 rano otrzymasz SMSa z wyłączeniem "Dnia bez limitu" i możliwością jego ponownego uruchomienia.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1103544  autor: Robin560
 22 wrz 2020, 09:24
wiem że pakiety bez limitu blokują noce bez limitu dlatego wspomniałem o dwóch kartach.
czyli:
karta 1. zostaje w pnk żeby zachować dzień bez limitu za 4zł i nadal ładuję według potrzeby pamiętając o ważności ważności przychodzących
karta 2. zmieniam taryfę na ink50 i dalej według przepisu czyli żeby mieć i pakiet internetu na rok i noce bez limitu muszę doładować za min. 110zł?

Wow ranga "Stary Wyjadacz" :D nie sądziłem że dotrwam do niej :mrgreen:
 #1103545  autor: Karlos20
 22 wrz 2020, 09:43
1. Tak.
2. Aby mieć RWK i łącznie 24GB - 50 zł. Na inne usługi, czyli bonusy GB za zasilenie, nocki czy dni bez limitu - zasilasz odpowiednio więcej. Pamiętaj o tym, że otrzymane GB za doładowanie kumulują się z usługą 24GB na rok. Przykładowo jak zasilisz konto kwotą 100 zł - otrzymasz 67,23 GB bonusu + po włączeniu 24GB na rok - kolejne 2GB = 69,23 GB, które się przydadzą, jeśli będzie korzystał z neta poza nockami. Dodatkowo jeszcze przez 11 kolejnych miesięcy wpadnie po 2GB. Niewykorzystane GB przechodzą na kolejny miesiąc.
Aby nie być zdziwionym, że gdy masz aktywne nocki, nie masz GB czy jest 0,00 na saldzie, a net nie działa (otwarłaby się strona zero Play) - zasil 115 zł, gdyż wymogiem korzystania z usług jest posiadanie niewykorzystanych GB na koncie i/lub stan złotówek powyżej 0,00.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1103591  autor: minisyrena863333
 22 wrz 2020, 20:13
hej ;)

Teraz włączyłem Huawei 5G CPE Pro 2 na Auto i co ?
Mam 5G NR 2100 Mhz 10 Mhz razem z 4G 3CC na kartcie głosowej bez aktywnego jakiego kolwiek pakietu tylko Prezent "na START" i na 100gb na aplikacje.

Ale numer chyba już nie trzeba mieć pakietu żeby z tego korzystać czyli po aukcji może wszyscy jak leci bedą mieli 5G.
 #1104427  autor: lee
 09 paź 2020, 18:39
To teraz powoli wszystko będzie chyba znikać z ofert prepaid Play... Na lepsze czyli droższe.
Poprzednio jak francuzi kupili idee miało być pięknie a wszyscy wiemy jak wyszło...
 #1104428  autor: ruki101
 09 paź 2020, 18:49
Play w ostatnim czasie bardzo upodobnił się do Orange i na odwrót Orange upodobniło się do Play, chociażby względem usuwania dobrych, starych ofert.
Jeszcze jak dodamy fakt, że Play już niedługo będzie we władaniu francuskiego właściciela ( a może już test ) to widzimy, że na rynku telekomunikacyjnych w Polsce będzie aż 2 różnych właścicieli z Francji, nie jest to dobry znak, bowiem istnieje groźba duopolu na naszym rynku.
 #1104584  autor: biala1991
 12 paź 2020, 16:58
Co i rusz podwyżki albo wycinanie promocji, dzisiaj Plus poinformował o likwidacji dwóch bonusów, ktoś się orientuje jak to wygląda w Play? Chodzi mi o RWK+24GB w INK50, jeśli usługa zostanie wycofana (czego się obawiam) to powinni uprzedzić miesiąc wcześniej czy mają prawo skasować z dnia na dzień?
 #1104601  autor: biala1991
 12 paź 2020, 18:29
Właśnie nie wykupiłam i zastanawiam się czy mogę z tym poczekać :) przedłużyłam ważność GB doładowaniem za 50zł i chciałam włączyć 24GBnR dopiero za dwa miesiące. Jeśli Play poinformuje o swoich ruchach z miesięcznym wyprzedzeniem to zdążę aktywować ale jeśli zlikwidują usługę metodą na partyzanta? :)
mają obowiązek uprzedzić?
 #1104612  autor: darekka
 12 paź 2020, 19:48
Dobra maniera zalecałaby aby operator zgodnie z regulaminem informował klientów o zmianach na choćby 30dni przed jej wprowadzeniem i dał tym samym czas na wypowiedzenie umowy ale jak wiemy Play np.DILa wycofał bez informowania kogokolwiek o zamiarze kasacji tej promocji...więc na dwoje babka wróżyła choć kilka dni temu Play poinformował o kasacji "Dzień bez limitu w PInK" więc może wreszcie stosują się do swoich obowiązków...

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
  • Strona 85 z 91
  • 1
  • 83
  • 84
  • 85
  • 86
  • 87
  • 91
  • 1
  • 83
  • 84
  • 85
  • 86
  • 87
  • 91