DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.

Moderator: Moderatorzy

  • Strona 30 z 53
  • 1
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 53
 #1095501  autor: Remington
 18 maja 2020, 12:56
Dedykowany dział forum już powstał. Zainteresowani dostępem proszeni są o PW do mnie.

O przyjęciu będą decydować kolegialnie moderatorzy. Korespondencyjnie 😉.
 #1096302  autor: Remington
 30 maja 2020, 18:21
erosvip pisze:
30 maja 2020, 17:44
Poza tym szanowny administratorze proszę nie dawać mi upomnienia że podaje źle kody, ponieważ kody są w pełni sprawne proszę sobie sprawdzić, pozdrawiam

Proszę nie pomawiać administracji. W wątku o T-Mobile, którego autorka jednoznacznie zadeklarowała brak zainteresowania zmianą operatora, podałeś kod dotyczący pakietu 9GB za 10 zł. Nie wspomniałeś jednak choćby słowem, że piszesz o innej sieci:

erosvip pisze:
26 maja 2020, 18:37
[Karta TM] Internet w zegarku dla dziecka
#1096078 autor: erosvip
26 maja 2020, 18:37
Kochani jeżeli ktoś ma ochotę to proponuje pakiet 10 GB neta za 9 zł, pakiet ważny 30 dni, ale jeżeli ktoś ma aktywne pakiety minut to pakiet ważny zgodnie z datą pakietu minut.
Kod aktywacyjny: *222*1#

Wpuszczeni w maliny czytelnicy bezskutecznie szukali więc takiego pakietu w TM.
 #1098380  autor: Remington
 29 cze 2020, 12:00
Zauważyliśmy w ostatnim czasie zwiększoną aktywność osób polecających w zakamuflowany sposób oferty kart SIM z nabitymi różnymi pakietami, usługami itp.

Nie mamy nic przeciwko omawianiu w jaki sposób korzystnie użyć oferty operatorów, ale używania forum do wsparcia swoich interesów przez handlarzy nie będziemy akceptować. Odtąd wpisy pozwalające choćby w niebezpośredni sposób nakierować czytelników na takie oferty będą usuwane bez uprzedzenia.

Uczciwych forumowiczów prosimy więc o ich zgłaszanie, a osobom handlującym przypominamy o dostępnym dla nich ogólnodostępnym dziale Kupię, sprzedam, zamienię.
 #1099552  autor: Karlos20
 19 lip 2020, 00:43
Dla mnie jest on zbędny. Mamy sobie pomagać, a nie powodować toksycznej atmosfery. Jeśli dana sieć odkryje lukę, to i tak prędzej czy później ją załata, albo oleje sprawę. A jest kilka takich smaczków i o nich się wypowiadamy w kilku wątkach, przykładowo Play i aplikacja Play24 (pod pryzmatem wielu promocji z darmowymi paczkami danych). Ok, trzymajmy się tematu. Mówimy o pomarańczce.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1099556  autor: tele2017
 19 lip 2020, 05:02
No to masz problem Neotele. Zrobisz jak uważasz za słuszne.
----------------
Ja tam koleżeński jestem Karlos. Jak trzeba to pomogę albo ciekawie podyskutuję.
----------------
surface123 pisze:
19 lip 2020, 00:36
Chyba nie dla każdego :) ten dział.
Moderator nasz karci, a proponuje sam "zamknięty krąg wtajemniczonych".
Zamknięty dział dla koleżeńskich forumowiczów, służący do wymiany tricków i innych sprytnych sposobów dotyczących promocji, taryf itp. Członkostwo nadawane uznaniowo na podstawie zgłoszenia.
Ciekawe czy nas tam wpuszczą po napisaniu podania. Pewno trzeba mieć z tysiąc postów i wielkie zasługi dla forum.

Prawda jest taka, że forum jest bardzo popularne i ma swoich szpiegów od operatorów. Zbyt szeroko rozpowszechniona wiedza tajemna, robi potem z usług to co stało się z RWK dla GB, kumulacją ważności dla GB takim specjalnym smsem, skarbonką itp. Zwłaszcza, że forum jest dostępne publicznie, także dla niezarejestrowanych. Może by tak to zmienić i ograniczyć krąg wtajemniczonych?
-------------
Poza tym jak już tak bardzo chcecie to podpowiem, że w sprawie darmowych przelewów było już kiedyś opisywane na forum.
 #1099558  autor: zielony71
 19 lip 2020, 08:28
tele2017 pisze:
19 lip 2020, 05:02

Moderator nasz karci, a proponuje sam "zamknięty krąg wtajemniczonych".
Zamknięty dział dla koleżeńskich forumowiczów, służący do wymiany tricków i innych sprytnych sposobów dotyczących promocji, taryf itp. Członkostwo nadawane uznaniowo na podstawie zgłoszenia.
Ciekawe czy nas tam wpuszczą po napisaniu podania. Pewno trzeba mieć z tysiąc postów i wielkie zasługi dla forum.
...
W moim przypadku minął ponad miesiąc od zgłoszenia, a nawet nie raczyli odpowiedzieć, że mnie nie przyjmą;-)
Natomiast zgadzam się, że o ewidentnych błędach systemów nie ma co zbyt głośno rozprawiać, bo w efekcie są bardzo szybko łatane. Sam niestety kilkakrotnie się do tego przyczyniłem i teraz lepiej trzymam język za zębami :-)
 #1099559  autor: Remington
 19 lip 2020, 09:24
@surface123 @tele2017
Jak na razie odmówiliśmy jednej osobie. Obecnie niewiele się tam dzieje. Brakuje tych co chcą dzielić się wiedzą.

