DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 193 z 482
  • 1
  • 191
  • 192
  • 193
  • 194
  • 195
  • 482
 #1101748  autor: MyszkaMiki
 22 sie 2020, 11:36
Witam.Panowie, czy Orange posiada możliwość zalogowania się i np dokupowania pakietów, sprawdzenia ile internetu wykorzystałam, czy włączenia lub wyłączenia zgód? Zarejestrowałam się na stronie orange, ale ciągle mnie wywala, że zły login lub hasło.Mam orange na kartę.
 #1101780  autor: biala1991
 23 sie 2020, 13:30
Przy logowaniu do starego MO proszą teraz o maila? Kiedy ostatnio się logowałam to normalnie loginem tylko potem był baner na cały ekran o konieczności przejścia do nowego MO :)
Jeśli zamiast loginu wpiszę nr telefonu to będzie dostęp do konta na www? :)


jovi123 pisze:
23 sie 2020, 08:57
Generalnie ostatnio w weekendy Orange odpoczywa , słabe to zaczyna być powiem szczerze ponieważ większość z nas ma wolną chwilę na jakieś ruchy na koncie w tym właśnie czasie
Dokładnie, tydzień w tydzień prace serwisowe i to nie np. jeden dzień z soboty na niedzielę, tylko cały weekend, od piątku po południu do poniedziałku rano. Ale jak ciągle się zmienia system to potem trzeba na nowo odkrywać koło i poświęcać czas na "wprowadzanie innowacji", które w starej wersji już były i dobrze działały. Wystarczy poczytać co ludzie piszą pod tą beznadziejną aplikacją MO, nie mogą się zalogować, bo po aktualizacji trzeba na nowo zakładać konto. Jakiś inteligentny inaczej wymyślił sobie, że klient nie ma co robić tylko co chwilę rejestrować się w ich systemie a na koniec dowiedzieć się, że w super hiper nowym MO brakuje opcji, które były dostępne w starej wersji, np. doładowanie z abonamentu. Przywrócenie tak banalnej funkcji będzie pewnie wielkim wyzwaniem więc możemy się spodziewać przerw technicznych w kolejne weekendy, żenada
 #1101809  autor: biala1991
 23 sie 2020, 17:41
Ja już od dawna się nie loguje, bo nie mam po co :) ale robiłam to stąd:
https://www.orange.pl/zaloguj.phtml

Remington pisze:Systemów jest wiele, a MO to tylko interfejs, który zbiera dane z różnych innych, których bezpośrednio nie widzimy. Wcale nie prace nad MO mogą więc powodować te niedostępności.
Z pozycji klienta to niewiele mnie obchodzi co jest przyczyną niedostępności :) Stwierdzam tylko fakt, że w Orange regularnie co tydzień system umiera i zmartwychwstaje dopiero po trzech dniach :) uniemożliwiając klientom korzystanie. Inni operatorzy jakoś potrafią funkcjonować bez notorycznych prac serwisowych i można? można.
 #1101810  autor: Remington
 23 sie 2020, 17:52
Oczywiście, że przyczyna użytkownika nie obchodzi. Jednak z poniższego zrozumiałem, że użytkownik jest przekonany, iż to właśnie prace nad MO są przyczyną częstych niedostępności:
biala1991 pisze:
23 sie 2020, 13:30
Ale jak ciągle się zmienia system to potem trzeba na nowo odkrywać koło i poświęcać czas na "wprowadzanie innowacji", które w starej wersji już były i dobrze działały
 #1101832  autor: luck-d
 24 sie 2020, 09:59
W starej aplikacji miałem dołączony drugi numer (logowanie przez nr telefonu i hasło), obecnie nigdzie nie mogę się zalogować do tego konta. Da się jakoś dołączyć ten drugi numer czy trzeba znowu nowe konto tworzyć?
 #1102005  autor: sylwekZolkusza
 27 sie 2020, 07:30
koszalineo941268 pisze:
26 sie 2020, 20:16
Podobno jednorazowy pakiet 1Tb "łączy się" z cyklicznym 7-dniowym. Czy ktoś inny potwierdzi?
8 miesięcy temu tak było, połączyło wszystko w jedną całość, moim zdaniem chyba nic się nie zmieniło.
Wreszcie ktoś docenił najlepszą cykliczną taryfę, pakiet 7-dniowy, lepiej późno niż wcale.
  • Strona 193 z 482
  • 1
  • 191
  • 192
  • 193
  • 194
  • 195
  • 482
  • 1
  • 191
  • 192
  • 193
  • 194
  • 195
  • 482