DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1097813  autor: forum_tg
 21 cze 2020, 12:45
Witam,

potrzebuje do jednego z urządzeń kartę zapasową, interesuje mnie tylko internet.
Paczka danych ok 1 GB na miesiąc. Rozmowy i wiadomości bez znaczenia.

Przeglądając oferty to chyba w Virgin wychodzi najtaniej: 3 zł pakiet mini: 300 MB, + dokupienie 1 GB za 1 zł., czyli za 4 zł prawie 1,3 GB.

Jesteście w stanie coś innego zaproponować: lepsze/tańsze.

Preferowana sieć: brak, ale jak by się udało coś bezpośrednio z "wielkiej" czwórki znaleźć to fajnie.
Może być też oferta na cały rok (np. jednorazowa opłata, dostęp do sieci przez rok, ilość danych zgodnie z powyższym).
Sesje różnej objętości, ale nie mniej niż 500 kB do kilku, czasami kilkunastu MB.
 #1097815  autor: Remington
 21 cze 2020, 12:52
Z koniecznością obsługi to Virgin jest najtańszy.

Bezobsługowe są po 5 zł: Aero2 BDI, Lajt, Lyca, Orange*, Play, Plus/Plush (u nich aż 3 lub 5 GB).

Lub Play Odnowa 6GB za 25 zł z koniecznością dokupienia gdy się wyczerpie.

*) póki jest darmowy RWK
 #1097832  autor: forum_tg
 21 cze 2020, 19:01
Dotychczas właśnie nie raz przenosiłem numer do Orange, otrzymywałem pakiet ważny rok , a potem tylko dodatkowy pakiet wg potrzeb

Byłem ciekawy innych ofert. Brak stalej obsługi i dobry zasięg to zawsze plus
 #1097843  autor: forum_tg
 21 cze 2020, 22:34
@24bis24 - aktualnie nie. Ale na tym forum większość z Nas lubi testować oferty/usługi. Ponadto z Orange nie wiadomo jak długo będzie rwk. I w tym przypadku masz konieczność dwukrotnej rejestracji numeru.
Warto też rozszerzać wiedzę na temat ofert.
 #1097846  autor: 24bis24
 21 cze 2020, 23:11
Dostałeś prawie 10x taniej i jeszcze źle😀.
Założyłeś wątek nie aby było najtaniej tylko aby coś się działo na forum. :)

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #1098390  autor: andrzejgolota
 29 cze 2020, 14:39
Pozwolę się podpiąć pod temat.Generalnie olewając wszystkie bonusy za przenoszenie, chciałbym kupić nowy starter (odpada infrastruktura Plusa) do zapasowego smarftona i za powiedzmy 5 zł miesięcznie mieć jak największy pakiet danych bez konieczności przedłużania doładowania konta głównego doładowaniami. Rozmowy, sms niepotrzebne.

W RBM Siema PL jest jak rozumiem RWK i za 5 zł pakiet 2 GB za 5 zł. Jest coś jeszcze do wyboru?
Z góry dziękuję za pomoc.
 #1098391  autor: Karlos20
 29 cze 2020, 14:55
andrzejgolota:
> odNOWA: 5 zł = 1GB neta, 9 zł = 2GB, 25 zł = 6GB ważne bezterminowo, zasilasz konto i kupujesz pakiet kiedy chcesz. Korzystając ze środków z pakietu/zasilając konto unikasz comiesięcznego haraczu 2 zł.
> Internet na Kartę w Play (INK): zmieniasz w Play24 taryfę na "Internet na Kartę 50 zł", zasilasz konto za 50 zł i otrzymujesz aż 21,64 GB neta, włączasz usługę za 50 zł i od razu dostajesz kolejne 2GB - tworząc już 23,64 GB bonusu które będą ważne łącznie rok, a przez kolejne 11 miesięcy otrzymasz paczkę 2GB co miesiąc. Kasa doładowana będzie ważna rok. Aby neta wystarczyło na dłużej i masz nocny tryb życia, polecam włączyć za 5 zł miesięcznie nocki bez limitu, wtedy net jest totalnie nielimitowany codziennie w godz 0-9.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1098394  autor: wasylek
 29 cze 2020, 17:11
od paru miesięcy w plusie/plush można aktywować w aplikacji co miesiąc za darmo pakiet 6gb na 30 dni, więc dopóki działa ten pakiet polecałbym kupić te starter plus/h i aktywować usługę rok ważności konta po doładowaniu i doładować za 5zł numer aby konto było rok ważne.
 #1098395  autor: 24bis24
 29 cze 2020, 17:20
wasylek pisze:
29 cze 2020, 17:11
od paru miesięcy w plusie/plush można aktywować w aplikacji co miesiąc za darmo pakiet 6gb na 30 dni
a jeszcze można czy można było?
10 GB to można :)

