DAJ CYNK
  • Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
    :?:
Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
:?:
Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1100639  autor: mark55
 03 sie 2020, 16:25
Cześć,

Jak w temacie. W sierpniu kończy się się umowa i chciałbym przyciąć koszty na używanie komórek dla dwóch osób (abo rodzinny)
Wymagania
+ koszt poniżej 25 zł/numer (łącznie z kosztem aktywacji)
+ no limit: stacjonarne/komórkowe, sms,mms
+ internet od 10 gb na osobę z zacnym lejkiem jak możliwe
+ sama karta sim
+ jeżeli karta to tylko z auto. pobieraniem płatności
+ ewentualnie roaming na wakacje
+ ewentualnie nieliczenie limitu gb na używanie spotify

Z tego co widzę to mam takie opcje: nju 29+9, lajtmobile, otvarta jeżeli chodzi o cenę.
Pytanie jakie są koszty aktywacji u tych operatorów.

Pytanie jeszcze z innej beczki. W grupie w Play posiadam 3 numery właściwie, ale chcę to rozłączyć na 2+1 i wyjść z Play. Pytanie jak to zrobić? Te 3 numery są na mnie chyba. Czy muszę zrobić cesję tego jednego numeru przed wyjściem z Play ( i wtedy wrzucą mi jakieś kary za rozłączenie grupy?) czy wszystkie numery przenieść do innego operatora, tam cesja i krzyż na drogę dla 3 numeru?

Dzięki za odpowiedzi.
 #1100656  autor: Karlos20
 03 sie 2020, 20:54
mark55: sprawdź ofertę Orange Flex w opcji Rodzina. 2x 25 zł. No-limity w kraju i UE + po 15GB neta na osobę (można wymieniać się GB na numerach),Social Pass bez zjadania GB i dodatkowe bonusy w Klubie Flex. Bez umowy i opłat aktywacyjnych. Płatność realizowana kartą płatniczą raz w miesiącu automatycznie, tak jakbyś płacił za Netflixa czy Spotify.
Jeśli chodzi o ofertę w Play - sprawdź czy nie mają dla Ciebie oferty na przedłużenie umowy. Jeśli numery są na Ciebie, a oferta w Play będzie lepsza, możesz z numerami wyjść z opcji Rodzina i na każde z nich przedłużyć umowę na abo bezterminowy za 20 lub 25 zł (Więcej w dedykowanym wątku na forum > viewtopic.php?f=23&t=129843&start=285 ).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1100872  autor: mark55
 07 sie 2020, 09:00
Oferta PLAY na przedłużenie nie jest atrakcyjna bo abo miesięczny na numer wzrasta o 10 zł za to że będzie o 10 GB więcej. Nie jestem tym zainteresowany. A czy ktoś rozłączał grupę po okresie umowy 2 -letniej w PLAY? Na jaką się przechodzi taryfę i czy są jakieś dodatkowe opłaty za rozwiązanie grupy?