DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1094286  autor: fakeregression
 02 maja 2020, 12:39
Witam,
Obecnie mam na koncie prepaid 300zł, wydaję prawie nic więc środki gromadzą się szybko. Muszę doładować 50zł raz na 3 miesiące żeby utrzymać numer. Czy jest jakiś sposób żeby zapłacić za coś tymi pieniędzmi? Może jest jakiś nowy sposób oprócz poniższych:
- smsy charytatywne
- teleprzelew (T-mobile nie ma tej usługi)
- [WYMODEROWANO] i Skycash

Może da się jakoś podtrzymać numer bez doładowania?
Ostatnio zmieniony 02 maja 2020, 12:45 przez Remington, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: linków od nowych użytkowników nie akceptujemy
 #1094289  autor: Remington
 02 maja 2020, 12:47
Sprzedawanie SMS-ów Premium na portalach aukcyjnych lub z ogłoszeniami drobnymi.

Zakupienie jakichś płatnych usług subskrypcyjnych rozliczanych z konta numeru prepaid, np.: Naviexpert, Loloki, Gdzie moje dziecko itd.
 #1094293  autor: Karlos20
 02 maja 2020, 13:02
fakeregression: Włącz usługę "Bez limitu za 1 zł dziennie". Wówczas kasa będzie ważna rok czasu w momencie, gdy będziesz korzystał z usług.
Aktywacja: kod *140*296#
Jeśli nie skorzystasz z rozmów, SMSów lub nie zużyjesz ponad 5 MB neta, opłata 1 zł dziennie nie zostanie naliczona.
Resztę kasy możesz zużyć np. na SMSy premium - ogłoszenia, produkty elektroniczne do gier, subskrypcje itd. Pamiętaj o sprawdzeniu czy nie masz włączonego limitu kwotowego na te usługi.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1094308  autor: macqmacq
 02 maja 2020, 16:28
Takie uszczypliwe pytanie, ale bez urazy! :D
Po co utrzymywać takie konto, z którego się mało korzysta i to doładowywanie?...
Jak napisał kolega powyżej - żeby nie doładowywać, a konto było ważne trzeba skorzystać z promocji "Bez limitu za 1zł dziennie". Co prawda konto po aktywacji jest na rok, ale tylko w przypadku korzystania z konta, ale... Nawet, jak się nie skorzysta to raz na 180 dni wystarczy ową usługę wyłączyć i znowu włączyć :mrgreen:
Szczegóły w regulaminie usługi:
http://www.t-mobile.pl/r/repo1/tm/docum ... 014114.pdf
 #1094311  autor: Karlos20
 02 maja 2020, 16:47
macqmacq: A nie pomyślałeś o jednej ważnej rzeczy?
Nieduża, ale jednak, jest grupa osób, która była w ofertach MIX "na liczbę miesięcy" lub "na liczbę doładowań", spłaciła w formie doładowań konta umowy i poprosili operatora o przejście z systemu MIX na prepaida (T-Mobile na kartę). Ten proces powoduje przeniesienie zgromadzonych środków z MIX do prepaida, no i nie wiedzą co z tym zrobić, a ważność konta jest ograniczona. Takie sytuacje również występują.

A poza tym duży odsetek osób siedzi na starych taryfach i ładuje konto po 50 zł co 3 miesiące, żeby nie stracić wychodzących, bo nie wie, że w nowej ofercie jedną usługą można zatrzymać środki na rok czasu.
Zamiast się zastanawiać, "po co utrzymywać <<skarbonkę>>" warto ludzi edukować, że można włączyć usługę dzięki której środki będą ważne na dłużej.

Miałem taką sytuację niedawno. Facet mojej cioci ma ofertę Plus Elastyczna na Kartę. Na koncie 92 zł, konto ważne kilka dni. Bo nie wiedział, że jedną usługą i jednym doładowaniem można tą kasę spożytkować przez rok. Poprosiłem o 5 zł, włączyłem promocję, zasiliłem konto online za 5 zł i konto jest już ważne rok czasu. Dodatkowo na jego prośbę odpaliłem za 20 zł nielimitowane połączenia do wszystkich sieci odnawialne co miesiąc, żeby dzwonić bez ograniczeń. Zdziwienie u tej osoby - niesamowite.
Jak widać niewielka aktywność w dzwonieniu (szczególnie u seniorów) jest spowodowana niewiedzą o podstawowych funkcjonalnościach telefonu na kartę. Czas to zmienić.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1094312  autor: Remington
 02 maja 2020, 16:55
@macqmacq
Lepiej wydać cokolwiek (np. wysłać SMS za granicę za 31 gr.) raz na pół roku niż ryzykować, bo możliwość aktywacji może w każdej chwili zniknąć (tak jak zniknęła ta usługa ze strony internetowej).
 #1094320  autor: iphoneski
 02 maja 2020, 21:16
Ja gdy chciałem odejść z Plusa miałem coś ok 260 zł. Wystarczyło kilku znajomym powiedzieć, że sprzedaję smsy premium. Jeden gigabajty na chomika, drugi jakieś coś do gier, trzeci premium do meczu przez net na piratach i pieniądze poszły. Właściwie straciłem coś ok 50 zł, bo musiałem dawać trochę taniej niż normalnie żeby kupowali.
 #1094857  autor: Karlos20
 09 maja 2020, 15:32
surface123: na to pytanie jest jedna, krótka odpowiedź: TAK.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1094862  autor: Karlos20
 09 maja 2020, 15:37
Lejek 15 mega powinien być wyłączony. Niestety nie testowałem tego. Warto to sprawdzić.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1094863  autor: Karlos20
 09 maja 2020, 15:55
Wyłączyłem "Bez limitu za 1 zł", doładowałem się za 5 zł i włączyłem STRONG LTE 5GB za 5 zł na 5 dni.
Zaskoczenie. Nie ma lejka. Potwierdzam ten fakt.
Obrazek
Obrazek

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