DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 22 z 125
  • 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 125
 #1094069  autor: Luks
 29 kwie 2020, 10:29
Jak długo można zwlekać z aktywacją karty (mam już opłacony plan Blikiem) - macie jakieś doświadczenia?
 #1094104  autor: Luks
 29 kwie 2020, 19:34
Mam kartę (nowy numer), wpłaciłem 1 zł Blikiem i teraz pozostała tylko aktywacja. Tylko zastanawiam się ile można zwlekać.
PS Jedno wiem, że kartę po odebraniu trzeba max do miesiąca podłączyć do aplikacji.
 #1094126  autor: iphoneski
 30 kwie 2020, 08:59
Inna sprawa, że obecnie bardziej niż te kody lepiej wpisać kod „FLEX” Bo pierwszy miesiąc jest za złotówkę, więc można wziąć plan za 80 zł ze 100GB transferu.
 #1094127  autor: Window
 30 kwie 2020, 09:59
iphoneski pisze:
30 kwie 2020, 08:59
Inna sprawa, że obecnie bardziej niż te kody lepiej wpisać kod „FLEX” Bo pierwszy miesiąc jest za złotówkę, więc można wziąć plan za 80 zł ze 100GB transferu.
Jak się jest uczniem studentem rodzicem dziecka uczącego się albo nauczycielem to lepiej wpisać EDUFLEX i ma się na 2 m-ce a nie na 1 mc
 #1094139  autor: jutek
 30 kwie 2020, 13:34
Jak we Flex wygląda sytuacja z blokadami za "sztuczny ruch" osób, które lubią sobie pogadać przez telefon? Mam znajomą, która naprawdę dużo dzwoni do rodziny, średnio co drugi dzień dwugodzinna rozmowa to norma, oprócz tego kilka dłuższych, 3-5 godzinnych rozmów w miesiącu (u "plusowatych" nie rozłączają rozmów wychodzących co 2h tak jak np. w Play). Obecnie ma numer w a2mobile, nie doświadczyła blokady. Niestety w jej lokalizacji zasięg Plusa jest kiepski i jakość rozmów pozostawia wiele do życzenia. Najlepszy zasięg ma u niej właśnie Orange, ale zawsze odradzałem tego operatora, bo ich prepaid słynął z blokad (słynny sms "W związku z naruszeniem 31 pkt 1.4 Regulaminu Świadczenia usług Telekomunikacyjnych PTK Centertel wypowiadamy umowę o świadczeniu usług telekomunikacyjnych.") oraz wyjątkowej niechęci do odblokowania. Jak jest z tym we Flex? Nowa platforma, więc może inaczej skonfigurowana. Ktoś sporo rozmawia i spotkał się we Flex z blokadą?
 #1094141  autor: iphoneski
 30 kwie 2020, 13:42
Mam czasem takie dni, gdzie kilka godzinnych rozmów idzie jedna po drugiej i nic mi jeszcze nie zablokowali. Nie wiem ile bym musiał gadać żeby blokadę dostać.
 #1094170  autor: Luks
 01 maja 2020, 10:34
Po włożeniu karty do modemu Huawei E3372 wyskakuje błąd 777 w topnetinfo.

Próbowałem kombinować z APN, ale może coś źle wpisuję...
Problem jest tylko z kartą Flexa. Każda inna działa.
 #1094172  autor: Karlos20
 01 maja 2020, 11:02
Luks: APN "internet" lub "internetipv6". Ustaw też wybór sieci na automatyczny.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1094685  autor: Karlos20
 07 maja 2020, 13:23
Na pierwsze urodziny Flexa - dla wszystkich - VIDEO PASS na 7 dni za darmo!
Aktywacja możliwa do 10 maja 2020.
Wpisujemy kod URODZINY i uruchamiany usługę.
Jak się dostać do wpisania kodów promocyjnych? Klikamy w prawym górnym roku ikony profilu i klikamy "Kody promocyjne". Wpisujemy wybraną frazę i otrzymujemy bonus.
Można też to zrobić w zakładce "Odkryj".
Korzystajcie! No i wszystkiego najlepszego dla całej ekipy Flexa w Orange :)

PS. Gdyby było coś nie jasne, załączam regulamin promocji > https://flex.orange.pl/media/2c0c96d7-6 ... S_7dni.pdf

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1094686  autor: Karlos20
 07 maja 2020, 13:31
Wybaczcie, że pisze tego newsa jako osobny post, ale jest jeszcze jedna niespodzianka.
Każda osoba, która uruchomiła Flexa po raz pierwszy w dniu 10 maja 2019 roku i utrzymała aktywną subskrypcję do dnia dzisiejszego otrzyma wyjątkowy prezent, automatycznie aktywowany przez Orange - DARMOWEGO VIDEO PASSA NA ROK CZASU!!! To nagroda za lojalność i bycie pierwszym.
Chwalcie się, jest ktoś z Was takim szczęściarzem? :)

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1095610  autor: Karlos20
 19 maja 2020, 19:31
lary504: przemigruj pierwszy numer do Flexa, dzięki niemu potem z zakładki Rodzina przeniesiesz kolejne numery. Wszystko załatwisz z aplikacji. Nie wysyłasz zdjęcia twarzy, nie wysyłasz dowodziku, bo w Orange Ciebie już znają. Nie wymieniasz kart SIM/USIM.
Polecam skorzystać z kodu polecającego bądź promocyjnego, żeby dostać albo 50 zł na kartę płatniczą w drugim miesiącu usługi, bądź wpisujesz kod np. FLEX, żeby na pierwszym numerze zyskać plan za 1 zł na pierwszy miesiąc. Wybór należy do Ciebie.

