DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1093168  autor: aguusia88
 13 kwie 2020, 13:06
Witam, potrzebuje internetu na kartę do tabletu i w formie hotspot do laptopa gdyby stacjonarny internet był tymczasowo niedostępny (np awaria, zmiana dostawcy itp).

- konto jak najdłużej ważne, najlepiej na rok.
- ilość Gb nie są ważne, dokupię pakiet w razie potrzeb
- najlepsza jakość. Niestety mimo że mam play na mix, mieszkam w 200 tys mieście, blisko centrum internet chodzi słabo (6-10 mbps)

Chcę poznać inne sieci jak orange, t-mobile, plus
 #1093172  autor: Remington
 13 kwie 2020, 13:15
aguusia88 pisze:
13 kwie 2020, 13:06
Chcę poznać inne sieci jak orange, t-mobile, plus

Każda sieć w każdym miejscu działa inaczej. Kup sobie startery tych operatorów i sprawdź jak działają tam gdzie zamierzasz korzystać.

Oferty odpowiadające Twoim potrzebom znajdziesz tutaj:
viewtopic.php?t=130053
 #1093174  autor: iphoneski
 13 kwie 2020, 13:23
Najlepiej wypada chyba t-mobile i opcja No limit za złotówkę dziennie. Jak korzystasz to płacisz złotówkę i masz 300 mega i konto ważne rok a jak nie korzystasz to nie płacisz ale konto ważne 6 miesięcy. Do tego w piątki są darmowe paczki internetu w ich aplikacji. Osobiście korzystam tak od jakiegoś czasu jako karta dodatkowa i nie narzekam.
 #1093184  autor: iphoneski
 13 kwie 2020, 15:51
Ograniczenie jest irytujące jeśli jest to główny numer. Ja używam tej karty jako dodatkowa i praktycznie mam ją za darmo, a za darmo nie będę marudził. Można kupić 1GB za złotówkę ale to nie wyczerpuje chyba wymogu regulaminu skorzystania z No limitu raz w przeciągu 6 miesięcy żeby utrzymać ważność konta.