DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 38 z 48
  • 1
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 48
 #999390  autor: lukaszlub
 17 cze 2018, 15:52
Za twoją radą wklepałem ten kod na dezaktywację naliczyłem ponad 20 razy potem na aktywację takż e ponad 20 razy i za działało jak sprawdziłem a wklepywałek po kilka i nie pomagało a ponad 20 razy pomogło dzięki za podpowieć. Ter sms o próbie połączenia przychodzi
 #1023965  autor: antekwars
 04 paź 2018, 20:51
Siec rozesłała e-maila z informacją, że od jutra 5 października facebook nie będzie darmowy poza pakietem a odejmą z transferu danych. Oferta się pogarsza brak także pakietów roamingu w uni.
Poniżej cytat e-maila wklejam:
Od dziś korzystanie z portalu będzie zużywało Twoje pakiety tak, jak każda inna strona czy aplikacja.

Coraz więcej mediów znajduje się bezpośrednio na serwerach Facebooka. W ramach nowej polityki giganta z Doliny Krzemowej, użytkownicy powinni pozostawać w obrębie niebieskiego portalu przez cały czas, bez względu na to czy oglądają na nim filmy, zdjęcia czy grają w gry.

Co to oznacza dla nas? W ciągu ostatnich miesięcy, ilość facebookowych danych obsługiwanych przez nas wzrosła kilkunastokrotnie. W świetle takich zmian, nie będziemy kontynuować naszej promocji "Facebook za free", która do tej pory umożliwiała Wam korzystanie z Facebooka oraz Messengera bez zużywania transferu.

Od 5.10, z technicznego punktu widzenia, Facebook stanie się dla nas stroną taką samą, jak każda.
 #1023989  autor: Karlos20
 04 paź 2018, 22:37
antekwars pisze:Oferta się pogarsza
Wcale nie, 15 GB z no limitami za 29 zł, a za 39 zł z 25 GB neta to zła oferta? To leć do konkurencji. Tam dużo i tanio na zasięgu Plusa z też wątpliwym darmowym dostępem na FB.
Ja w Play abo za 25 zł mam abo z no-limitami i 10 GB z lejkiem 1 mbps i na takim lejku FB działa świetnie, bez ustrojstw typu niezaliczanie FB z pakietu danych - bo net jest nielimitowany, a lejek szybki.
antekwars pisze:brak także pakietów roamingu w uni.
Są pakiety na transmisję danych w UE u Vikingów.
100 MB za 4 złote. 500 MB za 16 zł. 1 GB za 32 zł. 2 GB za 67 zł. Paczki danych są ważne 30 dni. Wystarczy doładować więcej kasy na koncie, żeby pakiet aktywować w aplikacji VikingApp.
Messenger, WhatsApp, Viber itd. + wifi i już jest sposób na tańszy roaming w UE z dopłatami.

Jeszcze jedno - nie chwalę oferty, piszę obiektywnie.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1059509  autor: ukefake
 15 gru 2018, 17:41
Miałem przenieść tam numer bo fajnie byłoby od czasu do czasu doładować i dostać trochę gb. Aż tu nagle zmiany zmiany zmiany
https://blog.mobilevikings.pl/2018/12/1 ... nowy-kurs/

czy ja dobrze rozumiem, że w/w opcji już nie będzie?
O co chodzi z tym doładowaniem konta dowolną kwotą i kupowaniem złotówek?
 #1059599  autor: jutek
 16 gru 2018, 15:42
Tak, nie będzie już oferty Standard dla nowych klientów. Zostawiają (dla nowych) tylko jedną opcję: no limit 25. Po prostu pogorszenie oferty. Dla starych póki co zostało bez zmian.
Doładowania dowolną kwotą przedstawiane jako nowość to tylko marketingowy slogan, gdyż już od dawna można było doładować dowolną kwotą kanałami Play, teraz dodali taką opcję do swojego panelu (i to też nie do końca, bo nie można wybrać zupełnie dowolnej kwoty z zakresu 5-300zł jak w Play, tylko jedną z kilku okrągłych). Dotychczasowe doładowania kanałami Play od 19zł w górę włączały na 31 dni ofertę Standard (nielimitowane połączenia do Play/Vikings, nielimitowane SMS/MMS do wszystkich sieci, trochę GB internetu, kasa zostawała na koncie) oraz przedłużały ważność karty SIM o 365 dni, doładowania własne Mobile Vikings szumnie nazywane doładowaniami "dowolną kwotą" nie włączają żadnej oferty oraz nie przedłużają w ogóle ważności karty SIM, po prostu zwykłe doładowanie dające ceny cennikowe i dodatkowo nie przedłużające ważności karty ani o jeden dzień niezależnie od tego, jak dużą kwotą się doładuje. Kolokwialnie mówiąc lipa. Ważność karty SIM (o 365 dni) przedłuża jedynie doładowanie no limit 25 z panelu/aplikacji MV (tak ma być dla nowych).
 #1059602  autor: ukefake
 16 gru 2018, 16:17
Parę dni temu jak szukałem szczegółów o tych doładowaniach to trafiłem na info, że od 12. grudnia zmieniają się warunki doładowania przez playa... a potem ten news. A miałem do nich przenosić numer :(

