DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 15 z 51
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 51
 #1097562  autor: mseifer
 18 cze 2020, 11:51
Cichy51 pisze:
17 cze 2020, 21:47
Ja na takiej ciągnę już 3 lata ale brakuje jednak większej paczki danych ( 25PLN/10GB z lejkiem ). Stąd moje telefony do BOK-u o nowe oferty bo chcę podnieść abonament - normalnie nowa SOLO L posiada 70 GB ale bez lejka i płatna 75 PLN ale już SOLO HOMEBOX droższa o 10 PLN ma lejek . Ale wiadomo , że Replay SOLO na bezterminówce będzie tańsza i o to walczę.
Replay solo co to za oferta?
 #1097590  autor: pakierhakierxd
 18 cze 2020, 17:57
Ogólnie to oni niechętni dawać teraz oferty poniżej 55 :P
ja sie wkurzylem i wrocilem do prepaida ...
nie chcieli dac wiecej niz 10 gb to w Solo L mam 15 gb/1 mb
lub wlaczam tylko za darmo do Playa i jakis pakiet 1 gb za 5
albo 3gb za 9 ;)
dzwonie i tak malo a jak cos glownie w Playu ,a poza play moge z abo Orange dzwonic,pisac,mam tam tez 5gb
juz nie mam ochoty podpisywac dlugich umow a najlepiej zadnych ...,myslalem nad homebox ale formula na karte jest git !
+ play internet na karte

Pozdrawiam :)
 #1097616  autor: myaah
 18 cze 2020, 21:56
Czesc, mam do Was pytanie odnosnie oferty Play :) jutro konczy mi sie umowa. Play zaproponowal gorsze warunki, wiec zlozylam dzisiaj wniosek o przeniesienie do t-mobile - oferta 55 zl i w tym 15gb internetu z lejkiem. Jak przeslalam wszystkie stany dowodu itp dostalam smsa od play, ze maja dla mnie oferte 25bg za 25 zl. I teraz moje pytanie - czy ta oferta faktycznie jest dobra? Nie ma tam zadnych ukrytych minusow, o ktorych nie wiem? Srednio zuzywam (wg info ze strony play) ok 6 gb internetu. Ale boje sie, ze jak to jest oferta bez tego lejka, to nagle internet bedzie mi sie jednak konczyc - dziwnym trafem ;) druga sprawa - czy jak juz wyslalam skany dowodu do weryfikacji z t-mobile to mozna jeszcze zrezygnowac z przeniesienia numeru? Waham sie co zrobic...
 #1097620  autor: Burito
 18 cze 2020, 22:17
Podobno oferty w Play te, gdzie internet zwalniał do 1 Mb/s przeszły do lamusa. Teraz na sztywno jest określony pakiet i jak się skończy to trzeba dokupić. Bravo PLAY :oops:

Poczekam bliżej do końca umowy może coś się ruszy. Dziś mi zaproponowano umowę na 24 miesiące za 35 zł, w tym nielimitowane rozmowy do sieci krajowych i stacjonarnych, smsy i mmsy także bez limitu i na sztywno 20 GB internetu. Po jego wyczerpaniu odcięcie.
Cichy51 pisze:
17 cze 2020, 13:04
Kilka dni temu dzwoniłem do BOK-u to bez problemu oferowali Solo za 25 PLN/ 25 GB ( po wykorzystaniu 25 GB odcina neta i trzeba dokupić).
Ile masz do końca umowy ? Masz może warunki tej nowej oferty ?
 #1097627  autor: pakierhakierxd
 19 cze 2020, 06:24
Bardzo ciezko te 25gb dostac ,prosilem dla siostry wiele razy i nie chcieli wiec zastanawia sie nad zmiana sieci ;)
ja i tak jestem w Orange i poza domem z niego korzystam :P (w domu problem z zasiegiem i to duzy jak sms wysyla i wyslac nie moze)

Pozdrawiam :)
 #1097629  autor: Burito
 19 cze 2020, 08:17
Myślę, że te 25 GB internetu by starczyło, poczekam i bliżej końca umowy zacznę negocjacje. Dobrze, żebym miał się czymś podeprzeć, czyli jakąś nazwą tej oferty i PWU.
 #1097635  autor: Cichy51
 19 cze 2020, 09:14
Burito pisze:
18 cze 2020, 22:17
Podobno oferty w Play te, gdzie internet zwalniał do 1 Mb/s przeszły do lamusa. Teraz na sztywno jest określony pakiet i jak się skończy to trzeba dokupić. Bravo PLAY :oops:

