DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1093302  autor: aster
 15 kwie 2020, 21:01
Powiedzmy, że no-limit w danym operatorze kosztuje 25zł za 30 dni/miesiąc. Czy jest jakiś operator, który pozwoliłby mi zapłacić np. 250 zł z góry za 10 miesięcy no-limit?

Chciałbym w ten sposób doładować jedną z kart, ale tak by te pieniądze od razu poszły na odnowienie no-limit na wiele miesięcy z góry (a nie, że np. po drodze wyparują na roaming, rozmowy międzynarodowe, itd. - od razu zaznaczam, że w blokady nie chcę się bawić).
 #1093309  autor: Remington
 15 kwie 2020, 21:30
Tak działa tylko Orange i w nim roczny no limit za 360 zł (lub 300 jeśli ktoś ma kartę aktywowaną przed jakąś tam datą). W tym masz aż 1TB danych.

Ale są alternatywy w postaci subskrypcji (Virgin Mobile, Play Next, Orange Flex, Mobile Vikings - kolejność wg terminu wprowadzenia). Polega to na tym, że co miesiąc pakiet no limit odnawia się pobierając opłatę z karty płatniczej. Tym sposobem, możesz sobie zrobić jakieś konto w banku lub fintechu (w Virginie idzie to via PayPal, więc tam możesz wpłacić) zasilić jednorazowo na cały rok i być spokojnym, że będzie z niego schodzić kasa tylko na odnowienia pakietu.
 #1093313  autor: aster
 15 kwie 2020, 23:45
Wielkie dzięki, właśnie o coś takiego mi chodziło bym mógł wpłacić nawet za rok z góry i mieć pewność, że nic nie wyczyści salda do tego stopnia, że w którymkolwiek momencie przestanie działać odnowienie no-limit.

Ciekawe są też te alternatywy podpięte pod kartę płatniczą, muszę się temu przyjrzeć gdyż do tej pory nie spojrzałem bliżej na produkty typu Next czy Flex a skoro jest to nowość to może coś ciekawego tam się znajdzie.
 #1093320  autor: passat99
 16 kwie 2020, 09:32
Wydaje mi się że można prościej. Doładowujesz 200zl w a2mobile albo lajt mobile, używam obu bez problemowo więc mogę polecić, wlaczasz cykliczność pakietów i zapominasz na 10 miesięcy samo się wznawia, waznosc Konta rok po doładowaniu .
 #1093343  autor: Remington
 16 kwie 2020, 13:52
I kolejny. Ludzie, czytajcie pierwszy post zanim coś doradzicie, bo radzicie od czapy.
aster pisze:
15 kwie 2020, 21:01
a nie, że np. po drodze wyparują na roaming, rozmowy międzynarodowe, itd.

Czyli ma być to oferta, w której kasa na no-limit jest nienaruszalna.
 #1093602  autor: aster
 21 kwie 2020, 18:28
Remington pisze:
15 kwie 2020, 21:30
Tak działa tylko Orange i w nim roczny no limit za 360 zł (lub 300 jeśli ktoś ma kartę aktywowaną przed jakąś tam datą). W tym masz aż 1TB danych.
Rzeczywiście jest to najlepsza oferta, 360zł i rok spokoju, a na boku można wpłacić jakieś dodatkowe pieniądze na roaming czy okazyjny międzynarodowy SMS (np. iMessage się w ten sposób sam aktywuje). Najważniejsze natomiast jest to, że no-limit jest bezpieczny przez 12 miesięcy i nie ma możliwości abyśmy stracili możliwość wykonywania krajowych połączeń lub stracili dostęp do netu.

Zaciekawiła mnie jeszcze jedna rzecz: limit w roamingu UE. W ofercie 365 dni za 360zł widnieje pakiet GB w UE: 31,76 GB. :shock: Czy to jest pakiet do wykorzystania na zasadzie "kiedy chcę" czy jest on jakoś ograniczony by co miesiąc można użyć tylko 1/12 z tego?
 #1093610  autor: Karlos20
 21 kwie 2020, 21:20
Nigdzie nie ma podobnej oferty co ma Orange. Niestety nowi klienci mają rok no-limitu z 1024 GB neta za 360 zł, Ci co są w Orange wcześniej, bądź kupili starter za 30 zł z wbudowaną usługą no-limit + 30GB na 1 miesiąc na start - mogą włączyć no-limity bez MMSów i 1TB neta o 60 zł taniej, czyli 300.
Warto zaznaczyć, iż będąc w taryfie OFNK i zanim włączymy te super długo ważne pakiety, po doładowaniu konta otrzymujemy GB z bonusu, które zejdą jako pierwsze, nie zjadając 1TB z no-limitów, a tego neta nie jest mało.
W wariancie poprzednim - usługi za 300 zł/rok, ładujemy za 200 i 100 zł (lub 3x po 100 zł) otrzymując na 5 miesięcy ekstra 150 GB.
Nowy wariant to 360 zł/rok, ładujemy najlepiej 2x po 200 zł lub 4x po 100 zł (zostanie 40 zł na cokolwiek), dostaniemy aż 200 GB również na 5 miesięcy.
Dodajmy do tego Skarbonkę - po miesiącu od aktywacji startera odpalamy, ładujemy saldo i wpada 5% czyli przy doładowanych 400 zł otrzymujemy aż 20 zł na tzw. czarną godzinę do przelania na Konto Główne, co 3 miesiące sami dołożą 5% odsetek jak na lokacie, dzięki czemu środki się zwiększą!
Obecny klient ze stażem ponad 2-letnim zyska 10% więc przy 300 zł zasilenia to 30 zł extra + 5% co 3 miesiące.
Warto nie zapomnieć, że na " doladowania.orange.pl " otrzymujemy 5GB za każde doładowanie na ich stronie bądź w aplikacji Mój Orange, ważne 14 dni od 25 zł zasilenia, które schodzą jako pierwsze, niezależnie od posiadanych paczek GB.

Te promocje są w Orange na Kartę tak piękne, że czasem się głowię, czemu wybrałem Flexa? :)

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1093658  autor: aster
 22 kwie 2020, 20:51
Dzięki za wyliczenie - rzeczywiście trzeba tu pamiętać o dodatkowych GB za samo doładowanie (pomimo tego, że wkrótce 1TB trafi na konto). Do tego skarbonka też robi swoje i nie ma co tego bagatelizować.

Choć dla mnie największy bonus tej oferty 12 miesięcy za 360zł (oprócz 12 miesięcy spokoju co do rozmów+netu) to jednak ten duży przydział GB w UE. Jeśli ktoś co miesiąc wyjeżdża to pewnie nie robi to różnicy bo non-stop potrzebuje mieć ten net. Ale jeśli ktoś nie wyjeżdża co miesiąc tylko rzadziej, raz lub kilka razy do roku, to comiesięczny przydział mu nie przepada tylko może całoroczną pulę zużyć podczas zaledwie jednego/kilku wyjazdów. :)

P.S. Z Orange to można fajnie niektóre rzeczy ustawić, kiedyś nawet pisałem o tym jak można w jednej cenie mieć no-limit w Orange za 25zł/mies. oraz praktycznie darmową kartę do netu w tablecie.