DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1095812  autor: Gordek123
 22 maja 2020, 15:36
Na początku, jako nowy na forum chciałbym się przywitać!

Do rejestracji skłonił mnie dylemat dotyczący Orange Flex, na który nie potrafiłem znaleźć odpowiedzi, a zauważyłem, że wypowiadają się tutaj osoby bardzo dobrze zaznajomione z ofertą.

Moja sytuacja przedstawia się następująco.:
Mam abonament w Orange, ważny jeszcze do 20 listopada. 2 lata temu dostałem ciekawe warunki w DUKu(abo 59,99 zł-20%-10 zł za zgody marketingowe=37,99 zł i do tego Samsung Galaxy S8 z ratą 83 zł. W sumie 125,98 zł, a jeszcze dostałem 500 zł zwrotu od Samsunga), jednak z tego, co ludzie piszą na forum ostatnio nie ma co liczyć na nic sensownego, szczególnie z jednym numerem.
Szukałem jakiejś dobrej oferty z porządnym, średnim telefonem dla Żony, ale ze wszelkich moich wyliczeń wynika, że lepiej przenieść się do prepaida i ewentualnie kupić telefon na wolnym rynku, nawet na raty 0%.

Jak łatwo policzyć, wg słów rzecznika Orange, mógłbym od 2 dni przenieść numer do Flexa i rozwiązać umowę bez kary. Jednakże nigdzie nie mogę znaleźć informacji, jak długo muszę być w Flexie? Czy po przeniesieniu i opłaceniu miesiąca mógłbym przenieść numer do innej sieci? Czy muszę pozostać w Orange do daty, w której kończyłby mi się abonament? Interesuje mnie oferta Plush Abo, albo nawet Plush na kartę(RWK jest u mnie must have i do tego darmowe rozmowy, smsy i mmsy, net nawet 5GB, to za dużo).

Byłbym wdzięczny za pomoc.
 #1095815  autor: Remington
 22 maja 2020, 16:00
Wydzielam do osobnego wątku, bo rozważania o odchodzeniu z abonamentu i przejściu gdzieś gdzie coś tam dają za ileśtam, z Flexem nie mają zbyt wiele wspólnego.
 #1095865  autor: zielony71
 23 maja 2020, 11:46
Wystarczy jeden dzień we Flex I można przenosić dalej, ale jak już i tak zapłacisz za cały miesiąc, to chyba warto na tyle zostać.
 #1095868  autor: iphoneski
 23 maja 2020, 12:32
Zwłaszcza, że pierwszy miesiąc można mieć albo za złotówkę albo 2 miesiące za darmo z kodem polecającym i planem za 25 zł. W skrócie - wystarczy wpisać czyjś kod polecający, wybrać plan za 25 zł, gdy zostanie pobrana opłata za drugi miesiąc dostajemy 50 zł i zwracamy je na kartę