Poczekam bliżej do końca umowy może coś się ruszy. Dziś mi zaproponowano umowę na 24 miesiące za 35 zł, w tym nielimitowane rozmowy do sieci krajowych i stacjonarnych, smsy i mmsy także bez limitu i na sztywno 20 GB internetu. Po jego wyczerpaniu odcięcie.
Cichy51 pisze:
17 cze 2020, 13:04
Kilka dni temu dzwoniłem do BOK-u to bez problemu oferowali Solo za 25 PLN/ 25 GB ( po wykorzystaniu 25 GB odcina neta i trzeba dokupić).
Ile masz do końca umowy ? Masz może warunki tej nowej oferty ?
Od 6 lat jestem na bezterminówce. Zmieniam tylko taryfy. Teraz próbuję zmienić taryfę na tą nową ( która weszła od 9 czerwca czyli SOLO L z 70 GB neta ) również na bezterminową bo innej nie chcę. Jeśli się nie uda to kupię starter na kartę innej sieci z dużą paczką neta i nie będę się prosił. W orange na kartę jest chyba starter gdzie doładowując za 360 PLN jest 1TB danych ważne przez rok.
 #1097663  autor: Karlos20
 19 cze 2020, 13:23
Cichy51: nie licz na umowę bezterminową w wysokich ofertach abonamentowych.
Sam do października 2019 czekałem na większą ilość GB, aby po 10 GB nie wpadać w lejek 1 mega, byłem skłonny dopłacić te 5-10 zł więcej. A Play? Nie miał dla mnie oferty. Ówcześnie proponowali pozostać przy tym samym abo przekształcając pozostały miesiąc umowy na umowę bezterminową... Dlatego uciekłem do Flexa. Dla zasady. Bo operatorzy dbają tylko o nowych klientach.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1097752  autor: Burito
 20 cze 2020, 19:58
Cichy51 pisze:
17 cze 2020, 13:04
Kilka dni temu dzwoniłem do BOK-u to bez problemu oferowali Solo za 25 PLN/ 25 GB ( po wykorzystaniu 25 GB odcina neta i trzeba dokupić).
Wiesz może jak się nazywa ta umowa i dysponujesz może jej PWU ? Chciałbym wiedzieć o co pytać w trakcie negocjacji z Play.
 #1097753  autor: Karlos20
 20 cze 2020, 20:02
Burito: kilka podstron temu był wrzucony link do regulaminu oferty z 12GB i no-limitem za 20 zł/mies. Oferta 25GB za 25 zł jest identyczna, różni się tylko ilością GB w abo w kraju oraz innym limitem GB w UE. Również w tej ofercie po zużyciu pakietu, net jest odcinany. Oferta nazywa się RePLAY SOLO PREMIUM 12GB / 25GB. Umowa na czas nieokreślony.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1097759  autor: Burito
 20 cze 2020, 20:42
Karlos20 pisze:
31 maja 2020, 13:24
Nikita_Bennet: mam regulamin oferty 12GB za 20 zł. > https://drive.google.com/file/d/1EAyPsi ... RzINW/view
Będzie identyczny co dla opcji 25GB za 25 zł. Abonament za 25 zł, z czego 5 zł to pakiet podstawowy PLAY NOW, a reszta to abo ze wszystkimi rabatami (bez rabatów koszt to 35 zł). Oferta jest zbudowana na bazie taryfy SOLO PLAY S. Liczba GB w roamingu UE to ok 3,7GB.
Uwaga odnośnie neta, Po wykorzystaniu środków z pakietu nie masz możliwości korzystania z transmisji danych w ramach tej usługi do końca bieżącego Okresu Rozliczeniowego.
@Karlos20 ten post miałeś na myśli ?

Rozumiem, że w Play już nie oferują umów z "lejkiej internetowym" ?
 #1097763  autor: Karlos20
 20 cze 2020, 21:03
Tak, dokładnie.
Możliwe, że zaproponują jeszcze "starą" kultową ofertę za 25 zł z lejkiem 1 mbps po wykorzystaniu 10GB, ale szansa na jej otrzymanie również nie jest łatwa.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1097767  autor: Burito
 20 cze 2020, 21:57
@Karlos20 wiem ile kosztuje nerwów i czasu wynegocjowanie takiej oferty. Przechodziłem to dwukrotnie, najbardziej wkurzały mnie kłamstwa konsultantów, że tych ofert nie ma, bo zostały wycofane. Później okazywało się inaczej.