@zielony71
ta PW to nie było żadne zgłoszenie. Jeśli nie zadałeś sobie odrobiny trudu by się wysłowić to nie dziw się, że ja nie zadałem sobie trudu by odpisać. Nie zwykłem dyskutować sam ze sobą.
 #1099705  autor: patrix-83
 21 lip 2020, 20:24
Remington pisze:
21 lip 2020, 16:24
Chyba najtrafniej uznać go więc jako mix.

@Window,
zapytaj ich jeszcze o usługi premium.
Dziekuje za usunięcie mojego postu moderatorze.
 #1099707  autor: Remington
 21 lip 2020, 20:54
Nie ma za co. Zaśmiecasz wątek o Heyah pytaniami o Plusa i jeszcze ze wstępem, że piszesz nie na temat, to się nie dziw.

Po czym zgłaszasz mój post o Heyah jako niezgodny z tematem. Przedszkole.
 #1099709  autor: patrix-83
 21 lip 2020, 21:23
Akurat moje pytanie o Plusa było powiązane z Heyah 01.

Jak już jesteś taki skrupulatny w tym wątku i wobec mnie to bądź tak skrupulatny we wszystkich wątkach i wobec innych.

Udzielam się rzadko ale teraz mam ochotę jeszcze rzadziej przez takie postępowanie jak Twoje.
 #1099713  autor: Remington
 21 lip 2020, 22:05
Porównania nowej oferty z istniejącymi są OK w poświęconym jej temacie. Ale nie pytania o te inne oferty, jak je uzyskać, jak się nazywają, działają itp. Do tego są odpowiednie wątki oraz PW.

Nie będę po raz kolejny opisywał jak wygląda praca moderatorów forum. Ktoś kto myśli, że czytamy wszystkie posty wszystkich autorów, zdecydowanie przecenia nasze możliwości. Miałeś okazję zgłosić się gdy niedawno prowadziliśmy nabór na tę funkcję, wówczas mógłbyś zapewnić skrupulatność jakiej oczekujesz. A tak, jest jak jest.
 #1100595  autor: Karlos20
 02 sie 2020, 23:39
Ech, standard... :/
Mówmy o oficjalnych kanałach aktywacji usług, albo wpuśćmy tego osobnika do wyłącznie wydzielonej strefy, gdzie można się dzielić trikami, żeby wszystko mieć za darmo lub półdarmo. A potem nie dziwne, że człowiekowi puszczają nerwy i jeszcze się obrywa. On dostanie "nagrodę", a ja karę...
Remington, bez obrazy, ale sam też dopuszczasz do takiej sytuacji, przymykając oko po raz kolejny do takich sytuacji. A potem użyteczne posty idą na kolejne podstrony.... Forum jeszcze nigdy nie było tak toksyczne. Koniec pisania nie na temat.
Ostatnio zmieniony 02 sie 2020, 23:41 przez Remington, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: kopia posta z 02 sie 2020, 22:39
 #1100596  autor: Remington
 02 sie 2020, 23:39
Karlos20 pisze:
02 sie 2020, 22:39
Forum jeszcze nigdy nie było tak toksyczne.

Liczba ani treść zgłoszeń tego nie potwierdzają. Powtarzałem już wielokrotnie, że ktokolwiek chce coś przekazać lub na coś zwrócić uwagę moderatorom, niech czyni to zgłoszeniami, a nie wpisami ginącymi pośród wielu postów pojawiających się codziennie. Tylko tak możemy się dowiedzieć, czy i co się komuś nie podoba.
 #1104391  autor: Remington
 08 paź 2020, 22:49
Autor wątku „Rozmowy/internet do 35zl misiecznie...” wprost zadeklarował, że nie będzie stosował się do regulaminów, w związku z czym temat został usunięty.
 #1104600  autor: Morvius
 12 paź 2020, 18:11
Czytam, czytam i widzę Rem, że Cię nie oszczędzają. :roll: Proszę nie pyskować i stosować się do wszelakich wytycznych, jakie nasz szanowny kolega wprowadza dla ogólnego dobra.
Z mojej strony po tak długiej nieobecności również czuję się w obowiązku dodać swoje 5gr odnośnie funkcjonowania forum. Widzę turbo poprawę funkcjonowania, szybsze ładowanie strony, a na szczególną pochwałę zasługuje przycisk : pokaż pierwszy nieprzeczytany post, którego brakowało jeszcze gdy byłem aktywny. Wiele wody upłynęło od mojego ostatniego logowania, kto wie czym nowym będę zaskoczony kolejnym razem. :wink:

Zbijam wielką pionę :smt006 ze wszystkimi i do zobaczyska następnym razem! :king:

Klasyczny obserwator wątku.
 #1104769  autor: Remington
 14 paź 2020, 17:48
Drodzy forumowicze. Cienka jest granica między krytyką a hejtem. Jednak na ten drugi przyzwolenia nie ma.

Tym razem chcę się skupić na treści nie tylko pisanej w postach, ale także widocznej w podpisach i awatarach. One również stanowią treść publikowaną na forum.

W ostatnim czasie natrafiliśmy na kilka awatarów, które swoją wymową były nieakceptowalne. Były hejterskie, albo prowokowały do pyskówki lub innych niepożądanych aktywności.

Po zwróceniu uwagi te osoby zmieniły swoje awatary i było po sprawie. Zaledwie jeden w wulgarny sposób pożegnał się z nami i również było po sprawie. Niemniej tych obrazków już nie ma i to chodziło.

Jeśli ktoś z Was natknie się na coś takiego w przyszłości, prosimy o zgłoszenie.
  • Strona 30 z 53
  • 1
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 53
  • 1
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 53