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #1098413  autor: Karlos20
 30 cze 2020, 06:50
Potwierdzam, nadal można aktywować 6GB na 30 dni (720h) z aplikacji Plus Online, zalecam jednak zabezpieczyć się dowolnym płatnym pakietem danych (bądź 5GB bonusu za polecanie Plusa/Plusha - więcej w dedykowanym wątku na forum), aby po tych darmowych 6GB nie wyczyściło kasy na koncie.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1099088  autor: wasylek
 11 lip 2020, 12:31
24bis24 pisze:
29 cze 2020, 17:20
wasylek pisze:
29 cze 2020, 17:11
od paru miesięcy w plusie/plush można aktywować w aplikacji co miesiąc za darmo pakiet 6gb na 30 dni
a jeszcze można czy można było?
10 GB to można :)
2 dni temu aktywowałem po raz kolejny ten pakiet 6gb.
 #1102012  autor: Marcel82
 27 sie 2020, 12:08
Karlos20 pisze:
29 cze 2020, 14:55
andrzejgolota:
> odNOWA: 5 zł = 1GB neta, 9 zł = 2GB, 25 zł = 6GB ważne bezterminowo, zasilasz konto i kupujesz pakiet kiedy chcesz. Korzystając ze środków z pakietu/zasilając konto unikasz comiesięcznego haraczu 2 zł.
> Internet na Kartę w Play (INK): zmieniasz w Play24 taryfę na "Internet na Kartę 50 zł", zasilasz konto za 50 zł i otrzymujesz aż 21,64 GB neta, włączasz usługę za 50 zł i od razu dostajesz kolejne 2GB - tworząc już 23,64 GB bonusu które będą ważne łącznie rok, a przez kolejne 11 miesięcy otrzymasz paczkę 2GB co miesiąc. Kasa doładowana będzie ważna rok. Aby neta wystarczyło na dłużej i masz nocny tryb życia, polecam włączyć za 5 zł miesięcznie nocki bez limitu, wtedy net jest totalnie nielimitowany codziennie w godz 0-9.
Podepnę się pod temat, żeby nie zakładać nowego.

Mam tablet używany tylko w domu (Wi-Fi).
Chcę włożyć do niego kartę, żeby mieć Viber i Whatsapp.
Wymagania:
1. Coś z Play, mam kilka nr w Play i chcę przez Play24 dołożyć kolejny numer.
2. Ilość MB znikoma - dalej będzie używany tylko w domu.
3. Najlepiej włożyć i zapomnieć na rok. Na pewno nie żadne pakiety MB co miesiąc.

Powyższe oferty są okej, ale może jest coś lepszego?

W drugiej trzeba 50 zł wydać, a MB naprawdę dużo nie potrzebuję. Chyba, że nie trzeba za tyle doładować?

W pierwszej wymagana jest aktywność albo niech zjada przez rok 12x 3 zł. Co miesiąc doładowuję kilka numerów, więc mogę przy okazji raz w miesiącu wysłać np. SMSa z tego tabletu.
W odNOWIE Starter 5 zł, pakiet 1 GB za 5 zł i to wszystko? Czy trzeba po kupnie startera doładować?