Czyli jakby co to żądać umów:
1. RePlay SOLO z rabatem na abonament I+
2. RePLAY SOLO PREMIUM 25GB.
 #1097769  autor: Karlos20
 20 cze 2020, 22:13
Burito: polecam stosować te nazwy dopiero gdy połączysz się z odpowiednią osobą, która odblokuje "oferty specjalne". Zwykli konsultanci będą specjalnie się wykręcać. Straszyć ich należy ofertami konkurentów, np. Lajt Mobile z ofertą "Nr 1", Orange Flex (co jakiś czas działa na nich złożenie wniosku MNP z Play), a2mobile, Plusa i Plusha. Można się też odgrażać odejściem do prepaida Play do pakietu SOLO L za 30 zł/mies. (dają tam minuty i SMS + 15GB z lejkiem 1 mega). Jeśli trafi się odpowiednia osoba, "odblokuje" wybrane pożądane oferty. Wiadomo, jeśli się Tobie poszczęści.
Warto pamiętać, że pod niską ceną i dużą, odpicowaną ilością GB, kryje się wariant oparty o taryfę SOLO S, więc mniej korzystny od starszej taryfy SOLO STAN NIELIMITOWANY (no-limity i 10GB z lejkiem 1 mega). Warto pamiętać, że karta ma tylko odrobinę słabszą ofertę, ale net jest zabezpieczony korzystnym lejkiem. Fioletowi o tym zapominają.

Swoją drogą, co by musieli zrobić fioletowi, abym powrócił z Flexa do Play? Namówili by mnie na Homeboxa za 85 zł/mies. (sic.), bo to jedyna sensowna oferta? 70GB na iPhone'a i 150GB na router domowy... Też się słabo starają o nowego klienta, skoro olewają stałego, wieloletniego Abonenta...

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1097770  autor: Burito
 20 cze 2020, 22:21
Karlos20 pisze:
20 cze 2020, 22:13

Warto pamiętać, że pod niską ceną i dużą, odpicowaną ilością GB, kryje się wariant oparty o taryfę SOLO S, więc mniej korzystny od starszej taryfy SOLO STAN NIELIMITOWANY (no-limity i 10GB z lejkiem 1 mega). Warto pamiętać, że karta ma tylko odrobinę słabszą ofertę, ale net jest zabezpieczony korzystnym lejkiem. Fioletowi o tym zapominają.
Kolego możesz to rozszerzyć ? Jakie tam są różnice ?
 #1097773  autor: Karlos20
 20 cze 2020, 22:45
To proste. Nowe oferty nie mają lejka po wyczerpaniu GB. Za kolejny 1GB dopłacasz 5 zł, jeśli dokupisz pakiet. Inaczej neta nie będzie do końca okresu rozliczeniowego.
W prepaidzie dobierasz taryfę np. PNK Lubię To i kupujesz pakiet SOLO L za 30 zł. Nie masz tam MMSów, ale net nie jest ekstra płatny czy odcinany (po 15GB masz lejek 1 mega). No i trafiają się promocje z dodatkowymi paczkami danych, bo to prepaid.
Stara oferta abo (słynny no-limit za 25 zł) ma lejek 1 mega po 10GB, net dalej działa, ale neta szybszego jest mało... Więcej neta i na dłużej wystarczającego dostaniesz w Orange Flex w tej samej cenie...

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1097774  autor: Burito
 20 cze 2020, 22:57
Te różnice kojarzę, myślałem, że jest coś jeszcze innego.
Mam 2 oferty bezterminowe za 25 zł i z tym lejkiej 1 Mb/s idzie żyć. W tym miesiącu dojechałem na lejku 15 GB, czyli łącznie pobrałem 25 GB.

Ta nowa oferta bezterminowa z 25 GB internetem myślę, że by mi starczyła.
 #1097776  autor: Karlos20
 20 cze 2020, 23:42
Burito: Jestem pełen podziwu, że nadal z fioletowymi walczysz o lepszą ofertę. Ja nie dałem ostatecznie rady, dlatego jestem u pomarańczowych, choć poza tymi bonusami za polecanie Flexa, zaczyna mnie ta oferta irytować (pogarszająca się obsługa na czacie, niedziałające jak należy usługi podstawowe). Niestety, takiej oferty w Play już nie dostanę. Trochę mi się nie podoba kombinacja z przejściem do RBM SieMa na abonament na czas nieokreślony za 29 zł/mies. z mniejszą paczką danych (10GB bez lejka), opłatą 50 zł aktywacyjnego i czekania 3 miesięcy, aby dostać to co Ty chcesz teraz. Czuje się w tych ofertach zagubiony...

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
  • Strona 15 z 51
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 51
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 51