DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
 #1098259  autor: marcin19883
 27 cze 2020, 14:02
jamto02 pisze:
27 cze 2020, 13:31
Zarejestrowałem się z nowego nr poprzez apkę. Logowanie zaś mailem jest niemożliwe ani apką ani poprzez www....
Miałeś zarejestrować się na www a nie przez appkę. Tylko z www możesz utworzyć konto na email. Po rejestracji, zalogować się przez appkę...

"Klienci, którzy zalogują się do nowej wersji aplikacji pełnymi danymi (za pomocą adresu e-mail oraz hasła które wskazali przy rejestracji) na www.orange.pl, otrzymają jednorazowy bonus o wielkości 10 GB."
 #1098262  autor: matek451
 27 cze 2020, 14:54
Logowanie przez e-mail do aplikacji Mój Orange mozliwe od wersji 5.0, póki co w wersji beta , aplikacja niedostępna w sklepie Google. Z bonusa skorzystaja tylko beta testerzy którzy dostali wersję 5.0 do prób, obecnie Orange nie prowadzi naboru testerów. Mozliwe ze aplikacja 5.0 pojawi się w Google Play przed końcem promocji na te 10GB czyli 23.07 i wtedy będzie mozliwość skorzystania z bonusa przez uzytkowników którzy zaimstalują 5.0 i zalogują się w niej przez e-maila.
 #1098263  autor: marcin19883
 27 cze 2020, 15:24
jamto02 pisze:
27 cze 2020, 14:17
To zarejestruj się poprzez www, tragedia.... Jakieś dyskusje z konsultantem, to nie dla mnie.
Jakie znowu dyskusje z konsultantem? Klikasz zarejstruj się, wpisujesz dane i swój numer telefonu. Logujesz się i sprawdzasz czy wszystko ok.
matek451 pisze:
27 cze 2020, 14:54
Logowanie przez e-mail do aplikacji Mój Orange mozliwe od wersji 5.0, póki co w wersji beta , aplikacja niedostępna w sklepie Google.
W sklepie Google screeny podgladowe są z nowej wersji MO. Możliwe, że na dniach udostępnią w końcu wersje v5. Ogólnie to zaliczyli falstart z promocją, nie dając od razu appki.
 #1098281  autor: marcin19883
 27 cze 2020, 19:43
jamto02 pisze:
27 cze 2020, 17:27
Wiem co piszę.....
To jesteś jakimś wyjątkiem, bo ja normalnie zakładałem konto. U ciebie są jakieś komplikacje. Uruchom czat i do dzieła. Kilka minut i po sprawie. Konsultanci nie gryzą i jakąś wiedze posiadają. Napewno są bardziej kumaci niż ci od Playa :)
 #1098305  autor: biala1991
 28 cze 2020, 11:05
matek451 pisze:
27 cze 2020, 14:54
Logowanie przez e-mail do aplikacji Mój Orange mozliwe od wersji 5.0, póki co w wersji beta , aplikacja niedostępna w sklepie Google. Z bonusa skorzystaja tylko beta testerzy którzy dostali wersję 5.0 do prób, obecnie Orange nie prowadzi naboru testerów.
Nawet beta testerzy nie mają szans, bo warunkiem jest zalogowanie się po raz pierwszy, no chyba że testowali apkę nie logując się do niej :D


marcin19883 pisze: To jesteś jakimś wyjątkiem, bo ja normalnie zakładałem konto.
Nie jest wyjątkiem, wyjątkiem są raczej Ci, którym udało się to zrobić bez przymusowego udziału konsultanta. Mam kilka numerów i nieważne dla którego numeru chciałam założyć konto na email, zawsze kończyło się przekierowaniem do czatu z konsultantem.
marcin19883 pisze: Konsultanci nie gryzą i jakąś wiedze posiadają.

A jakiej to wiedzy tajemnej potrzeba do założenia konta? W każdej normalnej sieci to działa automatycznie, podajesz maila, nr telefonu, przychodzi sms weryfikacyjny i po zabawie. W Orange założenie konta to sprawa tak "skomplikowana", że klient samodzielnie nie może przejść przez ten proces, trzeba zaangażować konsultanta, który Cię poprowadzi :D to chore, że Orange nie potrafi tego zautomatyzować tylko cofa się do ręcznej obsługi
 #1098309  autor: biala1991
 28 cze 2020, 11:27
marcin19883 pisze:
27 cze 2020, 14:02
jamto02 pisze:
27 cze 2020, 13:31
Zarejestrowałem się z nowego nr poprzez apkę. Logowanie zaś mailem jest niemożliwe ani apką ani poprzez www....
Miałeś zarejestrować się na www a nie przez appkę. Tylko z www możesz utworzyć konto na email. Po rejestracji, zalogować się przez appkę...

A wg regulaminu:
Jeżeli dotąd nie rejestrowali się Państwo do indywidualnego konta abonenta na www.orange.pl, mogą to Państwo zrobić w aplikacji
:)
 #1098323  autor: jamto02
 28 cze 2020, 13:22
Potwierdzam że założenie konta w Orange to maskara. Ostatnio wyczytałem o jakimś nowym Orange myślałem, ze wreszcie skończą się te szopki ale gdzie tam. Nawet konsultantka kiedyś dała mi do zrozumienia że ich www to koszmar od razu podpowiedziała żeby przez apkę bo tak jeszcze się da.
 #1098711  autor: marcin19883
 05 lip 2020, 11:48
biala1991 pisze:
05 lip 2020, 09:48
Orange wymyślił promocję, która zachęca do ściągania aplikacji spoza Sklepu Play.
Akurat apkmirror to bezpieczna strona, ale masz rację, lepiej z sklepu pobierać. Niestety, ale Orange zaliczył falstart i nie ma jeszcze oficjalnej MOv5. Najlepiej pobrać aplikację, zalogować się, aktywować pakiet i usunąć, bo to pewnie wersja beta nadal.