DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 146 z 165
  • 1
  • 144
  • 145
  • 146
  • 147
  • 148
  • 165
 #1097958  autor: pablo945
 23 cze 2020, 14:06
Witam
Mam problem z przeniesieniem numeru do Play, na ich głównej stronie wchodzę w zakładkę obsługa klienta a następnie przeniesienie numeru to mi wyskakuje zarejestruj numer przy zakupie startera playa, brak formularza do przeniesienia numeru jedynie przeniesienie na abonament w innych zakładkach a tego nie chcę, proszę o pomoc, jest jakiś gotowy formularz który mógłbym wypełnić bez zbędnych abonamentów itp, a następnie przesłać na ich maila?
 #1097963  autor: Remington
 23 cze 2020, 14:19
Jedno zdanie na ponad 460 znaków - człowieku, nie da się czytać takiego bełkotu.

Przeniesienie do prepaida tylko osobiście w punkcie.
 #1099505  autor: Robin560
 18 lip 2020, 12:56
Udało się komuś ostatnio przenieść numer to T-m na kartę?
Ostatnio próbowałem i wygląda na to że jest to nie możliwe.
po 4. wizytach w salonach odpuściłem sobie.
Pierwsza wizyta początkowo sprawnie ale zostałem poinformowany o możliwych problemach.(wniosek odrzucony literówka w danych)
Druga wizyta inny salon próba ponowienia wniosku Pracownica oznajmia mi że nie można ponowić wniosku jedynie nowe przeniesienie na istniejącą kartę doładowaną za min. 10zł w celu aktywacji przed złożeniem wniosku.
Trzecia wizyta kolejny salon złożenie wniosku bez problemowe zgoda obecnego operatora data przeniesienia wyznaczona na 15.07 ale numer dziś dalej jest w play.
Próba wyjaśnienia w salonie zawiodła bo problemy techniczne i żadne ponowienie nic nie da.
Mail wysłany czekam na odpowiedź.
na stronie nie ma już możliwości przeniesienia.

Wow ranga "Stary Wyjadacz" :D nie sądziłem że dotrwam do niej :mrgreen:
 #1099546  autor: Karlos20
 18 lip 2020, 22:04
A ja nie przypuszczałem, że w zaledwie niecałe 12 godzin mogłem szybko uciec z numerem z Orange Flex do Playa (RBM). To mi się podoba :)
Żeby nie było za słodko: uważać trzeba na sprzedawców, którzy za cenę prowizji, będą próbować wcisnąć aktywację abonamentową. :!:

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1099750  autor: marcin19883
 22 lip 2020, 15:52
Dziś przeniosłem numer z Play do Orange w salonie. Niestety Pani w salonie, pomimo mojej instrukcji wybrała taryfe YES. Sprytnie na wniosku nie ma o tym słowa. Na szczęście na Mój Orange widzę numer tymczasowy. Teraz chciałbym przeniesienie anulować. Czy strona https://www.orange.pl/omnibook/przenies ... -do-orange jest aktualna i można anulowanie wniosku wysłać na email [email protected] Ktoś się orientuje? :(
 #1099756  autor: marcin19883
 22 lip 2020, 17:14
macqmacq pisze:
22 lip 2020, 17:05
A jaka była Twoja instrukcja? Poza tym, ja nie widzę problemu - przecież zawsze możesz zmienić taryfę 8)
Po przenosinach masz W Orange Free RWK i bonusowe konto z doładowań również na rok. To duża różnica. Mówiłem, że chce do free a ona mi YES zaznaczyła w systemie :evil:
 #1099846  autor: marcin19883
 23 lip 2020, 19:02
macqmacq pisze:
23 lip 2020, 14:36
Faktycznie... Masz rację :smt006
Chyba już znam odpowiedź na pytanie, jak wycofać wniosek o przeniesienie. Wystarczy u obecnego lub przyszłego anulować przeniesienie. W Play zrobiłem to na czacie. Od razu przyszły smsy, że anulowałem przeniesienie, tzn Orange płakał, dlaczego tak robię :lol: A dziś złożyłem poprawny wniosek na stronie Orange. Taka rada: nigdy nie róbcie przeniesienia w salonie Orange, bo zawsze ci zaznaczą taryfę YES i nici z bonusów :?
 #1099991  autor: klaudia123
 25 lip 2020, 21:50
Pytanie techniczne, nadal przy przenoszeniu numeru do PLAY jest pełno podpisów, czy ogarnęli to? Jak pamiętam ostatnio - trochę czasu mięło - 9 podpisów..
 #1099998  autor: Karlos20
 25 lip 2020, 22:48
klaudia123: wystarczy jeden podpis i otrzymujesz potwierdzenie złożenia wniosku o przeniesienie numeru, potwierdzenie rejestracji przenoszonego numeru do Play + kartę startową z wybraną ofertą (Fakt Mobile, Red Bull Mobile, Play Na Kartę).
Przed Covidem operartor testował na Huaweiowych tabletach elektroniczny proces przeniesienia numeru. Wniosek wtedy podpisywało się na tablecie specjalnym rysikiem, a dokumenty otrzymywało się na podany we wniosku adres e-mail, fizycznie odbierało się tylko kartę SIM.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1100148  autor: klaudia123
 27 lip 2020, 22:57
Dziękuję za odpowiedź. A z takich ciekawostek po kilku latach w t-mobile nagle z mojego profilu znikł adres zameldowania i numer PESEL utrudniają Jak mogą. W systemie nagle jest tylko imię i nazwisko i numer dowodu a żeby cokolwiek zrobić z numerem muszę iść do nich specjalnie i uzupełnić dane. Dzienna polityk
A co do Play rzeczywiście i jeden podpis nikt na nic nie naciągał ani nie utrudniał
 #1100156  autor: Remington
 28 lip 2020, 00:20
Możesz się poskarżyć do ichniego Inspektora Danych Osobowych lub wprost do UODO. Usuwanie danych to też jedna z czynności ich przetwarzania.
 #1100245  autor: Robin560
 29 lip 2020, 09:20
Po moich ostatnich przygodach z T-m udało się przenieść numer wystarczyła ogarnięta Pracownica na infolinii. I 3 zgłoszenia techniczne później numer jest w T-m.
szkoda tylko że sprawdziłem tego wcześniej myślałem że jeśli przeniesienie nie doszło do skutku w terminie to numer pozostanie w play. Konsultant z czatu play mnie tylko w tym utwierdził poinformował mnie że nie ma żadnego wniosku o przeniesienie na tym numerze.
Odmowa przy przeniesieniu do plusa zweryfikowała to że wniosek t-m nadal wisi.
najważniejsze że nie straciłem numeru i już jest w t-m.

Wow ranga "Stary Wyjadacz" :D nie sądziłem że dotrwam do niej :mrgreen:
 #1100324  autor: klaudia123
 29 lip 2020, 21:55
T-Mobile, po umowie abonamentowej,przejście do ich karty i magia! MNP niemożliwe, bo brak PESEL w bazie... Jakoś przez okres umowy, BOK po PESELu znajdował Klienta... śmieszni są
  • Strona 146 z 165
  • 1
  • 144
  • 145
  • 146
  • 147
  • 148
  • 165
  • 1
  • 144
  • 145
  • 146
  • 147
  • 148
  • 165