DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 29 z 124
  • 1
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 124
 #1098249  autor: f0ku5
 27 cze 2020, 12:16
Jeszcze się nie obudziłem w takim razie ;)
Czekaj do poniedziałku, numer (jeśli dojdzie do przeniesienia) będzie przeniesiony tuż po północy. Jeśli nie to wtedy rano kontaktuj się ze wsparciem Flexa :)
 #1098530  autor: Window
 02 lip 2020, 01:17
W Klubie Flex Pojawił się Music Pass 30 dni za Darmo
W Regulaminach pojawiły się dwie promocje dla używających Revoluta
https://flex.orange.pl/media/2c0c96d7-6 ... t_1PLN.pdf
Mówi o dowolnym planie za 1zł korzystając z kodu który pojawi się w aplikacji Revolut.
Drugi mówi o 5GB dla używających razem Revoluta i Orange FLEX
https://flex.orange.pl/media/2c0c96d7-6 ... ut_5GB.pdf
 #1098691  autor: columbo
 04 lip 2020, 13:31
Chyba coś źle zrozumiałem, ale byłem przekonany że można wypłacać środki przez bez podpinania karty. W tym momencie nie można - nawet jeśli opłacałem plan blikiem - wypłacanie jest możliwe dopiero po podpięciu karty.
 #1098692  autor: iphoneski
 04 lip 2020, 17:33
To chyba oczywiste - a jak ktoś miałby ci wypłacić środki jeśli nie podałeś karty? No i możesz podać kartę, ale nie opłacać z niej planu - podajesz, wypłacasz kasę i usuwasz.
 #1098718  autor: f0ku5
 05 lip 2020, 14:38
Czy ktoś zauważył we Flexie (lub ogólnie w Orange) problem z chwilową ciszą w słuchawce po odebraniu połączenia? Kiedyś nie miałem z tym problemu, tj. dzwoni mi telefon, odbieram, mówię "halo" i rozmówca mnie słyszy.
Teraz mam taki problem, że odbieram, odzywam się i nie słyszę żadnej reakcji z drugiej strony. Czekam sekundę, góra dwie, znów się odzywam i wtedy już rozmówca mnie słyszy.
Wydaje mi się, że problem pojawił się po zmianie fizycznej dodatkowej karty SIM na eSIM do Apple Watch'a, ale spytałem na grupie Apple na Facebooku i tam ludzie mają ten sam problem nawet bez dodatkowej karty SIM.
 #1098765  autor: Karlos20
 06 lip 2020, 13:09
Ciekawe kiedy rozwiążą sprawę m.in. naprawy blokady odbierania połączeń ukrytych/zastrzeżonych? Trochę to już trwa...

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1098783  autor: Karlos20
 06 lip 2020, 17:14
To są podstawowe usługi w ramach aktywnego planu, jeśli nie są świadczone prawidłowo, należy się rekompensata liczona za każdy dzień zwłoki 1/30 miesięcznej opłaty. Chyba trzeba ich pocisnąć...

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1098806  autor: daro33
 07 lip 2020, 08:53
@Karlos20 Całkowicie się zgadzam. Zapytałem o moje zgłoszenia na czacie. Konsultantka powiedziała że sprawa nie została rozwiązana, zrobiła nowe zgłoszenie w tej samej sprawie. Na moje pytanie o rekompensatę odpowiedziała aby czekać na odpowiedź, a ponieważ ta nigdy nie nastąpi po prostu mnie zbyła. Najbardziej była ucieszona jak jej powiedziałem ze nie mam więcej pytań.
 #1098821  autor: Karlos20
 07 lip 2020, 13:59
Mnie konsultantka na czasie też chyba olewa... Sprawdzajcie też czy działa Wam poczta głosowa bądź usługa "Ktoś dzwonił" i szereg powiadomień o dostępności Abonenta przy próbie połączenia na numer nieosiągalny, a później włączający telefon czy gdy zakończy rozmowę.
Dodatkowo w aplikacji na iPhonie przestał działać wygodny widget ze stanem GB na koncie i funkcjami aplikacji.

Poprosiłem o utworzenie zgłoszenia technicznego, aby sprawdzili wszystkie usługi na numerze pod kątem ich działania. Co mi po tym, że w panelu klienta są jako aktywne, skoro nie działają...

Szczerze, to ja takiej sytuacji nigdy nie miałem, a w Play mimo, że net jest wolniejszy, wszystko działało jak należy i można było wszystko ustawić, nawet zlikwidować okropną notkę sms.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1098847  autor: Karlos20
 07 lip 2020, 20:34
iphoneski: U Ciebie działa, u mnie niestety nie.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1098910  autor: f0ku5
 08 lip 2020, 15:55
Ja miałem ogromne problemy z tymi powiadomieniami, które otrzymywałem ja w sytuacji, jak ktoś do mnie dzwonił, a ja byłem poza zasięgiem. Problem w tym, że otrzymywałem je w kompletnie zbytecznych momentach, tj. również wtedy, jak nie odebrałem połączenia, lub je odrzuciłem.
Jak jeszcze nie miałem dodatkowego eSIM'a do AW tylko zwykłą dodatkową fizyczną kartę SIM tylko do internetu to zwalili, że to właśnie przez nią, ale jakimś cudem (po moich reklamacjach) udało im się to naprawić. Dostawałem tego SMS'a tylko w sytuacji, kiedy faktycznie ktoś dzwonił, jak ja byłem poza zasięgiem.

Po wymianie tej dodatkowej karty na eSIM'a do AW problem powrócił. Zgłosiłem to więc znów, ale tym razem sobie już nie poradzili. Wnerwiłem się i poprosiłem po prostu o wyłącznie tego. Ani ja nie będę dostawał SMS'ów, ani osoba, która do mnie dzwoniła. Naprawdę miałem już dosyć tego spamu.

Co do pozostałych usług - pocztę głosową mam wyłączoną od samego początku, ale blokada połączeń z numerów zastrzeżonych nadal u mnie nie działa.
  • Strona 29 z 124
  • 1
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 124
  • 1
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 124