DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1094368  autor: Avenged90x
 04 maja 2020, 10:01
Cześć

Do tej pory miałem T-mobile (mam obecnie) dla firm (mam działalność jednoos.) i 3 numery aktualnie, za które płacę ok 135 zł brutto/ miesiąc (2 numery do smartfonów, 1 karta internet do modemu przenośnego - jako źródło internetu w domu). Wszystko jest bez limitu, łącznie z internetem - ten jedynie ograniczony prędkością do 20mb/s (i tak w naszej okolicy nie osiągamy więcej jak 15 - to jest max.. Jednak nie ma żadnego limitu na dane, można pobierać dane ile tylko się podoba. I to mi osobiście pasuje. Jednak, od lipca/sierpnia mamy mieć światłowód, więc będą mi potrzebne jedynie 2 numery. Chciałbym, aby wszystko bez limitu na tych 2 numerach pozostało tak jak jest(ewentualnie mogę rozważyć 50 lub 100 gb pakietu danych w telefonie (obu)), w tym internet (może być ta prędkość do 20mb/s na telefonie). Pani z T-mobile dzwoni do mnie i mi proponuje to wszystko za ok 80 zł/mies.

Zastanawiam się, czy jest gdzieś jakaś tańsza oferta na 2 numery bez limitu z czasem umowy max na 24 mies?

PS: najbliżej mnie jest antena T-mobile (jakieś 0,5 km)
Ostatnio zmieniony 04 maja 2020, 10:11 przez Avenged90x, łącznie zmieniany 1 raz.
 #1094370  autor: Avenged90x
 04 maja 2020, 10:12
Rozumiem, a ewentualnie 50 - 100 gb miesięcznie na numer? Bo może faktycznie nie będę potrzebował internetu bez limitu, skoro będzie ten światłowód.. To była wygoda, że nie musiałem przejmować się czy przekraczam, ale może wcale teraz to nie będzie potrzebne.. w końcu na smartfonie nie oglądam godzinami filmów/seriali, od tego mamy komputer. Tym bardziej, że za sam światłowód wyjdzie ok 84zł / miesiąc, to fajnie by było jednak zredukować miesięczne koszty sieci komórkowej.
 #1094371  autor: piotrzet
 04 maja 2020, 10:18
Nie wiem jakie są oferty jeśli kontaktujesz się z osobą od ofert biznesowych. Kwestia też tego jakie warunki daje ci dokładnie T-M. Bo jeśli za ofertę z internetem ograniczonym do 20 Mb/s masz płacić 5 zł więcej niż u konkurencji za 50 GB czy 70 GB to wydaje mi się, że nie ma sensu zmieniać.

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #1094847  autor: wasylek
 09 maja 2020, 13:14
Lajt mobile ma dla osób bez firmy za 40zł (Nielimitowane połączenia do wszystkich krajowych numerów komórkowych i stacjonarnych. Pakiet internetu 100/200 GB przysługuje niezależnie na każdą kartę SIM. Pakiet dzienny 100 GB obowiązuje w godzinach od 8:00 rano do 1:00 w nocy. Pakiet nocny 200 GB jest dostępny w godzinach od 1:00 w nocy do 8:00 rano. Pakiet 100/200 GB do wykorzystania w kraju.) a drugi numer za 35zł. Czyli razem 75zł/mc

A jeśli chodzi oferta dla firm to 45zł/mc + 40zł/mc drugi + vat za ten pakiet, jeśli będzie umowa podpisana na 2 lata to jeszcze rabat 50% na 6mc