DAJ CYNK
  • Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
    :?:
Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
:?:
Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1100129  autor: mass9999
 27 lip 2020, 19:12
Witam , potrzebuje dobrego internetu dlatego odpada plus u mnie fatalne prędkości. Nie chce wydawać dużo maks 25 zł. Już decydowałem się na 01 heyah ale zainteresowała mnie oferta flex , tylko jakie są tam limity prędkości social pass i video pass? Bo nie ukrywam,że 80 % internetu idzie mi na oglądanie filmów na Facebooku i you tubie. Flex za 25 zł mam 15GB INTERNETU ale facebook za damo a jak zabraknie pakietu to za 5 zł wykupie vide pass na oglądanie you tuba. Pytanie tylko czy sa jakieś ograniczenia prędkości korzystając z tych pakietów ?
 #1100146  autor: f0ku5
 27 lip 2020, 22:10
Nie ma żadnych limitów. Obecnie oferta Flexa zjada Heyah na śniadanie.
 #1100160  autor: Karlos20
 28 lip 2020, 05:00
Są kłopoty z obsługą i przeniesieniem numeru do Heyah 01. Nie polecam.
FLEXa od Orange polecę, jeśli w swojej okolicy masz dobry zasięg i zaakceptujesz ewentualne trudności z działaniem niektórych usług oraz ciągłym psuciem aplikacji OF. Oferta to nie wszystko.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1100161  autor: iphoneski
 28 lip 2020, 05:29
T-Mobile ma ten sam zasięg ;)
 #1100168  autor: piotrzet
 28 lip 2020, 08:54
Było już wiele razy na forum, że wcale nie.

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #1100169  autor: homarkrab
 28 lip 2020, 09:16
T i Orange nie maja tego samego zasięgu. Dam prosty przykład. W górach spędzam (w górach samych) około 120 dniu w roku. Z racji tego że nie ma wszędzie dobrego w Pl zasięgu mam karty T główna druga orange i Plush. Po prostu aby być w kontakcie i ze względów bezpieczeństwa.
Tatry: Tu w dolinach drogach podejściowych zasięg ma w zasadzie najlepszy T, oprócz dolin ma pokrycie także w schroniskach poza 5 tką. Orange tylko ma zasięg w schronie na morskim i chochołowskiej. Plus w zasadzie tylko wyżej ma zasięg. Najlepszy jest T. Aby mieć dobry zasieg najlepiej ustawić SK ale w dolinach ciężko też i o zasięg słowacki.
Bieszczady: tu w zasadzie najlepszy jest Plus i Orange. T miałem problem wszędzie. Albo sieci sk albo ukraińskie.
orange i T mają wiele wspólnych lokalizacji, natomiast zasięgiem się różnią znacznie. Nie mówię o miastach a wystarczy być gdzieś z boku.
 #1100174  autor: 24bis24
 28 lip 2020, 10:19
Karlos20 pisze:
28 lip 2020, 05:00
Są kłopoty z obsługą i przeniesieniem numeru do Heyah 01. Nie polecam.
Jeśli uda się przenieść numer to zobaczysz ile będzie ich później :).

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #1100182  autor: iphoneski
 28 lip 2020, 12:53
@homarkrab
O górach wiem, nawet sam o tym pisałem pod jakimś newsem na stronie ostatnio. Ale to są wyjątki, po prostu T zrobił w Tatrach dodatkowe nadajniki satelitarne, do których Orange jakoś nie spieszy się podłączać, dlatego w Tatrach zawsze siedzę albo na karcie T albo z Orange na słowackim odpowiedniku. O Bieszczadach się nie wypowiem bo chyba 100 lat nie byłem a w tym roku gdy miałem wreszcie jechać korona pokrzyżowała plany i teraz jak mam czas to jadę spontanicznie byle gdzie, a jednak góry zawsze planuję wcześniej.
A poza górami (mam w telefonie karty O i T) i nie zauważyłem jeszcze nigdzie różnic w zasięgu a jeżdżę sporo i dlatego napisałem, że generalnie zasięg ten sam, bo raczej wątpliwe, że pytający będzie tej karty na szlakach używał, chociaż oczywiście polecam bo widoki fantastyczne ;)
 #1100217  autor: PiotrekKlodawski
 28 lip 2020, 20:22
Flex jest spoko jeśli ktoś szuka dodatków tego typu jak dodatkowe Video albo socjale. Jak ktoś chce prostą ofertę to Heyah.
 #1100225  autor: iphoneski
 28 lip 2020, 20:55
@PiotrekKlodawski
Pytanie czy oferta Heyah jest prosta. Bo gdzie np limit na usługi premium czy połączenia międzynarodowe? We Flex zasilę skarbonkę za dychę, jak wydań na smsy do RMF to więcej mi nie pójdzie. A w Heyah nawet nie można ustawić limitu wydatków, ktoś da dziecku telefon z grami do zabawy i dostanie do zapłaty kilka tysięcy.
 #1100227  autor: Remington
 28 lip 2020, 21:17
@iphoneski
Akurat na usługi premium to jest limit ustawowy. Gorzej z międzynarodowymi. No ale to jest typowe dla postpaida.
 #1100231  autor: iphoneski
 28 lip 2020, 21:48
Niby jest ustawowy, ale normalnie w ofertach możesz sobie to zmieniać albo w ogóle zablokować takie usługi.
 #1100591  autor: mass9999
 02 sie 2020, 22:44
a jak płaci się za flex-a? kartę trzeba podpiąć? ile z tej karty mogą sobie wziąć? nie więcej niż 25 zł?
a co to jest za oferta w heyah za 19,99zł gdzie jest 3+20GB i rozmowy bez limitu pod warunkiem 29zł doładowania????tego nie rozumiem z tego zestawienia prepaid. xlsx. Moze mi ktoś to rozjasnic?
 #1100600  autor: fwitkowski17
 03 sie 2020, 07:08
mass9999 pisze:
02 sie 2020, 22:44
a jak płaci się za flex-a? kartę trzeba podpiąć? ile z tej karty mogą sobie wziąć? nie więcej niż 25 zł?
Wymagane jest podpięcie karty kredytowej. Z karty pobierają opłatę za subskrypcje i za zakupione przez ciebie usługi np. Video Pass. Wszelkie aktywności poza pakietem np. SMSy premium wymagają doładowania tzw. skarbonki
a co to jest za oferta w heyah za 19,99zł gdzie jest 3+20GB i rozmowy bez limitu pod warunkiem 29zł doładowania????tego nie rozumiem z tego zestawienia prepaid. xlsx. Moze mi ktoś to rozjasnic?
To jest pakiet Smart L. W nim dostajesz 3 GB, SMSy/MMSy bez limitu oraz próg 29 zł na połączenia do wszystkich sieci (29 gr/min). Natomiast dodatkowe 20 GB to bonus za doładowanie w ramach promocji.
 #1100637  autor: Robin560
 03 sie 2020, 16:12
blikiem można flexa opłacić

Wow ranga "Stary Wyjadacz" :D nie sądziłem że dotrwam do niej :mrgreen:
 #1100657  autor: Karlos20
 03 sie 2020, 20:58
Blikiem owszem, ale podpinając kartę płatniczą zapominamy o doładowaniu salda Flex, bo te 25 czy ileś zł sami z konta pobiorą, a plan sam się odnowi, bez przerw w świadczeniu usług.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