DAJ CYNK
  • Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
    :?:
Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
:?:
Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1098901  autor: zbniew
 08 lip 2020, 14:10
Cześć.
Mam router Huawei 715b i u mnie w okolicy wypada najlepiej Plus. Po agregacji pasm wychodzi 50-70 Mbps potem Orange 20-40 Mbps i trzeci jest Play, który nadaje tylko w dwóch pasmach i prędkości ma do 15 Mbps i dlatego,że Plus ma najszybszy internet w mojej okolicy to chciałbym korzystać z jego internetu.
Potrzebuje pomocy w wyborze najlepszej oferty na nadajnikach sieci Plus. Przede wszystkim chciałbym aby najwięcej było internetu w dzień tak ok.120-150 GB.Noce nie są tak istotne. Druga opcja ew. Orange.
Będę wdzięczny za wszelkie sugestie.
Ostatnio zmieniony 08 lip 2020, 16:55 przez zbniew, łącznie zmieniany 1 raz.
 #1098918  autor: Remington
 08 lip 2020, 17:03
Propozycje różnych ofert zapewne niebawem dostaniesz. Ja jednak poszukałbym w necie (lub sam dał ogłoszenie) czy ktoś nie chce zrobić cesji abonamentu nielimitowanego LTE w Plusie. Kosztuje to 20 zł miesięcznie (jest to oferta utrzymaniowa sprzed 2-3 lat) i do 150GB powinno działać bez lejka. A nuż się znajdzie ktoś chętny.
 #1099352  autor: Karlos20
 15 lip 2020, 20:39
słabo wasylek. Lajt Mobile. Ten sam pakiet 100GB w dzień i 200GB w nocy + nielimitowane minuty, SMS i MMS. 39,99 zł/mies. Umowa bezterminowa. Dodatkowo w promocji na pierwszy miesiąc abonamentu 10GB gratis.
Ogólnie oferty do siebie są identyczne, tylko różnią się cena, a te sieci MVNO podgryzają tą samą gałąź, na której siedzą, czy sieć Plusa.
Dodatkowo bym nie zaufał jakiejkolwiek sieci wirtualnej na łączach Plusa. Z prostej przyczyny - NIEDOSTĘPNEJ obsługi klienta i obsługi technicznej w weekendy. Jeśli dojdzie do awarii wieczorem w sobotę bądź w niedzielę albo w dzień świąteczny (wolny od pracy), klient zostanie na lodzie, bo pomoc konsultanta w tych momentach nie istnieje. Radzę zobaczyć stronki operatorów MVNO w zakładkach Kontakt, aby się przekonać, że nie kłamię.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1099382  autor: wasylek
 16 lip 2020, 11:14
ale autor tematu chcę mięć starter do internetu, więc wątpię aby były potrzebne smsy i rozmowy. Więc po co płacić 8zł więcej za coś czego nie potrzebujemy? Tak niby 10gb gratis w pierwszym miesiącu, ale chcą aż 29zł za aktywacje. A jeśli chodzi o biuro obsługi klienta zgadza się że jakiś problem to nie są czyni całą dobę i w niedziele.
 #1099790  autor: JFK2016
 22 lip 2020, 23:12
Remington pisze:
08 lip 2020, 17:03
ktoś nie chce zrobić cesji abonamentu nielimitowanego LTE w Plusie. Kosztuje to 20 zł miesięcznie (jest to oferta utrzymaniowa sprzed 2-3 lat) i do 150GB powinno działać bez lejka. A nuż się znajdzie ktoś chętny.
Tj. najtańsza opcja lub abonament internetowy w Plusie za 40zł/m-c (u wirtualnych będzie tylko 100GB i lejek 32kbps). Tani ale z opcją dochodzenia w czasie do 120GB jest NJU internetowy za 29zł/m-c, ale oni mają używalny lejek 1Mbps.
 #1099948  autor: wasylek
 25 lip 2020, 11:43
w plushu można mieć za 25zł, 100gb po korzystaniu z tego numeru przez rok lub za 30zł, 120gb. Więc jak znajdziesz kogoś takiego kto ma ten abonament i chce zrezygnować, zrobi na ciebie sesje to można mieć tani internet.