DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1104000  autor: Karlos20
 30 wrz 2020, 10:38
Witajcie,
odwiedzam sobie komputerowe Play24, a tu niedowierzanie... 3 nowe opcje odpłatnego przedłużenia ważności konta w ofertach na kartę w Play.
> za 5 zł = 7 dni
> za 20 zł = 31 dni
> za 100 zł = 365 dni.
Opcje są dostępne w taryfach:
> Play Na Kartę (0gr w Play / Start)
> Play Na Kartę Lubię To! / Surf
> Play Na Kartę Rok Ważności Konta (BEZSENS)
> Formuła Play Na Kartę
> Red Bull Mobile SieMa na Kartę
> Red Bull Mobile SieMa PL na Kartę
> Internet Na Kartę
> Internet Na Kartę 2.0

Obecnie brak regulaminu tychże opcji, możliwe, że to tylko testy.
Obrazek

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1104002  autor: Karlos20
 30 wrz 2020, 11:00
Ciekawe, czy będą kumulować ważność konta, szczególnie w ofertach, gdzie jest Stan Darmowy do Play lub lejek 32 kbps w PNK LT? Do tego odpłatna opcja została dodana do PNK RWK, gdzie za friko można mieć 365 dni wychodzących (24bis24 - potwierdzisz, czy stare Freshy też to dostały?). Nie wiadomo jak to będzie działać.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1104004  autor: mp107
 30 wrz 2020, 11:03
To wygląda na sposób zachęcenia klienta do tego, aby zamiast od razu wypłacać środki i przenosić numer do innej sieci pozostał on w Play, przynajmniej do momentu wyczerpania tych środków. Poza tym, korzystając z tej opcji środki z konta głównego pozostaną w Playu.
 #1104005  autor: Karlos20
 30 wrz 2020, 11:04
Dzięki 24bis24. Czyli moja lista taryf jak zawsze jest prawidłowa, bo teraz tylko takie są wspierane - nie wliczając Fakt Mobile (od dawna tam nic nie dodają) i odNOWY (tam ważność konta to minimum 13 miesięcy).

Uzupełnię info: można takie przedłużenie włączyć 1 raz [nie wiadomo czy raz w miesiącu czy raz w roku dla opcji za 100] (dane z aplikacji Play24 na telefon). Więc chyba o kumulacji ważności wychodzących można pomarzyć, skoro zmiana taryfy, może wykasować nabytą ważność.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1104009  autor: Karlos20
 30 wrz 2020, 11:34
To taryfy niewspierane, więc to nie jest żadne zaskoczenie.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1104027  autor: biala1991
 30 wrz 2020, 17:51
Pytanie jak długo oferta w INK50 się utrzyma? Mnie 24 GBnR kończą się właśnie w październiku, zwykle zasilałam za 50zł i dopiero po upływie ważności doładowania włączałam RWK ale w tych okolicznościach przyrody za dwa miesiące starego RWK może już nie być :)
 #1104035  autor: Karlos20
 30 wrz 2020, 19:22
Ciekawe jest to, że w taryfach, gdzie nie ma RWK, nagle można mieć odpłatnie 365 dni wychodzących, z darmówkami do Play i (w taryfie PNK Lubię To/Surf) lejek 32 kbps. Takie luksusy były (i są nadal) jako bonus przy przeniesieniu numeru do Play Na Kartę lub RBM 7 MNP.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1104048  autor: Karlos20
 30 wrz 2020, 22:37
Play po raz kolejny psuje swoją ofertę - przyszedł czas i kres kumulacji GB co miesiąc. Do tego nowe, wyższe ceny!
Więcej w nowym poście > viewtopic.php?f=22&t=130876

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1104162  autor: abrams
 03 paź 2020, 14:18
Sprawdziłem jak u mnie w poniższych (komputer, przeglądarka)

Internet na Kartę 50 (INK-50 ver. 1.0 "stara")

FORMUŁY
Przedłużenie ważności konta o 31 dni - 20 zł
Przedłużenie ważności konta o 365 dni - 100 zł
Przedłużenie ważności konta o 7 dni - 5 zł

INTERNET
24 GB na rok - 50 zł (2 GB co mc przez 12 mcy. Starter jest aktywny przez rok bez konieczności doład. konta)<=ten mam uruchomiony
Dzień bez limitu w Play Internet na Kartę - 5 zł
Miesiąc bez limitu GB - 49 zł miesięcznie
Miesiąc bez limitu GB - 49 zł
Noce bez limitu - 5 zł miesięcznie
Noce bez limitu - 5 zł
Tydzień bez limitu GB - 20 zł

================================
RBM Siema.Pl
FORMUŁY
Przedłużenie ważności konta o 31 dni - 20 zł
Przedłużenie ważności konta o 365 dni - 100 zł
Przedłużenie ważności konta o 7 dni - 5 zł

INTERNET
Cykliczny Stan Nielimitowany i 1 GB - 19 zł miesięcznie
Cykliczny pakiet Internet 25 GB - 20 zł miesięcznie
Cykliczny pakiet Internet 50 GB - 30 zł miesięcznie
itd.

W obydwu, poza pojawieniem się bloku FORMUŁY reszta jest bez zmian, dotyczy to także PnK z darmowym RWK. Zgadzam się, że najwyraźniej to "zaproszenie" do zostawianie kasy i siebie w Play (z naciskiem na to drugie) dla odchodzących (i oby tylko tak było). W Siema.pl mam 150 zł i jak wykasują RWK za doładowanie to...nie będę zadowolony...