DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 43 z 124
  • 1
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 124
 #1104229  autor: Karlos20
 05 paź 2020, 14:04
Już wkrótce Video Pass we Flexie będzie bogatszy. To będzie nokaut. T-Mobile ze swoim SuperNet Video (prepaid 1,5 mbps, w abo i mix dostępna opcja DVD z lejkiem 5 mbps) będzie szalenie nieopłacalny.
Do obecnych serwisów, bez limitu danych i na PEŁNEJ PRĘDKOŚCI, czyli Netflix (4K) i dodatkowo apka speedtestowa FAST od Netflixa, HBO GO, Orange TV GO, vod.pl, WP Pilot i YouTube (4K), dojdą kolejne:
Canal+, TVP Sport, Player, CDA Premium, Ipla, TVP VOD, TVP Stream, TVP info oraz Poland in.
Cena dla klientów abo w Orange - bez zmian (Plan Mobilny 75 ma go za darmo na cały okres zobowiązania, reszta oprócz PM 35 to 20 zł/mies.), co pozwoli sądzić, że we Flexie cena również się nie zmieni. Poczekajmy na oficjalne info od Orange.
Ostatnio zmieniony 05 paź 2020, 14:39 przez Karlos20, łącznie zmieniany 1 raz.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1104230  autor: iphoneski
 05 paź 2020, 14:22
Dodać jeszcze należy, że ze zniżką klubu koszt tego to nie 20 tylko 10 zł miesięcznie. A No i zapomniałeś w dostępnych serwisach wymienić WP Pilot ;)
 #1104231  autor: Karlos20
 05 paź 2020, 14:40
Dzięki za poprawienie. Możliwe, że wraz ze wzbogaceniem oferty, zniżka może zniknąć, ale zobaczymy.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1104237  autor: Karlos20
 05 paź 2020, 16:22
Za dobrze by było. I tak net działa w Passach na pełnej prędkości po wyczerpaniu GB podstawowych.
Od tego są opcje w OFNK/innych taryfach aktywne sprzed roku, bądź np. oferta Mobile Vikings. Nie można mieć wszystkiego.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1104304  autor: krystiano46
 07 paź 2020, 08:27
Czy ktoś miał problem doładować premium przed koniec okresu. Na chacie napisał że za kilka dni odnawia mi się subskrycja i wtedy mogę niby doładować. Próbowałem na innym koncie kartę to nie przechodzi weryfikacji bo ja odrzuca , jakby była zablokowana w systemie. Wszędzie mogę nią płacić normalnie.
 #1104339  autor: Karlos20
 07 paź 2020, 19:15
krystiano46: środki na usługi premium możesz doładowywać jak i zwracać na rachunek karty normalnie. Wystarczy podpięta karta płatnicza. Oczywiście sprawdź limity dzienne i czy nie ma blokad tejże karty.
Ogólnie polecam mieć podpiętą kartę płatniczą w apce, zamiast zasilać saldo Flex, korzystając z Blika.
--
Przy okazji - pytanie dla obecnych Flexowiczów:
Czy ustąpiły kłopoty m.in. z brakiem powiadomień SMS o nieodebranych połączeniach oraz czy poprawnie już działa blokada odbierania połączeń z numerów zastrzeżonych? Czyżby temat ucichł?

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1104343  autor: f0ku5
 07 paź 2020, 20:53
Niestety nic się nie zmieniło. Mało tego, doszły kolejne błędy z kategorii tych drobnych, ale masakrycznie denerwujących, jak na przykład brak powiadomień dla osoby dzwoniącej do użytkownika Flexa o tym, że osoba ta prowadzi akurat rozmowę. Przy włączonych połączeniach oczekujących ta osoba po prostu słyszy sygnał połączenia, zamiast komunikatu o trwającej rozmowie.
Mówię oczywiście o sytuacji, kiedy ktoś ma dodatkową kartę SIM. W konfiguracji z jednym SIM'em we Flexie wszystko działa super.
 #1104346  autor: krystiano46
 07 paź 2020, 21:52
Karlos20 pisze:
07 paź 2020, 19:15
krystiano46: środki na usługi premium możesz doładowywać jak i zwracać na rachunek karty normalnie. Wystarczy podpięta karta płatnicza. Oczywiście sprawdź limity dzienne i czy nie ma blokad tejże karty.
Ogólnie polecam mieć podpiętą kartę płatniczą w apce, zamiast zasilać saldo Flex, korzystając z Blika.
--
Przy okazji - pytanie dla obecnych Flexowiczów:
Czy ustąpiły kłopoty m.in. z brakiem powiadomień SMS o nieodebranych połączeniach oraz czy poprawnie już działa blokada odbierania połączeń z numerów zastrzeżonych? Czyżby temat ucichł?
Karta normalnie działa w sklepach i internecie. Jest zablokowana we flex bo nie mogę dodać środków. A w innej aplikacji nie przejdzie aktywacji bo pisze o problemie . Kto jest operatorem finansowym dla flex, gdzie można kartę odblokować ? Na chat nie mogą pomóc piszą wkolko że jest limit 35 zł na premium.
Jutro odnawia mi się subskrycja , mam tą kartę podpięta i coś czuję że nie pobierze z niej kasy.
 #1104348  autor: f0ku5
 07 paź 2020, 22:01
Operatorem (przynajmniej kiedyś) było Blue Media. Nie wiem, jak jest teraz. Wydaje mi się w każdym razie, że karta raczej nie jest zablokowana, a po prostu coś źle robisz ;)
 #1104382  autor: krystiano46
 08 paź 2020, 19:51
W aplikacji pod innym numerem flex gdzie chcę dodać kartę wyskakuje:
Nie udalo sie zarejestrowac Twojej karty platniczej, wejdz do apki i sprobuj jeszcze raz.


A u mnie w aplikacji w której mam podpięta kartę:
Nie udany zakup
Twój zakup nie może być zrealizowany
 #1104385  autor: Remington
 08 paź 2020, 21:26
Nie mam tam kredytówki, ale zobacz czy w serwisie internetowym w danych karty masz listę odmów. Raczej tak, sprawdź czy jest tam Orange lub Blue Media. Jeśli nie to przyczynę po stronie banku wykluczysz na 99% (że działa gdzie indziej to jeszcze nie daje pewności, a 1% to problem z 3D Secure po stronie mBanku, ale tego samemu się nie sprawdzi).
  • Strona 43 z 124
  • 1
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 124
  • 1
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 124