Przy okazji, czy niewykorzystane dane z pakietu 25NL można przedłużyć pakietem płatnym?
 #1059628  autor: marcin19883
 17 gru 2018, 00:46
ukefake pisze:
16 gru 2018, 16:17
Przy okazji, czy niewykorzystane dane z pakietu 25NL można przedłużyć pakietem płatnym?
Przecież oferta Vikings Mobile, to między innymi sumowanie się internetu :shock:
 #1059789  autor: Archi334
 19 gru 2018, 01:00
Sprawdź Orange free na kartę i usługę cykliczna rozmowy i smsy + pakiet danych (w wersji 7zl/tyg lub 25 co miesiac). Każde odnowienie +1gb przez co szybko masz b. Duże ilości netu. Niewykorzystany sumuje się. Za doładowanie na pakiet też +15gb.
 #1068562  autor: Remington
 28 mar 2019, 17:58
W jakim sensie kopią? Pakiet no limit z opłatą pobieraną z karty. Pierwszy był Virgin (via PayPal), Folx i Next dłuuuuuuuuuuugo po nim.

Oferta Vikingów wyróżnia się tym, że oprócz no limitu i netu, w tej cenie jest 10 PLN do wydania na dowolne usługi.
 #1068585  autor: jutek
 28 mar 2019, 21:17
Czyli od starej oferty no limit 25, nowa różni się praktycznie zwiększeniem pakietu internetu z 15GB do 20GB przy jednoczesnym wyłączeniu tego, co wyraźnie na plus wyróżniało MV od konkurencji, czyli jego kumulacji. Pozostaje kwestia, czy dla nowych klientów będą docelowo dostępne obie oferty, czy też tylko nowa (póki co są obie), jeśli to drugie, to firma postanowiła powoli wygaszać kumulację internetu i zbytnio nie dziwiłbym się, sądzę że kumulacja jest dla MV mało opłacalna.
 #1091239  autor: fwitkowski17
 04 mar 2020, 17:36
Dziś Mobile Vikings odświeżył ofertę na kartę. Od teraz dostępne są trzy nowe plany:
- Solidny Match - Wszystko bez limitu i 0.5 GB internetu w PL za 20 zł
- Perfekt Match - Wszystko bez limitu i 20 GB internetu w PL za 25 zł
- Ekstra Match - Wszystko bez limitu i 30 GB internetu w PL za 35 zł
Kumulacja internetu - dodatkowo płatna 5 zł na miesiąc (niedostępna dla pakietu Solidny Match), maksymalnie można skumulować 931,32 GB. Za darmo na rok, jeżeli polecimy ofertę Vikingów.
Dodatkowe pakiety pozostają w niezmienionej formie.
Dalej obowiązuje promocja #ZaDarmoNieUmarło więc można korzystać z telefonu za darmo (pod pewnymi warunkami).
Wszystko oczywiście załatwia się przez aplikacje.

Posiadacze starych ofert Viking 25 No Limit oraz ChillON mogą korzystać z nich dalej, natomiast nowi mogą skorzystać tylko z pakietów Match.

Regulamin: https://static.mobilevikings.pl/vikingp ... aczony.pdf
 #1092742  autor: Remington
 02 kwie 2020, 19:36
Odtąd kumulacja danych w ofercie Match za darmo:
https://www.telepolis.pl/wiadomosci/tar ... cja-danych


Darmowa kumulacja w ofercie MATCH!

Jakiś czas temu zapytaliśmy Was, w jaki sposób ulepszyć naszą najnowszą ofertę. Nie trzeba było długo czekać, by Rada Vikingów ogłosiła swój werdykt. To darmowa kumulacja danych, która od dziś będzie dostępna dla numerów ofercie MATCH. Kumulacja zwyciężyła z dodatkowymi GB przytłaczającym stosunkiem głosów (97% za kumulacją do 3% za GB). Liczymy się z decyzją naszej społeczności, a Wasze opinie mają wpływ na to, jaki kierunek obieramy.
 #1098325  autor: adrjannn
 28 cze 2020, 13:42
rekin01 pisze:
28 cze 2020, 11:24
Jakie nadajniki w tej chwili obsługują viking mobile? Może ktoś potwierdzić z praktyki?
Ogólnie Plus nie jest już dostępny w Play, więc w MVNO opartym na Plusie też nie.
W Virgin Mobile jest Orange i T-Mobile, tutaj pewnie tak samo (ogólnie nie jest dostępne 4G LTE Orange - kiedyś było :oops: )
 #1098757  autor: Karlos20
 06 lip 2020, 12:21
Czy ja wiem, że MV to fajny operator? Nie sądzę... Ofertowo i działaniem jest zbliżony do Flexa, ale to dalej klasyczny prepaid na doładowania, z normalną ważnością połączeń wychodzących, których nie wydłużysz niższą kwotą zasilenia niż kwota za pakiet Match (w taki sposób pozbyłem się swojej jedynek karty z MV bo nie mogłem jej wydłużyć na wychodzące - 5 zł nic nie dawało). Poza tym nie jest jasne czy jeśli ktoś ma zgromadzoną kasę na koncie prepaid, nie byłaby spożytkowana na przedłużanie ważności pakietu Match, czy usługa odnowi się wyłącznie z pobieranej kasy z karty płatniczej... Dla mnie nie jest ofertą elastyczną i nie dorasta do pięt OF.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
  • Strona 38 z 48
  • 1
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 48
  • 1
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 48