W razie kłopotów z przeniesieniem numerów do Rodziny Flexa, skorzystaj z czatu. Pomogą.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1095615  autor: iphoneski
 19 maja 2020, 20:11
Zgłaszał ktoś jakieś sugestie do oferty na czacie Flexa i coś z tego wyszło? Ja coś tam zgłosiłem i niby sugestie przekazane dalej, ale tak się zastanawiam czy to nie jest takie „przekazane dalej i weź się odczep”.
 #1095623  autor: Karlos20
 19 maja 2020, 22:59
Ale to tak jest u operatorów. We Flexie również. Nikt nie będzie liczył na to, że niestandardowe rozwiązania będą szybko wdrażane.

Z tych bardzo przydatnych brakuje tak naprawdę dwóch rzeczy:
> billingu/zestawienia wykonanych połączeń, SMS i MMS, bo neta mamy idealnie pokazanego (można to szybko wdrożyć);
> możliwości bezpiecznego powrotu (pozostawienia numeru telefonu) do Orange na kartę (OFNK) lub do nju na kartę (tutaj będzie to trudniejsze, bo Flex pracuje na innej platformie).
Niektórym może też brakować kumulacji niewykorzystanych GB z poprzedniego miesiąca (klienci Play, Mobile Vikings czy starych pakietów no limit w OFNK przywykli już do tego i Flexa ominą szerokim łukiem).

Flex ma już rok, nic z tym nie zrobił, więc bez tego nie zjedna sobie części klientów czystego Orange czy uciekinierów z Playa.

Na ogół irytuje mnie rozliczanie 30-dobowe (jak w prepaidach Plusa) tych dodatkowych Passów - Video, ale szczególnie Music Passa, którego używam. Zawsze te 1-2 dni się urywają, zamiast odnawiać się w tym samym czasie co mój plan podstawowy. Bo tak chcę i ułatwia mi rozliczanie się z operatorem. Niech mi pobierają 25+5 zł w tym samym dniu, a nie w innym przypadku.
Plany podstawowe - jest idealnie - nawet mój plan podpasował się do terminu, w którym odnawiał mi się każdy okres rozliczeniowy w Play abonament, od 1go do ostatniego dnia miesiąca.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1095625  autor: iphoneski
 19 maja 2020, 23:32
U wszystkich tak jest, ale Orange tak się chwali gdzie tylko może, że oni we Flexie tak słuchają głosów klientów i odpowiadają na ich potrzeby, więc myślałem, że tu może rzeczywiście ktoś na to zwraca uwagę.
Tak jak nigdy nie zwracałem uwagi na kumulowanie się danych tak teraz gdy głównie siedzimy w domach na necie stacjonarnym szkoda mi trochę tych przepadających danych, które mógłbym wykorzystać potem.
Gdyby cena była rozsądna nawet bym zapłacił za coś takiego.
 #1095797  autor: f0ku5
 22 maja 2020, 12:29
Karlos20 pisze:
19 maja 2020, 22:59
Na ogół irytuje mnie rozliczanie 30-dobowe (jak w prepaidach Plusa) tych dodatkowych Passów - Video, ale szczególnie Music Passa, którego używam. Zawsze te 1-2 dni się urywają, zamiast odnawiać się w tym samym czasie co mój plan podstawowy. Bo tak chcę i ułatwia mi rozliczanie się z operatorem. Niech mi pobierają 25+5 zł w tym samym dniu, a nie w innym przypadku.
Plany podstawowe - jest idealnie - nawet mój plan podpasował się do terminu, w którym odnawiał mi się każdy okres rozliczeniowy w Play abonament, od 1go do ostatniego dnia miesiąca.
Z tym jest masakra, którą zgłaszam od samego początku Flexa. Już pal licho rozliczanie w tym samym dniu, ale jeżeli ktoś ma cykliczne passy i one się odnowią powiedzmy dzień przed planem to dodatkowe GB w roamingu są ważne tylko ten jeden dzień. Po odnowieniu planu mamy już standardową wartość GB, co dla mnie jest nie do przyjęcia.
Korzystam więc przez to tylko z manualnego włączania passów i po prostu ostatni dzień planu już jadę bez nich...
  • Strona 22 z 125
  • 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 125
  • 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 125