Pozdr.
 #1103146  autor: Marcel82
 16 wrz 2020, 09:27
Karlos20 pisze:
29 cze 2020, 14:55
andrzejgolota:
> odNOWA: 5 zł = 1GB neta, 9 zł = 2GB, 25 zł = 6GB ważne bezterminowo, zasilasz konto i kupujesz pakiet kiedy chcesz. Korzystając ze środków z pakietu/zasilając konto unikasz comiesięcznego haraczu 2 zł.
> Internet na Kartę w Play (INK): zmieniasz w Play24 taryfę na "Internet na Kartę 50 zł", zasilasz konto za 50 zł i otrzymujesz aż 21,64 GB neta, włączasz usługę za 50 zł i od razu dostajesz kolejne 2GB - tworząc już 23,64 GB bonusu które będą ważne łącznie rok, a przez kolejne 11 miesięcy otrzymasz paczkę 2GB co miesiąc. Kasa doładowana będzie ważna rok. Aby neta wystarczyło na dłużej i masz nocny tryb życia, polecam włączyć za 5 zł miesięcznie nocki bez limitu, wtedy net jest totalnie nielimitowany codziennie w godz 0-9.
Podbijam temat, 27.08 nikt mi nie odpisał, ale tego samego dnia kupiłem starter OdNOWY i jest ok.

Teraz inna sprawa.
Dałem ciała i nie przedłużyłem neta. Jak najtaniej w Play (bez podpisywania nowych umów) nabić 10-20 GB?
Mama ma tablet używany głównie w domu, ale też w ogrodzie, więc czasem jej zjada coś. Jak szaleje, to i 3-4 GB miesięcznie ;)
Inna kwestia: w Play24 nie widzę opcji przejścia ani na OdNOWĘ ani na INK. Można przejść bez startera? Nie potrzebuję kolejnego zarejestrowanego numeru do kolekcji.
 #1103195  autor: forum_tg
 16 wrz 2020, 19:29
szybko i tanio to jak wcześniej zostało napisane: przenieść numer to OFnK, 2 GB na rok, doładowujesz, dostajesz GB ważne też rok (jak te wcześniejsze GB) i na rok zapominasz.
Minus: nie jest z Play.
 #1103424  autor: Robin560
 20 wrz 2020, 10:32
Karlos20 pisze:
29 cze 2020, 14:55
andrzejgolota:
> odNOWA: 5 zł = 1GB neta, 9 zł = 2GB, 25 zł = 6GB ważne bezterminowo, zasilasz konto i kupujesz pakiet kiedy chcesz. Korzystając ze środków z pakietu/zasilając konto unikasz comiesięcznego haraczu 2 zł.
> Internet na Kartę w Play (INK): zmieniasz w Play24 taryfę na "Internet na Kartę 50 zł", zasilasz konto za 50 zł i otrzymujesz aż 21,64 GB neta, włączasz usługę za 50 zł i od razu dostajesz kolejne 2GB - tworząc już 23,64 GB bonusu które będą ważne łącznie rok, a przez kolejne 11 miesięcy otrzymasz paczkę 2GB co miesiąc. Kasa doładowana będzie ważna rok. Aby neta wystarczyło na dłużej i masz nocny tryb życia, polecam włączyć za 5 zł miesięcznie nocki bez limitu, wtedy net jest totalnie nielimitowany codziennie w godz 0-9.
jaki starter jest do tego potrzebny?
mam kartę zasięgową jakoś z 2016/2017 sugeruję się datą ważności do 01.07.2019
nazwa taryfy play internet na kartę 0zł. Zadziała to na tej karcie?

Wow ranga "Stary Wyjadacz" :D nie sądziłem że dotrwam do niej :mrgreen:
 #1103463  autor: Karlos20
 21 wrz 2020, 07:10
Robin560: zadziała, ale musiałbyś zmienić taryfę na Internet na Kartę 50 zł (łatwo to zrobisz dodając numer do komputerowego Play24).
Potem robisz rzeczy, o których pisałem poprzednio (doładowanie min 50 zł > aktywacja "24GB na rok" > korzystanie z bonusu lub aktywacja nocek lub dni bez limitu danych).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